Bir Marka Hayali

Tasarım giyim ürünlerinden oluşan bir marka yaratmak istiyorum!

BEN KİMİM?

Bursa Teknik Üniversitesinde Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü okuyan bir öğrenciyim. 23 yaşındayım, fotoğraf çekmeyi, seyahat etmeyi, bisiklet sürmeyi, kamp ve doğa yürüyüşü yapmayı, yeni yerler keşfetmeyi ayrıca yeni insanlar ve fikirler ile tanışmayı çok seviyorum.

 

NE YAPMAK İSTİYORUM?

Bir giyim markası oluşturmak istiyorum. Bu giyim markası tasarım ürünlerden oluşacak ve bu tasarımlar bir fikir içerecek, bir derdi anlatacak yani bir ruha sahip olacaklar.

Başlangıç noktası olarak ise tasarım tişört üretimi ile başlayacağım. Daha sonra ise ürün çeşitlendirme yapacağım.

 

NEDEN ?

Bu markayı kurmak istememin iki sebebi var.

İlk olarak bu alanda pazarda bir fırsat olması; piyasadaki ürünlerin çok büyük bir kısmının kaba tasarımlara sahip olmaları, estetik olmayışları ve tasarımlarının bir fikir/ruh içermemesi bir sorun. Fakat aynı zamanda bir fırsat. Bu saydığım sebeplerden dolayı çoğunlukla ‘basic’ ürünleri giymeyi tercih ediyoruz. Biz, ‘basic’ ürünleri çok seviyoruz ama güzel tasarımlara sahip ürünleri de giymek istiyoruz. :)

Yani bu alanda piyasada bir fırsat var ve bahsettiğim işi hakkıyla yapan sadece bir marka var.

İkincisi ise bir değer yaratmak. Biz tüketmeyi çok seven bir milletiz ama buna karşın üretmek ve ürettiklerimizi dışarıya satabilmek konusunda biraz geride kalıyoruz. Örneğin tekstil iyi olduğumuz bir alan fakat bu alanda markalaşmak ve katma değer yaratabilmek konusunda olmamız gereken noktada değiliz. Ben bu alanda bir marka yaratıp bunu dünyaya satabilmek istiyorum.

NASIL?

Tasarımlar konusunda tasarımcı arkadaşlarım ve Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki tasarımcılar ile birlikte çalışacağız. Birçok tasarımcı ile görüşmelerimiz sürüyor. Bu görüşmeler sonuçlandığında ilk tasarımlarımız da belirlenmiş olacak.

Tasarımcılarımızın kendi ruhlarından bir parça katıp ürettiği tasarımları Bursa’nın üretim gücünden yararlanarak kaliteli ve estetik giyim ürünlerine dönüştüreceğiz.

Ürünlerimiz online ortamdan satılacak. İnternetten alışverişin son derece arttığı ve artmaya devam ettiği şu günlerde fiziki bir mağaza açmanın gerekli olduğuna inanmıyorum.

HEDEFİM

Bu topraklarda bir marka yaratıp dünyaya satmak istiyorum.

DAHA DETAYLI BİLGİ & İLETİŞİM

Bana zenginhuseyinn@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. 

Maddi desteğin dışında manevi desteklerinize de çok ihtiyacım var. Bu projeyi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bana destek olabilirsiniz.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Ekip

Şehirler

Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 16.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
8 SAAT KALDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
Hüseyin Zengin
Bursa, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.