Bizimle Dünyaya Kafa Tutmak İster misin?

Global arenada Türkiye'yi gururla temsil edecek, restoran/otellere yönelik yorum/puan manipülasyonunu ortadan kaldıracak uygulamam için sizden destek istiyorum.

Gurmex Nedir?

Gurmex.com; 2011 yılında temelleri atılan yüzlerce şehir ve ülkeye ait yeme içme kültürü bilgisi veren Türkiye’nin en kapsamlı gurme gezi sitesidir. Gurmex; Gurmex.com’un tescilli markasıdır.


Gurmex Ekibinde Kimler Var?

Proje sahibi benim ismim Emrah AKIN. Web sitemizde hobi olarak destek veren, her bireri profesyonel işlere sahip Doktor, Mühendis, Müzisyen, Mimar toplamda 16 yazar arkadaşım ile birlikte içerik üretiyorum.

Gurmex Neler Yaptı?

Arkadaşlarım ile beraber kendi imkanlarımız ile finanse ettiğimiz seyahatlerde 124 ülke gezme imkanı bulduk. Web sitemizde 40 ülkeden ve yüzlerce şehirden mutfak, yemek kültürü ve nerede ne yenir konusunda içerikler ürettik. Ve 9 yıllık zaman diliminde sosyal medya hesaplarımızda toplam 400 binin üzerinde takipçiye ulaştık.

Gurmex App Neden Önemli?

Gurmex benim 9 yıllık bir hayalim. Google yorumlar, Tripadvisor, Zomato ve Foursquare gibi sitelerin manipülasyona açık sistemler olması sebebiyle birkaç senedir bu proje üzerine beyin fırtınası yapıyorum. İsmini verdiğim uygulamaların çoğu önünden geçtiğiniz otel veya restoran hakkında bile sizlere ne düşündüğünüzü soruyor. Yine bu sitelerin birçoğunda üye olup her restorana veya otele gelişi güzel yorum yapıp puan verebiliyorsunuz. Rakipler, farklı şehirlerden farklı şehirlerdeki işletmelere yapılan yorumlar vs. aklınıza gelebilecek birçok manipülasyonu ortadan kaldıracağız. Şuanda piyasada insanların ödediği fahiş fiyattan, lezzetsiz yemeğe kadar bu konuda hakkını arayabileceği tarafsız bir platform bulunmuyor. Üyelik sisteminin davet ve referans üzerine kurulu olacağı çok iddialı bir uygulamanın kurgusunu hazırlamış bulunuyoruz. Hali hazırda mevcut networkümüz sayesinde Türkiye'de bu işi oturtup Uluslararası arenaya destekleriniz ile çıkmak istiyoruz.

Gurmex App İçin Ne Kadarlık Bir Desteğe İhtiyaç Var?

 Gurmex App için çok ciddi bütçeler istendi. Kendimiz bu kadar kapsamlı bir projeyi kodlama imkanımız ve bu proje için herkese de güvenme şansımız olmadığından referanslar vasıtasıyla ulaştığımız birkaç farklı yazılım firmasından aldığımız teklifler sonucunda 60.000 TL'ye yapılabileceği anlaşmasını sağladık. Kalan 20 bin TL ile IOS, Android Uygulama (İngilizce-Türkçe), Senelik bakım masrafları (Hosting,App Publish), Senelik Hizmet Bedeli, Host,SSL Masrafları, Uygulamalar için Deploy ve Andorid/IOS sertifika ücretleri ile Reklam ve tanıtım gideri olarak planladık.
 

Destek Karşılığında Ödüller

Desteğe ihtiyaç duyduğumuz bu zor zamanda elbette bizi destekleyen herkese bazı ödüller sunmak istiyoruz.
  • Teşekkür Mesajı: Desteğiniz dahilinde mail adresinize teşekkür mesajı gönderilecek. 20 TL
  • Teşekkür Mesajı, Uygulamada Gurmex Üyeliği. 40 TL
  • Teşekkür Mesajı, Uygulamada Bronz Yazarlık. 60 TL
  • Teşekkür Mesajı, Uygulamada Silver Yazarlık 80 TL
  • Teşekkür Mesajı, Uygulamada Gold Yazarlık 100 TL 
  • Teşekkür Mesajı, Uygulamada Gurmex Yazarı olma fırsatı 300 TL (Çok prestijli bir statü)
  • Teşekkür Mesajı, Birlikte İstanbul'un en şık restoranlarından birinde yemek yiyeceğiz. 600 TL
  • Teşekkür Mesajı, Gurmex'in düzenleyeceği ilk partide onur konuğumuzsun. 1000 TL
  • Teşekkür Mesajı, Birlikte Ülkemizin en güzel Adalarından birine beraber belirleyeceğimiz tarihte sevdiğin 1 kişiyle 2 gece konaklamalı tatile gideceğiz. 2000 TL

Birlikte Başaracağız!

Hintliler, Amerikalılar ve daha niceleri kıtaları aşıp ülkemizde bu işi layıkıyla yapamadığı halde popüleritesini hala koruyorsa bir yerde hata var demektir. Eğer Gurmex projesi başarılı olursa her şeyden önce bir Türk markası olarak hep birlikte haklı Milli gururunu yaşıyor olacağız. Gurmex bir gün büyük bir dünya markası olduğunda küçükte olsa verdiğiniz desteği sizlere sonsuza dek duyacağımız bir minnet ve şükran nişanesi olarak yüreğimizde taşıyacağız.

Hepinize şimdiden teşekkürler!

Başka nasıl sana destek olunabilir?

Bizlere finansal destek veremiyor olsanız bile, sosyal medya hesaplarınızda bizi paylaşarak  sesimizi daha geniş kitlelere duyurma konusunda bize destek verebilirsiniz.

Ekip

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 80.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
44 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Emrah Akın
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.