Dehşet Seni Bulur - Sinema Filmi

Umursanmayan gerçeklerin soluk kesici hikayesini anlatan gerçek zamanlı bir macera/gerilim filmi.

Dehşet Seni Bulur; kadına şiddetin milli spor olduğu ülkemizde, 4 kişilik bir çete tarafından izlenip kaçırılan genç kadınlardan birinin, çetenin zannettiği gibi savunmasız ve zayıf çıkmaması üzerine yaşanan 2 saatlik heyecan dolu kurtuluş mücadelesini gerçek zamanlı olarak izleyeceğiniz, soluk soluğa bir macera/gerilim filmidir.

Gittikçe ölümcülleşen dünyada esas tehdidin ve korkulacak olanın bazı belirsiz uhrevi varlıklar değil, her gün aralarında yürüdüğümüz, bizi uzaktan izlediğini fark etmediğimiz, kendini bizden üstün gören, cezalandırılmayacağını düşünen kötü niyetli insanlar olduğuyla ilgili olan bu sinema filmimize yapacağınız katkı ve göstereceğiniz ilgi, ilk uzun metrajlı filmini gerçekleştirmeye çalışan bizler için çok önemli. 
  

Teaser videoda hikayenin başlangıcının kısmi canlandırmasını gördüğünüz bu filmi, bütçemizdeki eksiği tamamlayıp profesyonel ekip ve imkanlarla çekerek sinemalarda vizyona çıkarmak için desteğinize ihtiyacımız var. Bunun için diğer hediyelerimizin yanında filmimizin biletlerini ön satışa sunuyoruz. Eğer biletinizi bu kampanyamızla alırsanız, filmi sadece izlemekle kalmayacak, yapımına da katkıda bulunmuş olacaksınız. 

Teknik ekip ve oyuncularımızın özverileri, filmin çekim sonrası masraflarını karşılamaya söz veren VSG prodüksiyonun desteği ile filmi bitirmek için ihtiyacımız olan bütçe 60.000 TL'dir. 

60 günlük kampanya süresi sonunda toplanan miktar bu hedefimizin altında kalırsa, ödediğiniz para sistem tarafından otomatik olarak iade edilecek. Eğer hedefimizi aşan bir miktar toplanırsa, onu da filme harcayacağımızı özellikle belirtiriz. 

Bağış yapan destekçilerimiz, filmin tüm aşamalarından haberdar edilmenin yanı sıra paralarının nereye harcandığı konusunda yapım şirketimiz tarafından detaylı olarak bilgilendirilecekler. 

Göndereceğiniz her kuruş, size iyi bir film olarak geri dönecek.

Ayrıca filmimize ortak yapımcı olan destekçilerimize sadece boş ünvan vermekle/ismini yazmakla kalmayıp, imzalayacağımız sözleşme ile gerçekten filme ortak yapımcı yaparak, filmin kazancından da pay vereceğiz.

Ortak yapımcımızın filmden alacağı pay; filmin toplam maliyeti içinde, destekçimizin ödemiş olduğu miktarın seviyesiyle doğru orantılı olacaktır. Bu seviyeyi belirlemek için yapılan bağış miktarından, (kesintilerden sonra) şirketimize ulaşmış olan rakam esas alınacaktır. Ortak yapımcıya payının ödenmesi filmin maliyetini çıkarıp kar etmesi halinde geçerlidir. 

Ayrıca tüm bağışçılarımıza filmin sosyal medya hesaplarında ve internet sitesinde yer alacak "Destekçilerimiz" kısmında da yer vereceğiz. 

Filmimizle ilgili bu destek çağrımıza sadece bağışlarınızla değil, projemizi çevrenizde paylaşıp tanıdığınız herkese duyurarak da yardım edebileceğinizi hatırlatır, şimdiden teşekkür ederiz.


Dehşet Seni Bulur

Tür: Gerilim

Senaryo - Yönetmen: Erdal Yaprak

Yapım: Tual Film

Yapımcı: Hasan Tual

Yapım Sorumlusu: Emrah Bozdemir

Oyuncular: Kübra Dilara Çelen, Savaş Satış, Halil Balıkçı, Abbas Tekin, Rodi Kurtliyan, Burçak Durası, Poyraz Saygılı, Akan Altuğ, Uğur Can ŞekerPeki Biz Kimiz?


Tual Film

1954 yılında Hasan Tual tarafından kurulan firmamız, yabancı film ithalatçılığı ile hayata başlamış ve Türkiye’nin ilk yabancı film ithalatçısı olma ünvanını kazanmıştır. Devam eden yıllarda Hasan Tual’in yapımcılığı ile Kanun Kanundur, Doğmadan Ölenler, Üç Dev Adam ve Zagor serisi gibi bir çok kült Türk filmine imza atan Tual Film, 1983 yılında Hasan Tual’in vefatı ile oğlu Uğur Tual tarafından film ithalatı ve yerli yapımlarına devam etmiştir.

İthalatçılık ve yapımcılığın yanında Beyoğlu Elhamra, Şişli Gazi, Şişli Atlantis, Selimpaşa yazlık sinemaları gibi salonlarla sinema işletmeciliği de yaparak bu konuda çığır açan çalışmalar ortaya konulmuştur (Siyah beyaz olan Avare filmini renkli olarak oynatmayı başarmak gibi).

2010 yılına gelindiğinde Uğur Tual’in oğlu Hasan Tual tarafından işler devralınmış ve çalışmalar genişletilmiştir. Günümüzde son teknoloji kullanılarak TV programları, tanıtım filmleri, müzik klipleri, reklamlar ve son olarak sinema filmi ile sizlere hem en iyi yapımları sunmaya hem de projelerinize en iyi çözümler üretmeye devam etmektedir.

www.tualfilm.com


Hasan Tual
Merhaba ben Hasan Tual. 2 Ağustos 1983'de İstanbul'da doğdum. Lise eğitimim bittikten sonra kan çekti ve aile işini devam ettirmek için medya sektörüne atıldım. Yeditepe Üniversitesi Sinema-TV bölümü mezunu olsam da, aslen alaylı olarak yetiştim. İrili ufaklı bir çok yapımda yer aldıktan sonra Mint prodüksiyonda post prodüksiyon şefi olarak Yalancı Romantik, Komedi Türk, OKS Anneleri, Arka Sıradakiler gibi dizilerde çalıştım. Sadık bir Final Cut kullanıcısı olarak büyük iş-küçük iş ayırt etmeden halen çekim ve montajlara devam etmekteyim.  


Emrah Bozdemir
3 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeki Demirkubuz ile aynı mahallede büyüdü. Çocukluğundan itibaren sinema ve fotoğrafa özel ilgi duydu. İlk sinema salonu deneyimini 13 yaşındayken Mel Gibson’un Payback filmi ile yaşadı. Sinema-Tv ve İşletme bölümlerini bitirdi. Fotoğraf ve video aynı kulvarlarda birleşmeye başlayınca Fotoğrafçılık bölümünü de bitirmeye karar verdi. Yönetmenliğini, Görüntü Yönetmenliğini ve Kurgusunu üstlendiği dört adet kısa filmi mevcut. Reji grubunda iki sinema filmine eşlik etti. Birçok belgeselde Yardımcı Yönetmenlik ve Görüntü Yönetmenliği yaptı.  Birkaç reklam filminde Yardımcı Yönetmenlik ve Görüntü Yönetmenliği yaptı. 2012-2013 öğretim yılında Bahçelievler Belediyesi’nde Kısa Film dersleri verdi. 2013-2014 yıllarında “Doğadaki İnsan” belgeseli çekimleri ile hayatın anlamını keşfetti. Vodafone Freezone 17. LMY reklamlarının Görüntü Yönetmenliğini üstlenerek reklam sektörüne sağlam bir göz kırptı. Kanal D’de 112 Acil programı için Yardımcı Yönetmenlik görevinde bulundu. Şu anda Hayrettin’de Yönetmenlik görevine devam etmektedir.

Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Akan Altuğ

11.6.2016

50
50 ₺ TOPLANDI
Hedef 60.000 ₺
%0
1 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Hasan Tual
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
25 ₺
Filmin Sinema Bileti
Film vizyona girdiğinde filmin oynadığı tüm salonlarda kullanabileceğiniz tek kişilik sinema bileti. Ayrıca adınıza düzenlenecek özel sertifikayı da içeren teşekkür e-postası.
2 adet alındı.  (Toplam : 4000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
50 ₺
Dijital Albüm
Filmin set fotoğrafları ve afişlerinden oluşacak dijital albüm. Ayrıca adınıza düzenlenecek özel sertifikayı da içeren teşekkür e-postası.
0 adet alındı.  (Toplam : 2000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
100 ₺
İmzalı Sinema Afişi
Filmden istediğiniz oyuncu veya oyuncular tarafından imzalanacak orijinal sinema afişimiz. Ayrıca dijital albüm ve adınıza düzenlenecek özel sertifikayı da içeren teşekkür e-postası.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
150 ₺
İmzalı Dvd
Filmin yasal DVD’si piyasaya çıkmadan önce, filmden istediğiniz oyuncunun imzasıyla ilk size gönderilecek. Ayrıca dijital albüm ve adınıza düzenlenecek özel sertifikayı da içeren teşekkür e-postası.
0 adet alındı.  (Toplam : 750)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
400 ₺
Teşekkür Videosu
Filmin setinde çekilecek, filmden istediğiniz oyuncunun yer alacağı adınıza özel teşekkür videosu. İsterseniz özel bir gününüz/yakınınız için kutlama mesajı da içerebilir. Ayrıca dijital albüm ve adınıza düzenlenecek özel sertifikayı da içeren teşekkür e-postası.
0 adet alındı.  (Toplam : 250)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
750 ₺
Gala Davetiyesi
Filmin İstanbul galası için 1 kişilik davetiye. Ayrıca teşekkür sertifikası, imzalı afiş, imzalı DVD, dijital albüm ile birlikte filmin sonundaki teşekkürler listesinde adınız yer alacak.
0 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
2.500 ₺
Yapım Destekçisi Ünvanı
Filmin afişleri, internet vb. mecralarda ilan edilecek yapım ekibi listesinde ve jeneriğinde “Yapım Destekçisi” ünvanı. Ayrıca teşekkür sertifikası, imzalı afiş, imzalı DVD, dijital albüm ve galamıza davetiye.
0 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
10.000 ₺
Ortak Yapımcılık
Filmin fragman, afişler, internet vb. mecralarda ilan edilecek yapım ekibi listesinde ve jeneriğinde “Ortak Yapımcı” ünvanı ve adına uygun olarak filmin kazancından pay. Ayrıca teşekkür sertifikası, imzalı afiş, imzalı DVD, dijital albüm ve gala davetiyesi ile birlikte, film ekibinin yer alacağı tüm festival, organizasyon ve etkinliklere ortak yapımcı olarak ekiple birlikte katılacaksınız.
0 adet alındı.  (Toplam : 11)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Aralık 2016
DESTEKLE