1 Resim 1 Can

Sokak hayvanlarini kurtarmak aslinda cok kolay !..

Kıvılcımın Çakılma Hikayesi

 Öncelikle merhaba benim adim Bora Kılıç.
Bu projeyi yapmayi onceki senelerde ailemizin durumu iyi degilken resimlerimi satarak kendi ihtiyaclarimin bir kismini karsiladigimdan beri dusunuyorum.Projemin Amacı

Projemin amacı;
cizdigim illustrasyon ve karikaturleri internetten satip sokak hayvanlarina destek olmak. Daha onceden bu tarz yardim aktivitelerinde bulundugumdan bu konuda az cok deneyimliyim. Satislarimi internetteki cizim/sanat alisverisi yapilan merkezlerde satacagim (Fiverr gibi). Bu satislardan  nasil kâr etmeye baslayacagimi dusunenler olacaktir. Sanal platformda ozellikle yurt  disina illustrasyontarzi resimler cok deger goruyor (cizgi roman kapagi ve resimleri, internet kanali icin bir resim vs.). Ve bu satislar yabanci sitelerde olacagindan  yabanci para birimlerinden satisa sunulacak. Ve bu satislari getirecegi kar birhayli  fazla olacak.
Parayi toplamamdaki
 amac cizim tableti ve
 cizim icin program
 almak olacak.Bu Yardımlar Nasıl Yapılacak


   Şu şekilde olacak:
Bursa çapında hayvanlara ailem ve arkadaşlarımla birlikte barınacak yerler (kedilere tırmanılabilir ev, köpeklere kulübe, kuşlara ağaç dallarına ev vb.) ve sokak hayvanlarına mama ve su sağlamak olacak. Bu projede en çok dikkat ediceğim hususlardan biri süreklilik olacak (hayvanlara yapılan/teğmin edilen evlerin onarımı, mamaların ve suların yenilenmesi). Çünkü eğer süreklilik olmassa emin olabilirsiniz ki bunların hiçbir değeri kalmaz.
Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 2.300 TL
%0
0 DESTEKÇİ
26 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Bora Kılıç
Bursa, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.