Bağımsız Bir Arkeoloji Dergisi İçin Kağıt Desteği

Arkeolojiyi korumayı, sevdirmeyi ve geleceğe bir Anadolu bırakmayı amaçlayan dergimizin sürdürülebilirliği için kağıt desteğine ihtiyacımız var."

 

Bağımsız Bir Arkeoloji Dergisi İçin Kağıt Desteği

Sevgili arkeoloji dostları,

Bugün dayanışmanın ve paylaşmanın gücüne sarılarak sizlere bir çağrıda bulunmak istiyoruz. Derginizi sizlere ulaştırabilmemiz için kağıt desteğine ihtiyacımız var. Bu sorunu bugünün koşullarında kendi başımıza çözme şansımız yok. Bugünlerin geçeceğini biliyoruz ve gelecekte sizlerin dayanışması ile Türkiye'de hâlâ yayımlanan bir arkeoloji dergisi olacağını bildiğimiz için umudumuzu kaybetmiyoruz.

Bu çağrı, sürdürülebilir bağımsız bir arkeoloji dergisinin devamı için bir kağıt dayanışmasıdır. Siz kağıt için destek olun, biz de geleceğe bir Anadolu bırakmak için mücadele etmeye devam edelim.

12 yıldır her sabah Türkiye’nin sahip olduğu en büyük ikinci zenginliği olan kültürel mirası anlatmak için uyanıyoruz: Ne taciriz ne de koleksiyoner. Biz bir arkeoloji dergisiyiz. Üstelik uygarlık tarihine ait arkeolojik kalıntıların dünyada en fazla bulunduğu coğrafyalardan biri olan Anadolu'da ulusal olarak yayımlanan bağımsız tek arkeoloji dergisiyiz.

Amacımız, Anadolu'nun arkeolojik ve kültürel miras zenginliğini topluma doğru bir biçimde anlatarak bir farkındalık yaratmak. Yarattığımız bu farkındalıkla, Anadolu'nun arkeolojik ve kültürel mirasının korunmasında ve gelecek kuşaklara aktarılmasında topluma önemli bir katkı sunuyoruz. Arkeoloji biliminin ürettiği bilginin topluma doğru iletilmesine büyük önem veriyoruz. Bunun için her bir sayımızın üzerinde aylarca çalışıyoruz. Arkeoloji bilimi ve toplum arasında bir köprü görevi görüyor ve bu sorumluluğa sahip çıkıyoruz.

Ve biliyoruz ki, bu dayanışmada yalnız değiliz... Kendisini bu coğrafyaya ait hisseden herkesi paydaşımız olarak görüyoruz. Türkiye’nin arkeoloji dergisi olarak 12 yılda on binlerce insana dokunduğumuzu ve köprü görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığımızı düşünüyoruz. Bunun devam edebilmesi için bugün Türkiye'nin en büyük zenginliği olan dayanışma ruhuna sarılıyoruz.

Bugün Türkiye'nin, Fongogo'nun en büyük zenginliği olan dayanışma ruhuna sarılıyoruz. Desteğinizle, Türkiye'ye zenginliklerini birlikte tanıyacağımız ve koruyacağımız günlere....

Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz...

Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
4.450 TL TOPLANDI
Hedef 50.000 TL
%8
31 DESTEKÇİ
36 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Aktüel Arkeoloji Dergisi
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.