Esinti Kısa Film

Zamansız bir zaman. Sakarya'nın bolca esen küçük bir köyünde, Kendi kendine yeten büyük ama eski bir anadolu evinde yaşayan Mehmet, eşi ve dört kızının hikayesi
Zamansız bir zaman. Sakarya'nın bolca esen küçük bir köyünde, Kendi kendine yeten büyük ama eski bir anadolu evinde yaşayan Mehmet, eşi ve dört kızının hikayesi. Mehmet işe, anne ve kızlar tarlaya gider, toz toprak birbirine karışır, radyo çalmaz, göl akar, ağaçlar titrer, aile ve kainat bir sonraki nesle tecrübelerini aktarmaya çalışır. Sevgilerin gizliden gizliye daim ama muhabbetlerin, iletişimin kesik olduğu bir aile bağı her şeyi darmadağın edecek manevi bir dertle karşılaşır. Suç kimindir sorulur. Mehmet'in son istediği kapıların kapanması, ailenin dağılması ve artık esmemesidir. Yalnız bunu kendi farkında mıdır/fark edecek midir?

SENARİST/YÖNETMEN
Yiğit Ege Yazar
Sinema TV okumaktadır. Bir çok kısa film çekti. İlk kez 16 yaşında çektiği bir kısa film bir festivalde özel seçkide yer aldı. Yine başka bir filmi uluslararası bir festivalde finalist oldu. Bir çok kısa filmi vardır ve uzun ve kısa olarak daha bir çoğununda hazırlığındadır. Aktif olarak oyunculuk da yapmaktadır. 

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
1.200 TL TOPLANDI
Hedef 5.500 TL
%21
8 DESTEKÇİ
26 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Yiğit Ege Yazar
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.