Deniz Yoluyla Amerika'ya Gitmek

25 yaşında üniversite mezunu bir gencim. Tek hayâlim kendime ait olan Kayığımla Amerika'ya gitmek. Giderkende geçtiğim Ülkelerde durup Ülkemi tanıtmak.
25 yaşında ailesiyle birlikte yaşayan üniversite mezunu bir gencim. Çocukluğumdan beri hayalim olan tek şey bu imkânsız denileni başarmak. Kendimi ait bir Kayığım var. Çok iyi durumda onunla birçok yere gittim Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yunanistan ve Ülkemizdeki birçok şehre. Ama artık asıl hedefimi gerçekleştirme vaktim geldi. Şimdi tek hedefim Kayıkla Amerika'ya Pasifik okyanusuna açılmak ve geçtiğim Ülkelerde mola verirkende ordaki insanlara Türk insanını en iyi şekilde tanıtmak. Bizlerden bir hatıra bırakmak Türk Bayrağı, Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk Portresi ve bizlere ait birkaç tatlımızı ikram etmek bunu yaparkende Türk insanının ne kadar sıcak kanlı hoşgörülü asil bir millet olduğunu elimden geldiğince bu yolcuğu yaparken herkese anlatmak ve tüm anları kamera ile kayıt altına almak. İhtiyacım olan tek şey şuan sizlerinde desteği ile hayalimi gerçekleştirmek. Şimdiden yanımda olan olmayan herkese çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın hoşçakalın.

Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Gurbet Çelik
5.01.2022
Hayâlim için Elimi Tutarmısınız
Merhaba ben 25 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Deniz tutkunu bir gencim. Kısa ve öz olsun istiyorum. Tek istediğim çocukluk hayâlim olan Amerika'ya kendime ait kayıkla deniz yolu üzerinden gitmek. Giderkende geçtiğim ülkelerde durup ülkemi tanıtmak. Türk milletinin asilliğini iyi nitetliliğini ve misafir perverli olduğunu onlara göstermek. Geçtiğim kıyılarda da birçok yere Türk Bayrağı asmak hedefim..🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Bunun için sizlerin desteğine ihtiyacım var bu yolculuk için kayığımın bakıma ihtiyacı var. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Hoşçakalın
Avatar
Gurbet Çelik
31.12.2021
Deniz Yoluyla Amerika'ya Gitmek İçin Desteğinizi Bekliyorum
25 yaşında üniversite mezunu bir gencim. Tek hayâlim kendime ait olan Kayığımla Amerika'ya gitmek. Giderkende geçtiğim Ülkelerde durup Ülkemi tanıtmak. Hayâlim belki birçoğu için imkânsız olabilir ama inanılan ve peşinden gidilen hiçbir hayâl imkânsız değildir. Bunun için desteklerinizi bekliyorum şimdiden yanımda olan olmayan herkese çok teşekkür ederim. Sadece İnan ve Hayâlinizin Peşinden Gidin. 
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 ₺ TOPLANDI
Hedef 30.000 ₺
%0
0 DESTEKÇİ
32 GÜN KALDI
31 Aralık 2021 - 01 Mart 2022
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Kocaeli , Türkiye
ÖDÜLLER
200 ₺
Kolye
İsimli Kolye
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
30 Nisan 2022
500 ₺
Renkli boncuk kolye
Renkli boncuk kolye
0 adet alındı.  (Toplam : 5000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
30 Nisan 2022
750 ₺
Romantik Led Aydınlatma
Renkli Led Aydınlatma
0 adet alındı.  (Toplam : 10000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
30 Nisan 2022
DESTEKLE