HAYALİM OLAN PİLOTLUK EĞİTİMİME DESTEK İSTİYORUM.

Tek hayalim olan PİLOTAJ'lık eğitiminim için hepinizin desteğine ihtiyacım var.""

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Havacılık 2017 yılı mezunuyum. Üniversite eğitimi mi burslu olarak bitirdim. Üniversite de Havacılık okuyan kişilerin Pilot olabilmesi için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Özel uçuş akademilerinde eğitim alması gerekiyor . Pilotluk akademileri özel olup, sadece kriterleri uygun olan kişiler eğitim sınıfına kabul görüyor.  Üniversitede havacılık okuyan kişilerin Özel uçuş akademileri dışında Pilot olmaları maalesef mümkün olmuyor. Üniversite pilotajlık eğitimi bile ne yazık ki ücretli oluyor.  

Bu sebeple özel uçuş akademisi dışında eğitim alabileceğim bir kurum maalesef yok.  Akademi sınıfına dahil olup eğitim tamamlandığı zaman Pilot olunabiliyor, bu eğitimi almak ve sınıfa dahil olabilmek için belirli eğitim şartlarına uygun olunması  gerekiyor .

Benim de tek Hayalim olan Pilotluk için başvurduğum Er Ah uçuş akademisine kabulüm sağlandı. Fakat eğitim için istenilen meblağ elimde olmadığı üzere kaydımı tamamlayamıyorum. Bu yüzden herkesin desteğine ihtiyacım var. . Uçuş okulları özel olması sebebiyle çok yüksek meblağlar isteniyor . Ücreti tamamlamak için her ne kadar çalışıyor olsam da Er Ah uçuş akademisinde açılan sınıfa dahil olabilmem ve PİLOTLUK Eğitimi almam için herkesten destek istiyorum.

Bir kadın olarak Türkiye de kadın Pilot olmanın gururunu yaşamak ve kadının gücünü göstermek istiyorum. 

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
1.550 TL TOPLANDI
Hedef 5.000 TL
%31
7 DESTEKÇİ
2 GÜN KALDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
Kader Çalışkan
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.