Bir Uzay Macerası Ve İnsanlık İçin Desteğinize İhtiyacım Var!

Ben Önceleri isimli şarkımın, her bir karesini çizerek hazırlamakta olduğum çizgi film klibinin tanıtımı için desteğinize ihtiyacım var.


KISACA BEN VE YAPTIKLARIM

İsmim Erinç Açıkgöz. 1985 yılında İzmir'de dünyaya geldim. Çocukluğumdan beri görsel sanatlar ve müzik ile ilgileniyorum. Kendimi bir hayalperest olarak tanımlıyorum. Bence hayal etmeye inanmak gerekiyor. Beni ben yapan her şeyi hayal ederek ve çalışarak edindim. Henüz çocuk yaştayken mahalledeki arkadaşlarımla mizah türünde fanzinler çıkarmaya başladık. Lise yıllarıma kadar resim yapmak, bir şeyler çizmek benim için en güzel oyun oldu. On yedi yaşımda ailemin başının etini yiyerek bir gitar aldırdım ve sonra müziğe aşık oldum. Gitar çalarken şarkı da söyledim ve vokalist olmanın ilk adımlarını attım. 2002 yılında liseden mezun olduktan sonra hem resim hem de müzik yapmak, hayatımda önemli ölçüde yer kaplamaya başladı. 2006 yılında kazandığım Dokuz Eylül Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümünde okurken, Radyo Dokuz Eylül'de prodüksiyon sorumlusu ve program yapımcısı olarak görev aldım. Bu süreçten sonra kendi bestelerimi yazmaya, çalmaya ve kaydetmeye odaklandım. Günümüze kadar geçen sürede bestelerimin yapımcılığını üstlenecek kadar geliştirdim kendimi. Kendi imkanlarımla kurduğum ev stüdyomda şarkılarımı besteleyip, kaydedip, aranje ve mastering yaparak dijital platformlarda paylaşıyorum. Yakın zamanda OnAir Sahne isminde kolektif bir projeye dahil oldum ve benim gibi bağımsız sanatçıları destekledikleri için, çalışmalarımı artık onlar aracılığı ile yayınlıyorum. 


NEDEN DESTEĞİNİZE İHTİYACIM VAR?

Son kaydettiğim ve henüz yayınlamadığım teklim 'Ben Önceleri' için çok yaratıcı ve ilham verici olduğunu düşündüğüm bir çizgi-film klip çalışmasına başladım. Bu klibi önce gerçekte çekip daha sonra her bir karesini teker teker çizmekte olduğum için oldukça emek isteyen bir iş. Yani gerçek görüntüleri el emeğim ve sabrım ile son derece özgün bir dille çizgi-filme dönüştürüyorum. Klibi tamamlamam ortalama 1 ay sürecek. Ancak hazır olduğunda onun tanıtımını yapabilecek bir reklam bütçesine ihtiyacım var. Eğer desteğinizle bu bütçeyi toplayabilirsem, hem bu özgün ve kaliteli çalışmamı herkesle paylaşabileceğim hem de benim gibi pes etmeyen hayalperestlere ilham vereceğim. 


BİRLİKTE NELER BAŞARABİLİRİZ?

  • Desteğiniz ile benim gibi yaratıcı ve üretken hayalperestlerin, ülkemizde üretilen sanat eserlerine daha nitelikli katkılar sunmasını sağlayabilirsiniz.

  • Klibimin reklam bütçesini elde etmek için bana yardımcı olursanız, bu çalışmamın uluslararası basında da yer bulmasına destek olarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeme aracı olmuş olacaksınız.

  • Sizlerin yardımıyla bugün dünya ekonomisine yön veren hayal gücü endüstrisinin ülkemiz için de ne kadar faydalı olabileceğini görebiliriz.




Bu projemin reklam tanıtımı için 5000 TL.ye ihtiyacım var. 


  • 5000TL. nin tamamını, Youtube kanalımda yayınlayacağım klibimin tanıtımı için kullanacağım.

  • Çalışmamın daha büyük kitlelere ulaşması için bu paranın tamamını Youtube sponsorlu reklam bölümüne aktardığımı gösteren belgeleri de sosyal medya hesaplarımda sizinle paylaşacağım.


  • Destekleriniz karşılığında sizlere sosyal medya hesaplarımda isminize özel teşekkür içeren gönderiler hediye edeceğim ve hazırlayacağım klibin sonundaki teşekkür bölümüne isminizi yazacağım.



DEĞİŞİM MÜMKÜN, BİRLİKTE!

Güzel bir dünya için güzel olana destek olalım, birlikte!

 Daha önce yayınladığım Mahluk isimli şarkımın klibini de aynı yöntemle hazırladım ve özgün çalışmaların ne kadar etkili olabileceğini gördüm. Bu çalışmamda çıtayı biraz daha yükseltip, hem bir geri dönüşüm projesi hem insanlığa dair toplumsal mesaj içeren bir çalışma hem de görsel olarak daha nitelikli olması için gece gündüz demeden çalışıyorum. 

Mahluk isimli şarkımın animasyon klibini Youtube'da

 'Erinç - Mahluk' olarak aratıp izleyebilirsiniz. 


BAŞKA NASIL DESTEK OLABİLİRSİN?

  1. Bu sayfayı paylaşarak,

  2. Youtube kanalımda yayınladığım 'Yardımınıza İhtiyacım Var' isimli videomu paylaşarak,

  3. Sosyal medya hesaplarımı takip ederek, bu kampanya ile ilgili yayınladığım içerikleri arkadaşlarınla paylaşarak,

Bana destek olabilirsin!


Müzik, sevgi ve uzay ile... :)


Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
300 TL TOPLANDI
Hedef 5.000 TL
%6
4 DESTEKÇİ
9 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Erinç Açıkgöz
İzmir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.