26: The Game

Bu proje bir korku ve gerilim tabanlı Görsel Roman oyunudur. Sağlam bir arkaplan hikayesine sahiptir ve içinde bir çok gizem bulundurmaktadır.
OYUNUMUZUN TÜRÜ: Görsel Roman Korku/Gerilim oyunu. Sadece metinlerden ve çizdiğimiz görsellerden oluşan, müziklerle sizi gerebilecek olan bir korku oyunu. Son günlerde bu tür gayet popüler ve biz de bu türe bir Türk projesi yerleştirmek istiyoruz.

Hikaye: Oyunun hikayesinde ana karakterinize siz isim vereceksiniz. Ana karakterimiz trafik kazası geçirmiş ve hafızasının bir kısmını kaybetmiş bir erkek. Şaşkın bir şekilde hastanede uyanır ve kendisine ziyarete gelen 3 kızla birlikte konuşarak ona ne olduğunu anlamaya çalışır ve kızların hikayesini dinleyerek kızların nasıl biri olduklarını anlamaya çalışır. İlk başlarda bu kızlar ona normal gözükse de bir yerden sonra kötü olaylarla karşılacaktır.

Oyunun oynanış süresi: 3-4 saat arası.

Oyunun çıkış tarihi: Şuanda geliştirme aşamasında. 2-3 ay içerisinde oyunumuzu çıkarmayı düşünüyoruz.

Neden bize destek olmalısınız?: Sizlerden destek istiyoruz çünkü bizler hayalindeki korku oyununu insanlara sunmaya çalışan 7 kişilik genç bir ekibiz. Animasyonlar ve oyunun hikayesi konusunda baya uğraşıyoruz. Oyunun detaylarına "Galeri" kısmından bakabilirsiniz. Orada her güncelleme geldiğinde fotoğraf eklemeye devam edeceğiz. Ayrıca bize destek çıkmanız tabiki de karşılıksız kalmayacak. Sizlere olabildiğince güzel bir hikaye sunmaya ve çıktığınız destekler sayesinde belki de 2. bir oyunun yapım aşamasına da başlayabileceğiz.

Ekibimiz 7 kişilik gençlerden oluşmakta. 1 hikaye yazarı, 2 karakter çizimi, 2 seslendirmen, 1 müziklerle uğraşan kişi ve bir de yazılımcımız var. Aslında 2 yazılımcımız var. Oyunun hem yazılım hem de hikayesiyle ilgileniyorum fakat "Yazar" demek çok daha iyi olacaktır.

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
2.120 TL TOPLANDI
Hedef 3.000 TL
%70
12 DESTEKÇİ
28 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Mehmet Berke Hatipoğlu
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.