Hayalin&Hayalim

Bu projede amaç, kişilerin hayallerini gerçekleştirebilmektir!

Hayalin&Hayalim


Hayalim&Hayalin adını verdigimiz bu projemizde  katılmak isteyenleri www.hayalinhayalim.com adresinden başvuru aracılığıyla seçip her hafta veya her ay kişilerin hayallerini gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz. Önce kendi imkanlarımız, sonra sponsorlarımız aracılıgıyla seçilen kişileri her hafta hayallerine kavusturacagız.
Neden boyle bir işi yapıyosun diye sorulunca cevabımız şu oluyor:
Herkesin ulaşmak istediği hayalleri oluyor fakat günümüz insanının hiçbir şeyi yapmaya dair umudu yok. Biz bu projemizle insanlara hayallerinin-büyük küçük farketmeden-,elimizden geldiğince gerçekleşebileceğine inandırmak istiyoruz! Amacımız hayali gercekleşen insanların mutluluğuna şahit olmak.

 • Bu proje için ihtiyacımız olan finansal miktarını ekibimizce belirledik. Site kurulumuna yardımcı destek, web tasarım, grafik tasarım ve ofis hizmetleri için gereken miktarı 3000 TL olarak belirledik.
 • Destekler karşılığında çok farklı ödüller sizi bekliyor! Belki ufak olarak düşündüğünüz desteğinizle sizin de hayalleriniz gerçekleşir. Ayrıca destek olan her kişiye projemizin kurucuları sayfasında yer verme, desteklerinden ötürü teşekkür sertifikası gibi çeşit çeşit ödüller de sunuyoruz

Neden Hayalim Hayalin?

İnternette araştırma yaptığımızda buna benzer örneklerin,genellikle bir hastalığı olan küçük çocuklara veya ihtiyacı olan kişilere karşı benzerlerini gördük.Bizim hedefimiz din-dil-ırk-yaş-cinsiyet ayrımı yapmadan her kesimden her yaştan kişiye hizmet verebilmek.İleride gerçekleştirdiğimiz hayalleri anlattığımız,umutsuz kişilere umut veren bir kitap yazmak veya bir film çekmek de bizim hayallerimiz arasında!

Finansal destek veremiyorum ama katkıda bulunmak istiyorum, ne yapabilirim?

Böyle düşünüyorsanız eğer, sayfamızın tanıtımına, daha fazla sponsorla iletişime geçebilmemize yardımcı da olabilirsiniz!

  Henüz güncelleme yapılmadı.
  Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
  Henüz yorum yapılmadı.
  Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
  Henüz destek yapılmadı.
  Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
  0 TL TOPLANDI
  Hedef 3.000 TL
  %0
  0 DESTEKÇİ
  SÜRE TAMAMLANDI
  Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
  Avatar
  Proje Sahibi
  Ege Tütüncü
  Ankara , Türkiye
  ÖDÜLLER
  20 TL
  20lik
  20 TL veren destekçilerimize projeye katkılarından dolayı teşekkür sertifikası,Hayalin&Hayalim ajandası ve kalemi
  0 adet alındı.  (Toplam : 0)
  Tahmini Gönderim Tarihi:
  14 Kasım 2014
  50 TL
  50'lik
  50 TL veren destekçilerimize projeye katkılarından dolayı teşekkür sertifikası,Hayalin&Hayalim ajandası ve kalemi,kurucular sayfasında özel olarak isminin geçmesi
  0 adet alındı.  (Toplam : 0)
  Tahmini Gönderim Tarihi:
  14 Kasım 2014
  70 TL
  70lik
  70 TL veren destekçilerimize projeye katkılarından dolayı teşekkür sertifikası,Hayalin&Hayalim ajandası ve kalemi,her hafta yayınlanacak blogumuzda editörlük
  0 adet alındı.  (Toplam : 0)
  Tahmini Gönderim Tarihi:
  14 Kasım 2014
  100 TL
  100lük
  100 TL veren destekçilerimize projeye katkılarından dolayı teşekkür sertifikası,Hayalin&Hayalim ajandası ve kalemi,Hakkımızda kısmında destek kurucu olarak yer alması,Hayalim&Hayalin ofisini gezme,ekiple tanışma
  0 adet alındı.  (Toplam : 0)
  Tahmini Gönderim Tarihi:
  14 Kasım 2014
  500 TL
  500lük
  500 TL veren destekçilerimize projeye katkılarından dolayı teşekkür sertifikası,istedikleri bir hayali gerçekleştirme sözü,sitenin kuruluşunda en başta teşekkür yazısı,özel Hayalin&Hayalim kırtasiye seti yolluyoruz!
  0 adet alındı.  (Toplam : 0)
  Tahmini Gönderim Tarihi:
  14 Kasım 2014
  DESTEKLE