Denge Sanatı | Hediyelik Eşya Tasarımı

Sıradanlaşmış hediyelik eşyalara farklı bir bakış açısı getirerek, kendi kültürümüz ve güncel konularla ilişkili olarak yeni tasarımlar geliştirmek.

Denge Sanatı Nedir

Ekibimiz farklı meslek gruplarında 3 kişiden oluşmaktadır. Amacımız dünya genelinde hiç bir zaman popülerliğini kaybetmeyen hediyelik eşya sektörüne farklı bir bakış açısı getirmektir. Ürünlerimiz tamamen el yapımı olarak yapılmaktadır. Kendi milletimizin geleneklerine ve güncel olaylara göre yeni tasarımlar yapılacaktır. El işçiliğinin kalitesini arttırmak için en önemli faktör de kullanılan alet ve makinelerdir. Kullanmış olduğumuz alet ve makinelerin kalitesi ne kadar iyi olursa ortaya çıkan ürün o kadar kaliteli ve profesyonel olmaktadır.
Bu yüzden fonlamanın bir kısmını bu yönde kullanmak istiyoruz.

En önemli 2. Faktör!

 Tüm alanlardaki girişimler için geçerli olan bir konu reklam, tanıtım ve pazarlama konusu. Her ne kadar projeyi veya ürünü başarılı bir şekilde bitirmiş olsak da tanıtımı olmadan bir yol alınamamaktadır. Bu yüzden tanıtım konusunda çok fazla yardımlarınızı talep ediyoruz. Hem maddi hem manevi anlamda projenin tanıtılması hayati önem taşımaktadır.  


Finansal destek şart değil!

Yukarıda da bahsettiğim üzere destekçilerimizden gelecek olan fonların önemli bir kısmını reklam ve tanıtım olarak harcamayı düşünüyoruz. Bu yüzden finansal olarak destek olmayan fakat kendi sosyal çevresi veya sosyal medya çevresiyle destek vermek isteyenleri de bekliyoruz.

Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 20.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
7 GÜN KALDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
Fatih Desteli
Ankara, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.