Ege Tütüncü

Ankara , Türkiye
Profil Fotoğrafı

İmkansıza inanmayan bir girişimci.

Ankara doğumluyum, yaklaşık 5 senedir İstanbul'da yaşıyorum. Bilkent Üniversitesine girip devam etmeyip ardından, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım bölümüne burslu olarak girdim. Okul devam ederken, ilk senesinde hayalim hep internetten bir şeyler satmaktı. Uzun çalışmalar sonucu kendi tasarımlarımdan oluşturduğum tişört markamı kurdum. Girişimcilik adına 2012'den beri çeşitli denemelerim oldu fakat yılmadan devam ettiğim tek iş 2015 Mart'ından bugüne kadar getirdiğim "TUTUNJ" adlı tişört markam oldu. İlk senesinde Amerikalı ünlü bir model ile işbirliği yapıp Amerika'da 21 eyalet 45 şehirde satış yapınca orada bu işi ilerletmem gerektiğini anladım. Hep daha iyisini yapmak için çalıştım. Şuana kadar 7 koleksiyon çıkardık. Toplamda Türkiye'de 30'a yakın şehire, Dünya'da da yaklaşık 20 ülkeye satışımız oldu. Dünyaca ünlü isimlerle çalışmak istediğimiz bu yola, hem kumaşın, hem tasarımın özel,eşsiz ve en kaliteli olmasına dikkat ederek devam ediyoruz.

Amacım,3 yıldır halihazırda gelişmekte olan "TUTUNJ" adlı markamı, e-ticaretin 1 numaralı ülkesi olan Amerika'ya taşıyıp, doğru bağlantılarla Dünya'ya açmak!

Sıfırdan gelip, zirveye oynayan, kendi emeğiyle iyi yerlere gelmiş başarılı insanların hayat hikayelerini bir kitap altında toplamak.

Bu projede amaç, kişilerin hayallerini gerçekleştirebilmektir!

2 yıldan kısa bir sürede hızlıca büyüyen ve gelişmekte olan ana odağı tişört olan markamızı geliştirip, Amerika'da Türkiye'yi temsil edebilmek.

Henüz destek olmadı.
Henüz abone olmadı.
15.12.2013 tarihinde Fongogo'ya katıldı
0 proje destekledi
0 projeye abone
4 projenin sahibi
0 proje takımında