Acayip Bir Dijital Medya Ajansı Kuruyoruz!

Üniversite kantininde başladıkları serüveni daha profesyonel bir hale getirmek isteyen dijital bir oluşumuz.

Projenin Kısa Bir Özeti


 •  Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi mezunu olduktan sonra dijital bir ajans kurma hayallerimi bana hatırlatan birçok iş deneyimi yaşadım. Kendi isteklerimi ve çevremdeki insanların isteklerini gözlemledikten sonra da sevdiğim arkadaşlarımla okul kantininde başlamış olduğumuz serüveni daha da ciddi bir boyuta çıkarma fikri aklımda belirdi. Hem de acayip bir şekilde! Akşam üstü sıradan bir kahve sohbeti ile ciddileştiğini anımsadığım dijital reklam ajansı fikrimiz, şimdi grafik tasarımcısı, sosyal medya yöneticisi, müşteri temsilcisi, animasyoncusu, sanat yönetmeni ve içerik uzmanları ile dolup taşan ve kabına sığamayan acayip bir hal aldı. Her şeyimiz tamam sadece ceplerde bir miktar maddi kaynak eksik! 
 • Marka tescil sürecinden dolayı ismini söyleyemediğimiz dijital medya ajansı projesi benim için oldukça büyük bir önem taşıyor. Girdiğim ve giriştiğim her işin sonucunda '' Neden bunu sevdiklerimle, sevdiğim müziklerin çaldığı bir ofiste yapmıyorum ki!'' derken buluyorum. Çevremden aldığım maddi manevi desteğe güvenerek, büyüttüğüm ekibi şimdi rayına oturtma zamanının geldiğini düşünüyorum. Sizlerden alacağımız destek sonucunda dijital medya ajansımızın kurulum aşaması tamamlanmış olacak ve iş ortaklarımıza ; 
 • Kurumsal Kimlik
 • Grafik Tasarımı
 • Web Tasarım
 • Deşifre ve Redaksiyon
 • Video ve Fotoğraf Prodüksiyon hizmetlerini vereceğiz. Sizlere sunduğumuz ürünlerle sektörünüzün en acayibi olacağınızın garantisini de şimdiden veriyoruz!
 • Projenin başkaları için önemine gelecek olursam da, sektöre acayip işler yapmayı teklif ediyor ve sizleri şaşırtacağımızı biliyoruz. Dijital reklam ajansı olmanın ötesinde olan oluşumumuz hepimizin kendi olduğu özgür bir çalışma ortamını sunma hedefleriyle de dikkatleri üzerine çekecek! 
 • Siz destekçilerimiz sayesinde, firmamızda eksik olan bir takım giderleri karşılayabileceğiz. Ofis mobilyaları, Marka tescilinin tamamlanması süreci ve ekipman alımı konusunda. Yaratıcılığımızın cebindeki para tükendi. Bu sebeple sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerden sağlayacağımız destek ile bir an önce sektördeki gemiye binip, uzak diyarlara ismimizi kazımak ve keyifli bir şekilde kariyerimize odaklanmak, sektör adına eşi benzeri görülmemiş bir hizmet sunmak istiyoruz. Kısacası artık sadece işimize odaklanıp, keyifle çalışmak istiyoruz! 

İhtiyacın olan finansman ve sunduğun ödüller neler?

Siz değerli destekçilerimizden;
 • Dijital reklam ajansımızın isim hakkı olan marka tescil sürecinde eksik kalan miktar için 500 TL 
 • Ofis mobilyaları için 1000 TL
 • Emektar teknik ekipmanlarımızın yanına teknik ekipman desteği sağlamak için de 3500 TL istiyoruz 

Yaptığın iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyorsun?

Sektörün çamurunu yutmuş bir grup insan olarak çalışırken sosyal çevremize karşı sorumlu olmayı misyon belirliyoruz. Yaratıcılık kelimesinin sözlük anlamını aklımızdan çıkarmadığımız, her güne yeni bir bakış açısıyla uyanmayı ve işlerimizi o bakış açısıyla disiplinli bir şekilde sahiplenmek istiyoruz. Yaşamlarımızın gelecek 15-20 yılını kapsayacak bu süreçte sektöre ve dünyaya farklı izler bırakıp, akılda kalıcı olmak ve geçmişimize baktığımızda bizi gururlandıracak işler yapmak istiyoruz. Değiştirmek istediğimiz şey ise, bakış açılarını genişletmek ve dünyanın görünmeyen yüzünü sektördeki iletişim araçlarımız ve yaratıcı zekamızla ortaya çıkarmak. Kısaca dünyaya bir renk daha katmak! 

Başka nasıl sana destek olunabilir?

Bizlere finansal olarak destek olamayanlar daima başımızın tacısınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, destek çıkabilecek insanlara ulaşabilirseniz bizler için ne de büyük bir yardım yapmış olduğunuzu bilemezsiniz! Dijital medya ajansımızla kurmuş olacağınız her türlü gönül bağı ve iyi niyetler için teşekkür eder, bizleri en yakın zamanda bir yerlerden duyuyor olacağınızın garantisini veririz! 

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
5.525 TL TOPLANDI
Hedef 5.000 TL
%110
37 DESTEKÇİ
3 GÜN KALDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
Cansu Arslan
Eskişehir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.