Tam Bağımsız Bir Medya İçin Destek Olur Musun?

Tam bağımsız tamamen halk destekli, her yıl 240 Bin fidan dikimi gerçekleştiren uluslararası bir medya olma hedefimizde desteklerinizi bekliyoruz.

Tam bağımsız, Halk destekli bir proje olarak başlattığımız Ogesti 2 yaşına giriyor. Esnaflara Sosyal Medya Desteği, Reklam ve e-ticaret işleyişleri konularında yardım eden medya şirketimiz için sizlerden destek bekliyoruz. Ben Fatih Altunbaş Ogesti için her zaman kendimi kurucu olarak tanıtıyorum çünkü, Ogesti halka ait bir şirket olsun istiyorum. Bağımlı ve taraflı medyaların ülkemize bir faydasını olmadığını gördüğüm için 22 yaşında projemin planlarını yaparak işe başladım. Yurt dışında konuştuğum kişiler bırakın Türk medyasını, Türkiye'yi bile zor tanıyorlar (sadece tatil beldeleri) peki biz neden onların tüm herşeyini biliyoruz. Bu durum beni rahatsız etti. Biliyorum seni de rahatsız ediyor. Bunun önüne geçmeliyiz. Ogesti olarak hedefimiz 80 bin sponsorlu her yıl 240 bin fidan diken ve tüm dünyada tarafsızlığı ile bilinen halk destekli bir medyaya dönüşmek, şuan sadece 1 tane sponsorum var. biliyorum hayal gibi gelebilir ancak bugün bu hayal için senden destek istiyorum. 


Yıllık sadece 250 tl ödeyerek destek olduğunuzda nelere sahip olacaksınız?

 
  • Buradan kazandığımız gelirin  (kişi başı) 50 tl'si ile Fidan ve Fatura işlemlerini hallediyorum. 200 Tl ile sosyal medyada projemin tanıtımı, reklamlar ve krediler için harcıyorum. Kalan kısmıda herhangi bir olumsuzluğa karşı yanımda bulunduruyorum.
  • 250 Tl ödeyen her sponsorumuz 1 Yıl boyunca Ogesti.com'da bulunan tüm içeriklere erişim imkanı elde ediyor. 
  • ogesti.com üzerinde kendi web sayfasına yönlendirme yapabiliyor. 
  • Kendi içeriklerini Ogesti üzerinde yazıp yayınlayabiliyor.
  • Siteyi Karanlık mod'da kullanım hakkı elde ediyor.

Yaptığın iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyorsun?

 
  • 10 bin Sponsora ulaştığımızda ilk hatıra ormanımızı kurmak ve daha sonrasında tanınırlılığı arttırarak 4. ormana kadar kurmayı hedefliyorum. 4'üncü ormandan sonra uluslararası çalışmayı ve ülkemizin güzelliklerini tanıtmayı hedefliyorum.
  • Daha önce bu proje yapılmasada yaptığımız işleri ayrı ayrı yapanlar oldu. Hepsini (Sosyal medya yönetimi, Veri haberciliği, Son dakika haberler, Fidan dikimi) bir arada yapan başka bir projeye ben denk gelmedim. Projeyi başlatmadan önce 6 aylık yaptığım çalışmalarda da benzerlerini görmedim.
  • Videoda belirttiğim gibi ilk yılımızda sadece 1 adet sponsor bulabildik. Bunu ben Coca cola'nın satış hayatına benzetiyorum. İnanıyorum ki bizler denemeye ve çalışmaya devam ettikçe, destekçilerimiz artıp rahat  harekete geçtikçe ülkemizde çok fazla destek göreceğiz.

Başka nasıl sana destek olunabilir?

 
  • Yıllık sponsorluk dışında bize destek olmak isterseniz. Sosyal medya hesaplarınızda "ogestiturkiye" olarak bizi etiketleyebilir. Ayrıca web sayfamızda ana sayfamızda ki reklam bölümünü kiralayabilirsiniz. (oradan gelen gelirin yarısı ile kitap çekilişi yapıp takipçilerimize dağıtıyoruz) 
  • Premium üye olarakta destek olabilirsiniz. premium üyelik (Karanlık mod kullanımı, Tüm içeriklere erişim, Kendi makalelerinizi oluşturma ) ifade etmektedir.
Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 ₺ / AY
0 DESTEKÇİ
"Projeye abone olan destekçilerin kartlarından destek iptal edilene kadar aylık çekim yapılacaktır."
Avatar
Proje Sahibi
Fatih ALTUNBAŞ
K.Maraş , Türkiye
ÖDÜLLER
10 ₺/Aylık
Premium Üyelik
Her ay destek olarak Tüm içeriklere erişim imkanı, Aydınlık ve karanlık mod site kullanımı ve kendi makalelerinizi yazma hakkı kazanırsınız.
0 abone
250 ₺/Aylık
Sponsor Ol
Ogesti Sponsoru olduğunuzda sizin aıdnıza 3 adet fidan için dijital bir sertifika göndereceğiz. Ayrıca iş yeriniz veya kişisel hesabınız için Ogesti.com üzerinden Esnaflar bölümünde size özel bir kutu alan vereceğiz.
0 abone
500 ₺/Aylık
Anasayfa Reklamı Küçük
Ogesti anasayfasında sağ tarafta yer alan reklam alanında reklam verdiğinizde. Sizin için 3 adet fidan bağışı yapacağım ve Esnafa dair programlarımızda size alt yazıda teşekkür edeceğim.
0 abone
1.000 ₺/Aylık
Anasayda Reklamı
Ogesti web sayfasında Reklam alanımız 2 adettir. Her birisi bir ay içerisinde 1 ay kiralanabilir. Reklam veren için Ogesti "esnafa dair" programı sonunda Teşekkür yazısı ekleyeceğim. ve 3 adet fidan bağışı yapacağım.
0 abone
5.000 ₺/Aylık
Büyük Destekçi
Ogesti'ye destek olmak için bu ürünü aldığınızda sizin için sayfamıza 20 adet küçük esnafımızı sponsor olarak ekleyeceğiz. ve 3 Adet Sizin adınıza bağışlanmış fidanı kendim imzalayarak size göndereceğim. Ayrıca Ogesti instagram sayfasında isterseniz sizin için paylaşım yapabilirim.
0 abone
DESTEKLE