BARBO

Bu kısa film projemizde, yara izi fetişisti ve fotoğraf "koleksiyoneri" genç bir adamın ve bu adamla yolları kesişen bir çiftin hikayesi var!

Yeni kısa film projem Barbo, sizin desteğinizle hayata geçecek.

Projenin Kısa Bir Özeti

Herkese merhaba, ben Nicolas Jakubiak.

Eylül 2018’de çektiğim kısa filmim “Sincera”nın bir nevi devam niteliği taşıyan ama bambaşka bir hikaye barındırdığı projem, avlanırken av olan bir çifti ve cinsel arzularını sanatına çevirmek için elinden geleni ardına koymayan genç bir adamı anlatıyor.

Bir doğum günü partisinde başlayan hikaye, karakterlerimizden birinin hiç beklemediği bir anda cinsel kimliğinin açığa çıkmasıyla, ilişkisinin başına gelen hazin bir sonla sonuçlanıyor ve tüm bunlar yara izi fetişisti ve bunları fotoğraflayarak saklayıp koleksiyon haline getiren bir adamın önünde, kamerası açıkken meydana geliyor!

Yurtdışında festivallerde resmi seçkilere giren ve henüz festival yolcuğunu tamamlamayan Sincera’dan sonra, Barbo için hedeflerimiz daha büyük çünkü değindiğimiz dokular dolayısıyla, film daha büyük. Daha büyük bir film daha fazla dekor, daha fazla yemek, daha fazla ışık, daha uzun post-prodüksiyon süreci, yani daha fazla bütçe demek. Bunun haricinde festival sürecimiz için hedeflerimiz baz alındığında ihtiyacımız olan maddi kaynak da yüksek. O yüzden, desteğinizi bekliyoruz!

Hiç beklemediği bir şekilde dolaptan çıkan Nadir’e, buna tanık olup ne yapacağını şaşıran sevgilisi Beren’e ve tüm bunlara neden olan Kerem’e bizzat tanık olmak ister misiniz? Öyleyse partiye davetlisiniz! Sağlayacağınız desteklerle bir karaktere hayat verme, ekipten biri olarak gala etkinliğimizde heyecanımızı bizimle paylaşma veya “projemizin yapımcısı” ünvanına sahip olma şansına sahipsiniz! Bunun dışında sosyal medya hesaplarımızda teşekkür, ekipten imzalı afiş ve sizin için hazırladığımız online teşekkür kartına da sahip olabilirsiniz.


Temmuz 2019’da çekmeyi planladığımız filmin giderlerinden bahsedecek olursam;

Öngörülen yemek ve ulaşım ücreti için 1000 TL,

Özellikle parti sahnesinde ihtiyacımız olan, filmin tüm dekoru için 1500 TL,

Işık, ses ve geri kalan tüm prodüksiyon giderlerimiz için 2500 TL,

Post-Prodüksiyon desteği için 1500 TL,

 Ve son olarak, festival ve Fongogo giderlerimiz için 2500 TL’ye ihtiyacımız var.

Maddi destek kadar manevi destek de bizim için çok önemli. O yüzden proje sayfamızı sosyal medyanızda ve sevdiklerinizle paylaşıp bizi görünür kılarsanız çok mutlu oluruz!


Biz Sincera ile dış görünüşüyle barışan güçlü bir kadının hikayesine, Barbo’da bir dolaptan çıkma hikayesiyle devam ediyoruz. Bu gibi filmlerin daha fazla gerçekleşebilmesi sizin desteğinize bağlı. Çünkü biz, izlemek istediğimiz bir film çekiyoruz.


Dila Yağcı / Beren

Nicolas Jakubiak / Nadir

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
1.200 TL TOPLANDI
Hedef 9.000 TL
%13
10 DESTEKÇİ
43 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Nicolas Jakubiak
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.