Bestelerimi herkese ulaştırabilmem için destek olur musun ^^

Grup kariyerimden soloya geçiş yapıyorum, ilk teklim (single'ım) için desteklerinizi bekliyorum ...

Projemin Kısa Bir Özeti

 


29 yaşındayım. Çocukluğumdan beri en sevdiğim şey, kendimi en ait hissettiğim yer müzik. 7 yaşında konservatuara girdim, İlkokuldan başlayıp Galatasaray Lisesi’nden mezun olana kadar 10 yıl keman eğitimi aldım. Üniversite, mühendislik derken 6 yıldır kurumsal hayattayım. Kurumsalda çalışırken de solisti olduğum "Tramvay" adındaki grubumuzla bir albüm yaptık. Güzel de şarkılarımız var bence =) Ancak ülkenin durumunu bahane ederek ekibin neredeyse tamamı yurt dışına kaçtı. Fakat bu benim müzik yapma sevdamın önüne geçemedi^^ Bu da beni şu andaki durumuma getirdi. Solo çalışmalarımı yapmak üzere parçalarım var. Kayda girmek, bu parçalarıma klipler çekmek istiyorum. Ancak ekip olmayınca bu işler çok tuzlu. El emeği, göz nuru, bolca yaşanmışlık içeren bu parçalarımdan ilk etapta ikisini kaydetmek için sizlerin desteği benim için ışık olacak.

30 yaşına girmeden, bu hayalimi gerçekleştirebilmem için bana destek olacak herkese minnettar olacağım. Parçalar bitince hep beraber dinleriz, umarım beğenirsiniz^^İhtiyacım olan finansman ve sunduğum ödüller neler?


İlk etapta ihtiyacım olan minimum finansman desteği 16.000 TL olup miktarın artması durumunda parçalarım desteğinizle çok daha fazla kişiye ulaşabilecek.
 
***Her destekçinin adı tutar fark etmeksizin albüm teşekkür yazısında yer alacak...

Müzik hayatımızın arka planında çeşitli duygularda ve ruh hallerinde bizlere eşlik ediyor. Ben de melodilerim ve sözlerimle insanların hayatlarına ve anlarına dokunmak istiyorum.

Buraya kadar okuduysan eğer sen de bu macerada benim yol arkadaşım oldun demektir. Bunun için çok teşekkür ederim. Umuyorum ki beni desteklemek adına seçeceğin bir ödül ile ben de senin hatıralarında güzel bir yer edinebilirim.

Ä°lgili resim

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
5.050 TL TOPLANDI
Hedef 16.000 TL
%31
8 DESTEKÇİ
34 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
EGE GÜNAY
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.