Doğa için Alan - Sanatımıza destek olur musunuz?

Doğa için Alan -Space for Nature- Sanat Platformumuz için desteğe ihtiyacımız var! Dünyadan sanatçıların katıldığı Sanal Sergimizi açmamıza destek olur musunuz?

Doğa için Alan - Doğaya ve Sanata şans verir misin?

Biz, sanat yoluyla Doğa konusunda farkındalık yaratmak isteyen Türkiye, İspanya ve ABD'den katılımcılarla bir sanatçı grubuyuz.

Doğayı tahrip eden ekonomik sistemler, yaşam alışkanlıkları ve yaklaşımların dönüşmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

2020 yılında bu amaç için Doğa için Alan - Space for Nature'ı kurduk ve pandemi ile birlikte tüm faaliyet ve etkinliklerimizi online olarak güncelledik ve Doğa ile insan arasındaki etkileşimi araştırmak için multidisipliner bir sanat platformu olarak www.spacefornature.org'u yayınladık. 


Sanatçılar için Doğa-insan etkileşimi temalı bir Açık Çağrımız oldu ve bu çağrıya dünyanın farklı yerlerinden sanatçılar çok sayıda eserle katıldı. Şu anda sınırlı kaynaklarımızla ilk Sanal Sergi web sayfamız üzerinde gönüllü olarak çalışıyoruz. İşbirliği ve dayanışma platformu oluşturmak için Doğa teması ile çalışan ve yaratan sanatçılar arasında etkili bir ağ oluşturmak istiyoruz.
Web sitemizin düzgün çalışmasını sağlamak ve Doğa-insan ilişkisi üzerine günümüz ve gelecek için değerli bir sanatsal içerik sunmak istiyoruz. Böylece Doğa-insan ilişkisi, iklim krizi, tüm türler için yaşama hakkı, ekolojik adalet ve birçok ilgili konuda farkındalık yaratabileceğimize inanıyoruz. Bu amaçla, çeşitli etkinlikler, atölyeler ve sanat sunumlarını içeren kar amacı gütmeyen bir çevrimiçi program da planladık. Bu programı hayata geçirmek ve halkla paylaşmak istiyoruz, böylece insanlar nasıl kompost yapılır konusundan, yerel aktivistlerin doğal alanlarını nasıl koruduklarına, doğa ile ilgili temalarla nasıl sanatsal üretimler yapılabileceğine kadar farklı konularda etkinliklere katılabilecek; bilgi ve deneyimlerini artırabilecekler.

Pandemiden sonraki amacımız, yüz yüze etkinlikler, sanat prodüksiyonları (dans tiyatrosu, çağdaş sanat çalışmaları, sergiler, yayınlar) ile devam eden ve bu çevrimiçi sürecin sonuçlarını daha sonraki yaratımlara taşıyan sürdürülebilir bir sanat platformu oluşturmaktır. Bu amaca doğru ilerleyebilmemiz için ilk adımımızı gerçekleştirmemiz, dünyanın birçok yerinden sanatçıların gönderdiği eserlerle Sanal Sergimizi açmamız gerekiyor. İlk etapta bu ilk adım için desteğe ihtiyacımız var. 

Vereceğiniz destekle, Sanal Sergimizde yer alacak dünyadaki farklı sanatçılardan birçok eseri web sayfamızda ziyaret edebilecek; planladığımız çevrimiçi programda istediğiniz etkinliklere katılabileceksiniz. Verdiğiniz destek, yüz yüze süreçte üretmek istediğimiz yapımlar için bir başlangıç zemini oluşturacak.

Sanatımıza ve sanat yoluyla Doğaya destek olmak ister misiniz? 

Projemizi ilgilenebilecek arkadaşlarınızla ve çevrenizle paylaşırsanız çok seviniriz. 

Bizler, Türkiye'den Derya Demiroğlu, Gonca Gümüşayak, Özgün Baştaş, Ayhan Malkoç, İspanya'dan Alberto Monreal ve ABD'den Tessa Magnuson.

* * *

We are an international group of artists from Turkey, Spain and US who want to raise awareness on Nature through art.

We want to contribute to the transformation of economic systems, living habits and approaches that destroy nature.

We founded Space for Nature for this aim in 2020 and with pandemic we updated all our activities and events online and released www.spacefornature.org as a multidisciplinary art platform for the research of interaction between Nature and human.


We announced an Open Call for artists with a theme on Nature-human interaction and we received many artworks from artists all over the world. We are voluntarily working on our first Virtual Exhibition webpage with limited sources. We want to create an effective network among artists who work and create on Nature theme in order to create a platform for collaboration and solidarity.


We want to keep our website work properly and present a valuable artistic content on Nature-human relationship for now and for the future, so that we believe that we can raise awareness on Nature-human relationship, climate crisis, right of living for all species, ecological justice and on many related subjects. With this aim we planned a non-profit online program including activities, workshops and and art presentations. We want to realize this program and share it with the public, so that people can participate various activities about subjects like how to make compost, how the local activists protect their natural areas, how to create art with nature-related themes, etc. So people can enrich their knowledge and experiment on these various subjects.

Our aim after the pandemic is providing a sustainable art platform which continue with face-to-face events, art productions and carry the outcomes of this online process to further creations. In order to have a progress for this aim, we need to realize our first step, opening our Virtual Exhibition with the artworks from the artists all over the world. And we need support for the expenses of the first step. 

With your support, you will be able to visit artworks from artists all over the worl in our Virtual Exhibition on our website; you will be able to participate in the activities you want in the online program we have planned. Your support will form a starting ground for the art productions we want to produce in the face-to-face process.

Would you like to support our art and Nature through art? 

We would be glad if you share our project with your friends and community who may be interested. 

We are Derya Demiroğlu, Gonca Gümüşayak, Özgün Baştaş, Ayhan Malkoç from Turkey, Alberto Monreal from Spain and Tessa Magnuson form the US:Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
7.6.2021
Çok teşekkür ederiz! Birlikte başarabiliriz! Thank you very much! We can make it together!

Destekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bizim için çok değerli! 

Ayrıca kampanyamızı etrafınızla paylaşırsanız çok seviniriz. Bu kampanyamızın başarıya ulaşma şansını yükseltiyor! 

Geçen pazar Instagram hesabımızda bir canlı sohbet, sanatçı konuşması gerçekleştirdik, Doğa için Alan'ı ve kampanyamızı anlattık, bu paylaşımdan büyük keyif duyduk. Sizler de sosyal medya hesaplarımızdan canlı etkinliklerimizi takip edebilirsiniz. Canlı etkinliklerimizde birebir etkileşimde olmaktan büyük keyif duyarız! 

Tekrar teşekkürlerimizle, 

Doğa için Alan Ekibi

Website : http://spacefornature.org/

Instagram : https://www.instagram.com/space.for.nature/

Facebook : https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr : https://linktr.ee/spacefornature 


Thank you very much for your support. It is very valuable for us!

We would also be very happy if you would share our campaign with your friends.This increases the possibility of success of our campaign!

Last Sunday, we had a live event, and artist talk on our Instagram account, we talked about Space for Nature and our campaign, and we enjoyed the event. You can also follow our social media accounts. We will enjoy interacting with you one-to-one at our live events!

Thanks again,

Space for Nature Team


Website : http://spacefornature.org/

Instagram : https://www.instagram.com/space.for.nature/

Facebook : https://www.facebook.com/spacefornature.dogaicinalanespacioparalanaturaleza/

LinkTr : https://linktr.ee/spacefornature 


Avatar
Doğa için Alan Space for Nature
27.5.2021
Desteğiniz için teşekkürler! Thank you for your support!
Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Ödül bölümümüzü güncelledik ve yeni ödüller ekledik! Kampanyamızı etrafınızla paylaşırsanız çok seviniriz! www.spacefornature.org

Thank you very much for your support. We updated our Awards-Part and added new awards! We will be so thankful if you spread our campaign out! www.spacefornature.org
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Senem Aksakal

10.6.2021

30
Avatar
Fulya Kurter M.

9.6.2021

50
Avatar
Gizli Fongogocu

8.6.2021

500
Avatar
Ilkay TÜRKOĞLU

8.6.2021

240
Avatar
Hazal Kaya

7.6.2021

100
Avatar
Berk Güleç

6.6.2021

240
Avatar
Selin Göksel

6.6.2021

200
Avatar
120
Avatar
Gizli Fongogocu

6.6.2021

150
Avatar
Gizli Fongogocu

2.6.2021

220
Avatar
500
Avatar
Irem Yılmaz

2.6.2021

30
Avatar
meryem yerbasan

28.5.2021

120
Avatar
Arden Oluk

27.5.2021

120
Avatar
Gizli Fongogocu

27.5.2021

50
Avatar
Gonca Gumusayak

27.5.2021

120
2.790 ₺ TOPLANDI
Hedef 12.000 ₺
%23
16 DESTEKÇİ
6 GÜN KALDI
20 Mayıs 2021 - 19 Haziran 2021
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Giresun , Türkiye
ÖDÜLLER
30 ₺
DİA'dan Fotoğraf İşi- Photography Artwork from SFN
Doğa için Alan sanatçılarından dijital bir fotoğraf paylaşımı! Bu fotoğrafı arka plan olarak cihazlarında kullanabilirsin ya da baskısını alabilirsin! E-posta adresini bizlerle paylaşman gerekiyor! A digital photo art sharing from Space for Nature! You can use the photo as a background on your devices or print it out! You need to share your e-mail address!
3 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Temmuz 2021
50 ₺
Bitkim için Alan - Space for my Plant
Birlikte Sanat İşi - Art Together : Bize bitkinizin bir fotoğrafını gönderin ve biz de onu bir Doğa için Alan Sanat eserine dönüştürüp size dijital ortamda geri gönderelim. Birlikte yaratalım! (E-posta adresinizi paylaşmanız gerekmektedir.) Send us a photo of your plant and we transform it to a Space for Nature art work! Let's create together! (It's necessary for you to share your e-mail address.)
5 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Temmuz 2021
100 ₺
DİA'dan Tohum! - Seeds from SFN!
Size tohum göndereceğiz! Ekin, sulayın, sevgi verin ve gelişimini izleyin! We sent you a seed! Plant, water, give love and watch it when it grows!
12 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Temmuz 2021
500 ₺
Grup Atölyelerimize Katıl! - Join Group Workshops!
Doğa için Alan Sanatçılarından çevrimiçi bir sanat atölyesine veya beden-hareket sınıfına katıl! Tarih, saat ve içerik çeşitliliği ile ilgili seni bilgilendireceğiz! Grup atölyesi/sınıfıdır, e-posta adresinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Join an online art workshop or body-movement class from Artists of Space for Nature! We will inform you about the date, hour and content variety! (Group workshop / class and it is necessary for you to share e-mail address with us.)
2 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
18 Ağustos 2021
1.000 ₺
Atölye+Tohum+Fotoğraf - Workshop+Seed+Photography
Bir grup atölyemize katıl, sana bir tohum ve özel bir fotoğraf çalışması gönderelim! Ayrıca, ileri bir tarihte gerçekleştireceğimiz çevrimiçi performans gösterimimize de bilet kazan! (Performans detaylarını paylaşacağız.) E-posta adresi gereklidir. Join our group workshop and we'll send you a seed and a special photography art work! Plus, get a ticket to our online performance show at a future date! (We will inform you about the date, hour.) E-mail address is necessary.
0 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Haziran 2021
DESTEKLE