Adrenalin

Bitirme projesi kapsamında çekmek istediğimiz ve hayalini kurduğumuz eseri oluşturabilmek istiyoruz.

Projemiz: "Adrenalin"

Öncelikle merhaba, benim adım Can Turgay Sızır ve arkadaşım Kutlu Can Soydan ile birlikte bitirme projemi hazırlamaktayız. Daha öncesinde Forcing Ideas adlı kısa filmimi Antalya Kısa Film Günleri'nin öğrenci seçkisinde seyirciyle buluşturdum. Bununla birlikte arkadaşım Kutlu her anımda yanımda bulunarak bana destek oldu. Şimdi beraber bir film çekmekteyiz ve sinema sektöründe çıktığımız bu yola devam etme niyetindeyiz.

Projemizin önemi öncelikle anlattığı hikayedir. Çünkü hikaye bizimle ilgili ve ilgilendiği şey de aslında ne kadar kontrol altında olduğumuz.

Desteklerle birlikte projemizi devam ettirmek istiyoruz. Ekonomik durumlar ile birlikte ekipman kiraları da fırladı. Filmin yarısını çekebildik. Fakat tamamlayabilmemiz için bir miktar bütçeye ihtiyacımız var. Filmi tamamladıktan sonra hem bitirme projemiz olarak sunacağız hem de festival kapılarını aralayacağız.

İhtiyacımız olan miktar ve siz güzel destekçilere sunacaklarımız:

Projenin tamamlanabilmesi için yaklaşık 4000 Türk Lirası -ki aslında ne kadar çok olursa o kadar iyi olurdu, biz bu miktarda karar kıldık- gerekiyor. Elde edebilirsek bu bütçeyi film ekipmanlar ve aksesuarlarına ayıracağız.

Sunduklarımız:
10 TL - Gönderilecek festivaller öncesi filmi özel bir şekilde izleme fırsatı. Film sosyal medya hesaplarından size iletilecek.
100 TL - Filme özel hazırlanan afişin imzalı hali.
200 TL - Jenerikte yer alacak Teşekkürler kısmında adınız olacak.  
500 TL ve üzeri bağışlarda ise filmimizin ortak yapımcısı haline geleceksiniz.

Amacımız ne?

Proje öncelikle bir bilim kurgu filmi. Özellikle bilimkurgudan korkan kısa filmci ve uzun metraj yönetmenlerinin aksine bir öğrenci grubunun bunu başarabileceğini herkese göstermek istiyoruz. Efektler ve kurgu aşamasının uzun sürmesi gibi bir sürü unsur ile birlikte filmimizi tamamlama süremiz kısaldı. Bir an önce tekrar çekimlere başlamayı umut ediyoruz. Ülkmizde bilim kurgunun yapılabileceğine inanıyoruz.

Bütçe veremezseniz nasıl destek olabilirsiniz?

Bize bütçe ayıramasanız bile bu proje sayfasını paylaşıp insanlara yayarak ve film yayınlandıktan sonra destek mesajları ile paylaşarak bizi mutlu eder ve yardımcı olursunuz. Sevgiler! :)


Bizi tanıyabilmek adına size iki adet link bırakıyoruz. Daha fazlası için sosyal medyalardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kameraarkasi.org/yonetmenler/canturgaysizir.html?fbclid=IwAR19EEIc6-Qjq_ReexMmRRx24tyPu1Mfe1M86OTF1Z_0nPtnviSE5-4byto

https://www.youtube.com/channel/UCd7WnCQ3pq4d9bEdaJlpa0Q?view_as=subscriber

Ekip

Şehirler

Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 4.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Sonlandı
Avatar
Proje Sahibi
Kutlu Can Soydan
Antalya, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.