HAYDOST

Sivas’ta bulunan sokak hayvanlarının soğuk kış günlerinde barınabilecekleri yuvalar oluşturuyor, mama ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Hakkımızda;

  • Cumhuriyet Üniversite Toplum Gönüllüleri olarak 2006’dan bu yana Sivas’ı merkez alarak aktif bir şekilde birçok sosyal sorumluluk ve farkındalık projeleri gerçekleştirmekteyiz.

  • Biz gençler olarak enerjimizi sosyal faydaya dönüştürerek hem kendimize hem de topluma yarar sağlamayı amaç edindik. Bu doğrultuda yerelin sorunlarını göz önüne alarak çözüm odaklı projeler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

  • Cumhuriyet Üniversitesine bağlı bir kulüp olmamızın yanı sıra Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Sivas topluluğuyuz.

Vizyon;

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı;

  • Gençleri güçlendirerek, toplumsal barış, dayanışma ve değişimin gerçekleştirilmesini, gençler ile birlikte sağlamak vizyonuyla yola çıkmıştır.

 

Misyon;

  • Gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde çeşitli sosyal hizmet projelerini hayata geçirmeyi,
  • Gençlerin yaratabileceği sinerjiye inanan ve sosyal bir amaca yönelik maddi-manevi yatırım yapabilecek yetişkin gönüllülerin katılımını, rehberliğini ve desteğini sağlamayı,
  • Çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı,
  • Toplumda sosyal sorumluluk yönünde farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.
  • “Eleştirmek değil, değiştirmek için” çıktığı yolda, gençliğin enerjisini sosyal faydaya dönüştürmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Haydost projemize gelecek olursak.

Sivas’ta bulunan sokak hayvanlarının soğuk kış günlerinde barınabilecekleri yuvalar oluşturuyor, mama ihtiyaçlarını karşılıyor, hayvan sevgisi konusunda her yaş grubunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ  VAR!!

Sokak hayvanlarını soğuktan korumak için kendi çabalarımızla yaptığımız evlerine kavuşturduk. Fakat sürekli mama desteğini sağlayacak fonu maalesef bulamıyoruz, özellikle kış günlerinde besin ihtiyaçlarını karşılamaları çok zor oluyor. Bu noktada sizin sağlayacağınız fonlarla sokakta bulunan hayvanlarının karnını doyurmayı planlıyoruz :)    

Bütçemizi 75 kg kedi ve köpek maması aynı zamanda mamaların soğuktan etkilenmemesi içinde 10'ar tane kedi ve köpek mama kabı alabileceğimiz şekilde tasarladık.

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
320 TL TOPLANDI
Hedef 2.500 TL
%12
14 DESTEKÇİ
13 GÜN KALDI
Proje hedefine ulaşmış olmasa da fon elde edilecektir.
Avatar
Proje Sahibi
Ozan KOÇ
Sivas, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.