ENİGMATESH - BLACK WOLF

TÜRK OYUN TARİHİNDE BİR İLK - (MATİON CAPTURE TECHNOLOGY)
OYUN : Türk oyun tarihinde bir ilki gerçekleştiriyoruz. (MationCaptureTechnology) yani hareket yakalama teknolojisi kullanıyoruz. Oyunda yönlendirdiğiniz karakter ile kalmıyor karşınıza çıkan tüm insanlarda da gerçek insan yüzleri kullanıyoruz. Oyunda Türkçe & İngilizce alt yazı ile kalmıyor aynı zamanda Türkçe & İngilizce dil desteği de ekliyoruz. Resimler arasında gerçek bir insanın yüzünü kullandığımıza dair bir örnek bulunmaktadır.

OYUN HİKAYESİ : 3. şahıs aksiyon, macera ve gerilim oyunu. Kendisine HACKER diyen vatan aşığı bir bilim adamı. Dünyada barış sloganı ile çıktığı yolda amacı genetiği geliştirilmiş bir insan yaratmak. Nice başarılara imza atarak adını duyuran fakat bir takım sebeplerden dolayı ordudan atılan başrol karakterimiz (ATEŞ) ile irtibata geçiyor. Ona aklındaki çılgınca fikirden bahsedip ikna etmeyi başarıyor. Ancak bu iş o kadar kolay olmayacak. HACKER'ın gerçekleştirmeye hazırlandığı bu projeden bir kişinin daha haberi var... Paralı asker ordusunu süper askerlere çevirmek isteyen (MEDUSA).

OYUN HAZIRLIK SÜRECİ : Oyunda kullanılan tüm sahneler, çevre eklentileri, haritalar ve efektler oyuna özel olarak sıfırdan tasarlanmıştır. Müzikler sevgili aranjör Murat Nusret Ezber tarafından bu oyuna özel olarak tasarlanmı ve lisanslanmıştır. Oyunu (UE4) Unreal Engine 4 adlı oyun motoru ile geliştirdik ve Epic Games Store da yayınlayacağız. Oyunun kendine özel animasyonları, sinematik sahneleri ve efektleri ile yepyeni bir hikayeye hazır olun. Oyunun tamamlanma oranı %75. Kalan %25 lik eksikliğin sebebi maddi ihtiyaçların karşılanamıyor olmasıdır. Bu nedenle şimdiden bize destek olan herkese sonsuz sevgi saygılarımızı sunar ve teşekkür ederiz...

OYUN HARİTASI VE ÜLKELER : (Kıyamet Günü/İSTANBUL)   (Maromokotro/MADAGASKAR)
(Al Mukalla/YEMEN)   (Rübulhali Çölü/SUUDİ ARABİSTAN)   (Kayıp Askeri Bölge/ANTARKTİKA)   (Zanzibar Adası/HİNDİSTAN)

OYUN HAKKINDA : Bu oyun yeni bir evrenin temellerini atmak için tasarlanmıştır ve yaklaşık olarak 7 serilik bir senaryoya sahiptir. Oyunun adında yer alan (ENIGMATESH) ismi oyunun senaristinin ve tasarımcısının takma adıdır.

OYUNANIŞ SÜRESİ : 23 Saat (Daha kısa değil ama daha uzun olabilir)

OYUN ÖZELLİKLERİ : Bu oyunun sistemsel özellikleri tamamlandıktan sonra açıklanacaktır.

OYUN ÇIKIŞ TARİHİ : 23.09.2019 (Sanal marketlerde sezona yetişemezse sene sonuna kalacaktır)

HAZIRLIK AŞAMASINDA OLAN DİĞER OYUNLAR : Genetiği geliştirilmiş insanlar evreni haricinde...
Ertuğrul Gazi - Tapınak Şövalyeleri - 5 serilik senaryoya sahiptir.
Enigmatesh - Ghost Twins - 2 serilik senaryoya sahiptir.
Enigmatesh - ScorpKing - 3 serilik senaryoya sahiptir.
Berke Han - Altın Ordu - 2 serilik senaryoya sahiptir.

NEDEN BİZE DESTEK OLMALISINIZ? Eğer burada bize gereken destek sağlanırsa Fortnite ve PubG gibi büyük yapımlara imza atan (Epic Games) şirketinin (Epic Games Store) adlı mağazasında yayınlanan ilk Türk oyunu bizim oyunumuz olacak. Gelin bu başarıya birlikte imza atalım..Yukarıda adı geçen oyunların tümü %55 ve %75 arası tamamlanmış oyunlardır. Türkiye'de oyun sevenlerin gözünü doyurmak istedik ve birden fazla projeyi aynı anda hayata geçirdik. Ertuğrul Gazi serisine 37.000 TL Enigmatesh serisine 55.000 TL masraf yapılmıştır. Sizlerden destek istiyor olmamızın sebebi oyunlarda kalan minimum eksikleri tamamlayarak Türkiye'nin adınında video oyun ve yazılım sektöründe duyurmak istiyor olmamızdır.

Ekip

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 11.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
36 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Orhan Sevindik
Samsun, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.