Düşün, Hisset, Paylaş / Think, Feel, Give

Çocukların okula devamı için: "düşün, hisset, paylaş" ! For the kids to stay at school rather than on the streets: "think, feel, give" !

TR

Merhabalar, ben Korhan Başaran; New York ve İstanbul arasında çalışmalarını sürdüren bir dansçı ve koreografım. Geçtiğimiz Mart ayında, Amerika Konsolosluğu'nun destekleriyle gerçekleştirdiğimiz bir uluslararası proje bünyesinde, SGD’yle  (Sulukule Gönüllüleri Derneği) tanıştık ve onların çalışmalarını yürüttüğü çocuklarla birlikte bir dans atölye çalışması gerçekleştirdik.    

Sulukule Gönüllüleri Derneği, risk altındaki, dezavantajlı, ayrımcılığa maruz kalmış, maddi güçlük çeken gruplarla çalışmaktadır. Okulu terki önlemek, kadın ve çocuklara hakları konusunda farkındalık kazandırmak dernek hedeflerinin başında gelmektedir.

SGD, dernekte okul başarısını desteklemek amaçlı etüdler düzenliyorlar; çocuklara matematik ve ingilizce gibi dersler anlatıyorlar. Çocukların sosyal becerisini artırmak için atölyeler düzenliyorlar. Ayrıca çocukları tiyatro, sinema ve müzelere götürüp kültürel olarak gelişimlerini destekliyorlar. Geçtiğimiz 2014 - 2015 sezonunda maddi güçlük çeken tam 42 çocuk için 8 aylık okul beslenme desteği verdiler ve 7 çocuk için aylık düzenli burs sağladılar; tam 113 çocuğa kırtasiye paketi ulaştırdılar.

Derneğin önümüzdeki yılki bütçesini desteklemek için, bu kitlesel fonlama kampanyasını düzenliyorum.

Bu düzenlediğim kampanya için, birçok sanatçı, sporcu arkadaşım ve bazı değerli sanat kurumları, cömertçe zamanlarını, emeklerini ve mekanlarını paylaşmayı önerdiler. Lütfen ekranın yan tarafındaki ödüllere göz atınız. Vermek istediğiniz destek miktarı karşılığında sizlere keyifli dönüşleri olabilecek birçok ödülümüz var.

İstanbul, Ankara ve Bursa'nın yanısıra New York, Los Angeles ve Tünel'de Zapatista Cafe'de kahve keyfi; Bahar Kerimoğlu'ndan oyunculuk, Elif Yalçın'dan piyano, New York Gibney Dans Merkezi'nden, Kendra Portier ve Christina Robson'dan, Gizem Bilgen, Aslı Güneş Sümer, Mert Öztekin, Önder Çevik, Alper Marangoz, Evrim Akyay, Elena Valls, Nikki Holck, Andrew Wojtal'dan dans; Mert Öztekin, Evrim Akyay'dan pilates, New York Yoga Vida'dan ve Aslı Güneş Sümer'den yoga, Önder Çevik'ten Yoga Fly dersleri, DOT tiyatrosundan tiyatro biletleri, önemli bir ressamımızdan çok değerli iki orijinal tablo vb. birçok ödülümüz var.

Dünya ancak paylaşımlarımızla daha iyi bir yere dönüşebilir. Bu çocukların gelecekte kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için gerekli eğitimi almalarını sağlayan SGD’den desteklerinizi esirgemeyin. DÜŞÜNÜN, HİSSEDİN, PAYLAŞIN !!!

*      *      *

ENG

Hello everyone. I’m Korhan Basaran, an Istanbul - New York based, dancer and a choreographer. With the support of the American Consulate, this past March, we had the pleasure to meet and hold a dance workshop with the kids that are supported by the Sulukule Volunteers Association.

Now I’m trying to raise some funds on this crowdfunding campaign for the SGD, so they can resume functioning properly and keep up the good work.

SGD, works with the disadvantaged, poor and under risk population. Their priority is to try and keep the kids at school and bring awareness to the kids and women about their rights. 

SGD holds after school studies for kids and bring in instructors on various subjects including math and English. They help kids participate in workshops and different games, organize trips to museums, see plays and movies and help build their social identities. This past season they have helped 42 kids with lunch support for 8 months.. They have given continuous monthly scholarships to 7 kids and have given educational kits to 113 kids. 

For this crowdfunding campaign I have had many friends and some art organizations donating their times, energies and spaces. Check the generous prizes in return to your generous donations.. please know that one dollar is equal to 2,6 Turkish lira, which means when you choose to donate a 45 lira, you are helping us with a $16 donation.. When you donate a 75 lira, you support us with a $27 that would help us with the lunch of one kid for the whole month. 

We have prizes in Turkey Istanbul, Ankara and Bursa and in New York and Los Angeles from the States.. that include many Yoga, dance, pilates, acting, piano classes you can take.. Coffee offerings in Tunel, Istanbul,  tickets from some very cool theater companies and two original paintings from a painter who wishes to remain anonymous who recently had so many exhibitions in and out of Istanbul and is known for her Istanbul paintings.. Please check them out and email me if you have any questions..

We all together will transform this world into a better place. Please do support SGD who is working very hard to help these kids stay at school, have a proper education and have a future. THINK, FEEL, GIVE !!!


İşte destekçilerimiz / Here are our supporters :

http://www.go-dot.org

http://zapatistakahve.com

http://yogavida.com

http://gibneydance.org

http://studyopiyano.com/Anasayfa/

facebook/aquajogclubHenüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Korhan Basaran
7.9.2015


Dear Fongogo Supporters,

Having been in a very intense and busy trip out of the country and due to some of our teachers' absence throughout the period, it took a little longer than expected for me to get in touch with you all.. I apologize for this delay..

I believe I have contacted to everyone of you regarding the peeks you claimed in return to your support for the SGD.. Do get in touch with our artist friends who will be teaching the classes you picked and have them get organized according to your and your instructor's schedules..

Please do get in touch with me in case you didn't receive an email from me at "kbanddancers@gmail.com", so I can try and organize the missing connections.. 

The more we share, the better world will become..

#thinkfeelgive #dusunhissetpaylas

Kind Regards,

Korhan Basaran

Avatar
Korhan Basaran
7.9.2015

Sevgili Destekcilerimiz.. 

Araya giren hem benim hem de bazi hocalarimizin yurtdisi seyahatlerinden dolayi bazi odulleriniz icin gerekli iletisimleri gecirmede gecikmeler oldu.. Oncelikle bu gecikme icin hepinizden ozur dilerim.. 
Lutfen iletisimlerini aldiginiz dersleri verecek olan sanatci arkadaslarimiza yaziniz ve uygun zamanlarinizi belirleyip katilacaginiz dersleri karsilikli programlariniza gore belirleyiniz.. 
Bunun disinda DOT ve Tatbikat Tiyatrolari icin bilet kazanan destekcilerimizin, ne sekilde iletisime gecmeleri gerektigini iceren bir email gonderdim.. 
Adreslere postalanacak olan oduller ise onumuzdeki donemde elinize ulasacaktir.. 

Eger bir aksilik olduysa ve benden bir email almadiysaniz, lutfen iletisime geciniz.. "kbanddancers@gmail.com" adresinden yazabilirsiniz..

Sevgi ve Selamlarimla,

Korhan Basaran

Avatar
Ayşe Seda Kürkçüoğlu
23.7.2015

Sevgili Arkadaşlar,

Kampanyamızın son iki gününe girerken, hepinize tekrar teşekkür etmek istiyorum. Son durumumuz: şu an itibariyle 58 destekçiyle %104 başarıya ulaşmış durumdayız. 

Bu hafta kısa bir süre için şehir dışına çıkıyorum. O nedenle, 15 Ağustos itibariyle ödüllerinizle ilgili sizinle iletişime geçileceğinin güncellemesini yapmak istedim.

Hepinize destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Yaşama dair inancımızın tekrar tekrar sorgulandığı, yer yer nefes almakta zorlandığımız şu donemde, bu topraklarda, tehlike altındaki çocukların okula devam edebilmeleri, bir nebze de olsa karanlıktan uzaklaşmaları için verdiğiniz desteklerin, paylaşımların ve iyi niyetlerinizin karşılığı asla ödenemez.

Sevgiler, Selamlar..

Korhan Başaran

Avatar
Ayşe Seda Kürkçüoğlu
15.7.2015
DÜŞÜNÜN, HİSSEDİN VE PAYLAŞIN!

Last 2 days!

An amazing #?thinkfeelgive? interpretation from Gizem Bilgen! Support our campaign for the kids to stay at school!

Son 2 gün!

Gizem Bilgen'den harika bir #?DusunHissetPaylas? yorumu! Çocukların okula devamı için siz de destek verin!


Avatar
Ayşe Seda Kürkçüoğlu
13.7.2015

LAST 4 DAYS!

Here are some of the kids' working with the Sulukule Gönüllüleri Derneği, that we all support though our Fongogo Campaign. They have a message for us! ?#?thinkfeelgive? ?#?dusunhissetpaylas?

We all together will transform this world into a better place. Please do support SGD who is working very hard to help these kids stay at school, have a proper education and have a future. THINK, FEEL, GIVE !

SON 4 GÜNÜMÜZ! 

Sulukule Gönüllüleri Derneği'nden #dusunhissetpaylas#thinkfeelgive İşte destek olduğumuz çocukların bir kısmı. Destek olduğumuz çocukların bize bir mesajı var! ?#?thinkfeelgive? ?#?dusunhissetpaylas?

Dünya ancak paylaşımlarımızla daha iyi bir yere dönüşebilir. Bu çocukların gelecekte kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için gerekli eğitimi almalarını sağlayan SGD’den desteklerinizi esirgemeyin. DÜŞÜNÜN, HİSSEDİN, PAYLAŞIN !


Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Yas Bed

25.7.2015

525
Avatar
Tuna Ceylan

24.7.2015

150
Avatar
Gizli Fongogocu

23.7.2015

75
Avatar
Özlem Güsar

23.7.2015

300
Avatar
Gizli Fongogocu

23.7.2015

75
Avatar
Koray Çapoğlu

23.7.2015

75
Avatar
Deniz Alp

21.7.2015

75
Avatar
Bahar Sakizlioglu

20.7.2015

75
Avatar
70
Avatar
Gizli Fongogocu

20.7.2015

35
Avatar
Elif Avcı

17.7.2015

375
Avatar
Can Ozdemir

17.7.2015

400
Avatar
Gizli Fongogocu

16.7.2015

75
Avatar
Mustafa Bora

16.7.2015

45
Avatar
Goksen Sahin

15.7.2015

35
Avatar
Hülya Eltemur

15.7.2015

525
Avatar
Feyza Hasircilar

15.7.2015

795
Avatar
Bryan Strimpel

15.7.2015

75
Avatar
Gizli Fongogocu

15.7.2015

35
Avatar
Gizli Fongogocu

14.7.2015

75
Avatar
Yurdagül Yildiz

14.7.2015

75
Avatar
Ramin Matin

13.7.2015

55
Avatar
Sezin Özkılıç

13.7.2015

35
Avatar
150
Avatar
Vehbi Emre Kesim

13.7.2015

75
Avatar
Gözde Öngören

10.7.2015

105
Avatar
Esra Ulusoy

9.7.2015

75
Avatar
Gizli Fongogocu

9.7.2015

35
Avatar
Gizli Fongogocu

9.7.2015

55
Avatar
Gizli Fongogocu

9.7.2015

35
Avatar
Oksan Güleç

9.7.2015

175
Avatar
Okan Surel

9.7.2015

75
Avatar
Nevin Bakırcı

8.7.2015

75
Avatar
Ertunc Servi

8.7.2015

35
Avatar
Gözde Dündar

8.7.2015

45
Avatar
Gülfem Ataç

8.7.2015

55
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2015

140
Avatar
75
Avatar
Burçin Ağır

5.7.2015

75
Avatar
Ilkkan Üçkaya

5.7.2015

35
Avatar
Gizli Fongogocu

3.7.2015

45
Avatar
Zafer Sevim

3.7.2015

35
Avatar
Levent Yücel

3.7.2015

45
Avatar
Feyza Hasircilar

2.7.2015

150
Avatar
Gabrielle Price

2.7.2015

55
Avatar
825
Avatar
Gizli Fongogocu

2.7.2015

35
Avatar
Ayşin Başkır

1.7.2015

150
Avatar
Adnan Senyurt

1.7.2015

55
Avatar
150
Avatar
Gizli Fongogocu

30.6.2015

300
Avatar
Ibrahim Betil

30.6.2015

150
Avatar
Gizli Fongogocu

30.6.2015

75
Avatar
Emine Yildirim

25.6.2015

35
Avatar
Hamit Levent Evci

17.6.2015

75
Avatar
Gizli Fongogocu

16.6.2015

825
Avatar
Sule Sarikoc

16.6.2015

75
Avatar
Bengi Yıldırım

15.6.2015

75
Avatar
Tuğçe Aktepe

15.6.2015

45
Avatar
75
Avatar
Louise Westerlind

11.6.2015

55
Avatar
75
Avatar
Sophia Shackleton

11.6.2015

150
9.000 ₺ TOPLANDI
Hedef 7.500 ₺
%120
64 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
19 Haziran 2015 - 24 Temmuz 2015
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
35 ₺
Kalbimizden Bir Teşekkür
Bir çocuğumuzun aylık öğle yemeği ihtiyacının hemen hemen yarısını karşıladınız. TEŞEKKÜRLER! Verdiğiniz destekten dolayı, SGD'nin beraber çalıştığı öğrencilerimizle özenerek hazırladığımız el yapımı bir kart göndereceğiz.
30 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
27 Eylül 2015
45 ₺
A Big Thanks From Our Hearts
You have just supported a part of one of our kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! We will send a hand made "Thank you" postcard which we will have prepared with the students supported by the SGD Organization..
11 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
17 Ekim 2015
55 ₺
İstanbul/Tünel Kahve Keyfi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafının bir kısmına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Bu desteğiniz karşılığında Sevgili Zapatista Kahve'nin lezzetli kahvelerinden birini seçmeye ve tadını çıkara çıkara içmeye hak kazandınız. http://zapatistakahve.com
6 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
75 ₺
Ankara Tatbikat Sahnesi
Bir çocuğumuzun okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Karşılığında da Erdal Beşikçioğlu'nun kurduğu Tatbikat Sahnesi'nin Ankara temsillerinden birine bir bilet kazandınız. Ekim ayında açılacak olan tiyatronun yeni sezonu için 3 gün önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla seçtiğiniz oyuna izleyici olarak katılabileceksiniz. İyi Seyirler!
2 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
21 Kasım 2015
75 ₺
Bursa/Grup Pilates Dersi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Bursa'dan da bizi yalniz bırakmayan destekçilerimiz için yine eğitmenimiz Mert Öztekin gözetiminde gerçekleşecek grup pilates dersleri. (Ağustos ve Eylül aylarında birkaç seans olarak gerçekleştirilecektir.)
0 adet alındı.  (Toplam : 30)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
75 ₺
Ankara/Modern Dans Dersi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Yine deneyimli dansçı, dans eğitmeni Aslı Güneş Sümer gözetiminde gerçekleştirilecek bir açık seviye dans dersine girmeye hak kazandınız. Dersler, Platform Sanat'ta Eylül ve Ekim aylarında birer haftasonunda gerçekleşecektir.(http://www.platformsanat.com)
2 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
75 ₺
Ankara/Yoga Dersi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Karşılığında profesyonel dansçı ve dans hocası, yoga eğitmeni Aslı Güneş Sümer'den başlangıç seviyesi bir yoga dersi kazandınız. Dersler, Platform Sanat'ta Eylül ve Ekim aylarında birer haftasonunda gerçekleşecektir.(http://www.platformsanat.com)
1 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
75 ₺
Hawaii/Ballet Classes
You have just supported one of our kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! Open classes held in Hawaii by Nikki Holck, when the artist is visiting. (Possibly held in the week of August 10th)
0 adet alındı.  (Toplam : 30)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Eylül 2015
75 ₺
Los Angeles/Contemporary Dance
You have just supported one of our kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! And you received a contemporary dance classes by the talented dancer / choreographer Andrew Wojtal who recently premiered his work "Leopard" in Istanbul in April. (the class is limited to a maximum of 20 people)
2 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
75 ₺
Bursa/Cocuk Dans Dersleri
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Bursa'da doğup büyümüs; kariyerine, katıldığı birçok uluslararası projenin yanısıra İstanbul'da devam eden dansçı ve eğitmen Alper Marangoz'un Bursa'da vereceği iki atölye çalışmasına çocuğunuzu getirebilir, farklı bir tecrübeyle çocuğunuzun beden yeteneklerini gözlemleyebilirsiniz. (6 - 9 yaş grubu)
2 adet alındı.  (Toplam : 25)
Tahmini Gönderim Tarihi:
27 Eylül 2015
75 ₺
İstanbul/DOT Tiyatrosu
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Karşılığında 10.uncu sezonuna yeni mekanlarında girme hazırlıklarındaki İstanbul'un önde gelen tiyatro topluluklarindan DOT'tan 1 bilet kazandiniz. 1 Ekim 2015'te acilacak yeni sezonlarindaki oyunlara 3 gün önce rezervasyon yaptırmak kaydıyla izleyici olarak katılabiliceksiniz. Iyi Seyirler... http://www.go-dot.org
20 adet alındı.  (Toplam : 20)
Tahmini Gönderim Tarihi:
21 Kasım 2015
75 ₺
Bursa/Çocuk Dans Dersleri
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Bursa'da doğup büyümüs; kariyerine, katıldığı birçok uluslararası projenin yanı sıra İstanbul'da devam eden dansçı ve eğitmen Alper Marangoz'un Bursa'da vereceği iki atölye çalışmasına çocuğunuzu getirebilir, farklı bir tecrübeyle çocuğunuzun beden yeteneklerini gözlemleyebilirsiniz. (10 - 15 yaş grubu)
2 adet alındı.  (Toplam : 25)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
75 ₺
İstanbul/Grup Pilates Dersi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Profesyonel dansçı ve pilates eğitmeni Mert Öztekin'in gözetiminde toplamda maksimum 6 kisilik gruplar halinde yapılacak Pilates dersleri; 8 gün devam edecektir. Herkes kendi saatine uyan derslere kaydını yaptırabilir.
2 adet alındı.  (Toplam : 35)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
75 ₺
Istanbul/Yoga Fly Dersleri
Bir ögrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Deneyimli Dans ve Yoga Fly eğitmeni Önder Çevik'ten Zen Terapi Merkezi'nde gerçekleştirilecek Yoga Fly dersleri. (Dersler toplam 5'er kişiyle sınırlıdır.)
1 adet alındı.  (Toplam : 15)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
75 ₺
New York/Ballet Class
You have just supported one of our kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! We will have a group ballet class lead by the talented dancer / instructor Nikki Holck in NY.. One session will be held in July and one session in September..
2 adet alındı.  (Toplam : 30)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
100 ₺
Bursa/İngilizce Dersi
Bir öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği bütçesini karşılamaya yardımcı oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Bir süredir Türkiye dışında yasayan, daha önce İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi eğitim kurumlarında da hocalık yapmışolan tecrübeli İngilizce ögretmeni Sevhan Acar'dan bir saatlik İngilizce dersine katılmaya hak kazandınız. Dersler 9 - 25 Temmuz 2015 tarihleri arasında eğitmen - öğrenci arasında karşılıklı belirlenecek gün / saatte gerçekleşecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 3)
Tahmini Gönderim Tarihi:
29 Ağustos 2015
150 ₺
İstanbul/Özel Pilates Dersi
İki öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Uluslararası birçok projede solist olarak dans eden, pilates eğitmenliği de yapan Evrim Akyay gözetiminde İstanbul'da size özel gerçekleştirilecek bir özel pilates dersi kazandınız.
5 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
150 ₺
İstanbul/Özel Pilates Dersi
İki öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Yine tecrübeli hocamız Mert Öztekin gozetiminde İstanbul'da size özel gerçekleştirilecek bir özel pilates dersi kazandınız.
4 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
225 ₺
New York/Private Ballet Class
You have just supported 3 of our kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! You have just got yourself a private ballet class lead by the talented dancer / instructor Nikki Holck in NY.. Private classes can be scheduled according to the artist's and the client's availability..
0 adet alındı.  (Toplam : 3)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
225 ₺
New York/Gibney Dance
You have just supported 5 kids' school and monthly lunch expenses... THANK YOU!! By supporting us, you get 5 Contemporary Forms classes at Gibney Dance Center from the two most amazing teachers, Christina Robson and Kendra Portier! Here are the dates and times of these classes held at 280 Broadway (Entrance at 53A Chambers Street): July 13 4-6pm (Christina), July 17 4-6pm (Christina), July 21 10-12pm (Kendra), July 23 10-12pm (Kendra), July 25 12-2pm (Kendra). We cannot thank them enough for their generosity! For more information about Gibney Dance, visit: http://gibneydance.org/ https://www.facebook.com/gibneydancepage
0 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
23 Ağustos 2015
275 ₺
New York/Unlimited Yoga
You have just supported us with 5 kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! In return you receive a ONE MONTH UNLIMITED yoga pass at Yoga Vida. Thanks to their generosity, you can take your classes in their both Union Square and Noho locations.. http://yogavida.com This offer is valid through November 30th..
0 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
21 Kasım 2015
375 ₺
İstanbul /Likit Hareket
Beş öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Tecrübeli eğitmen Gizem Bilgen'in gözleminde dansçı olmayan bedenler / bireyler için gerçekleştirilecek olan "Likit Hareket" atölyesi arasız birbirini takip eden iki gün içinde, günlük 3'er saatlik çalışmayla, 15 Eylül'den sonraki bir haftasonu gerçekleştirilecektir. Atölye Tanımı : "Beden, iletisimin en önemli enstrümanıdır. Beden; fiziksel, zihinsel, duyusal, vokal ve duygusal açılardan iletişim kurma becerilerimize hizmet eder. İletişim kurma becerilerimizi geliştirmek üzerine tasarlanan bu program, postur analizi ve gündelik hayat jestlerinden yola çıkarak bedeni kuvvetlendirmek ve bedensel olarak düşünebilmek niyetiyle sınırlarımızı rahatlatmak, yaratıcı alanlarımızı geliştirmeyi hayal eder. Bedensel farkındalığın en önemli inşaası kendini tanımakla başlar ve farkındalık değişimi zorunlu kılar. Değişim zordur ama zevk verir."
1 adet alındı.  (Toplam : 15)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Ekim 2015
500 ₺
Bursa/Usui Reiki Eğitimi
6 öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği bütçesini karşılamaya yardımcı oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Reiki Abu-Dhabi'nin kurucusu ve eğitmeni Sevhan Acar'dan 5 saatlik Usui Reiki Level 1 eğitimi almaya hak kazandınız. Seans 9 - 25 Temmuz 2015 arasinda karşılıklı belirlenecek bir gün ve saatte uygulanacaktır. Daha fazla bilgi icin http://www.reikiabudhabi.com
0 adet alındı.  (Toplam : 3)
Tahmini Gönderim Tarihi:
29 Ağustos 2015
525 ₺
İstanbul/Oyunculuk Atölyesi
7 öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Oyuncu / Oyuncu koçu Bahar Kerimoğlu'nun gözetiminde maksimum 10 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecek 4 saatlik bir "METOTLA İÇİME YOLCULUK" atölye çalışmasına katılım hakkını kazanacaksınız. Bu atölye çalışması Temmuz ayında hocamızın programı çerçevesinde uygun görülen bir tarihte gerçekleştirilecektir.
2 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
07 Eylül 2015
525 ₺
İstanbul/Aqua Jog Dersleri
7 ögrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! Aqua Jog Club'dan Temmuz ayı içerisinde gerçekleştirilecek 3 adet özel dersimiz var. facebook/aquajogclub Instagram/aquajogclub "Aqua Jog, suda tüm kasları çalıştıran bir spordur. Genelde bilinen su jimnastiğinin aksine yürüme üzerine kurulu bir programdır. Farklı yürüyüş teknikleriyle, vücuda hiçbir baskı uygulamadan, kas ağrısı yaşatmayan Aqua Jog ile 1 hafta gibi kısa bir sürede vücut kendini toparlamaya başlar ve düzenli yapılması halinde tüm eklem ve kas ağrılarını giderir. Suda yapacağınız bu antreman ile kısa sürede form tutar ve sağlıklı bir bedene kavuşursunuz. Fıtık, eklem problemi olan kişiler için fizyoterapistler tarafından özellikle tavsiye edilir."
0 adet alındı.  (Toplam : 3)
Tahmini Gönderim Tarihi:
23 Ağustos 2015
675 ₺
İstanbul/Özel Piyano Dersleri
9 öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! İstanbul'da yillardir egitim veren tecrubeli piyano egitmeni Elif Yalçın'in piyano okulu Studyo Piyano'da Temmuz ve Ağustos aylarında verilecek 4 özel piyano dersi. http://studyopiyano.com/Anasayfa/
0 adet alındı.  (Toplam : 2)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
825 ₺
An original painting
You have just supported us with 11 kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! In return you received an original painting from a painter who wishes her name to remain anonymous, who has recently been participating in various exhibitions both in and out of Turkey. (there are some sample works of her in the gallery)
1 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
12 Ekim 2015
825 ₺
Orijinal Tablo
11 öğrencimizin okul harcamaları ve bir aylık öğle yemeği masrafına destek oldunuz. TEŞEKKÜRLER! İsminin gizli kalmasını tercih eden, çok yakin zamanda Türkiye ve Avrupa'da birçok kişisel ve karma sergide yer alan bir resim sanatçımızin son sergisinden orijinal, imzalı bir tablo kazandınız. (ornek calismalar galeride bulunmaktadir)
1 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Eylül 2015
4.125 ₺
An Original Painting
You have just supported us with 55 kids' school and monthly lunch expenses.. THANK YOU!! In return you received an original painting from a painter who wishes her name to remain anonymous, who has recently been participating in various exhibitions both in and out of Turkey. (there are some sample works of her in the gallery)
0 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
12 Ekim 2015
DESTEKLE