İLK ALBÜMÜM İÇİN DESTEK OLUR MUSUNUZ?

Daha önce müzik marketlerde yayınladığım 2 teklimden sonra yapmak istediğim 5 şarkılık mini albüm (EP) için desteğinize ihtiyacım var!

Projenin Kısa Bir Özeti

 Yapmaktan en çok keyif aldığım şeylerden biri müzik ve kendi müziğimi yapmak, üretmek istiyorum. Şubat ve Mart aylarında çıkardığım ve halen dijital müzik platformlarında yayında olan 2 teklimden sonra maddi yükünü karşılayamadığım için şarkılarımı kaydetme şansım olmadı. Fakat elimde hali hazırda düzenleyip kaydederek yayınlamak istediğim şarkılarım var ve bunun için 5 şarkılık bir mini albüm (EP) yapmayı planlıyorum.

Peki neye ihtiyacım var?

 Bu albümü yapabilmek için daha önce beraber çalıştığım stüdyo ve beraber çalıştığım müzisyen arkadaşlarıma işleri karşılığında ödeme yapmam gerekiyor. Gerçek piyasa fiyatlarının daha altında ücretlerle, yani aslında beraber çalışarak birbirimize verdiğimiz destekle, güzel projeler üretmeye çalışıyoruz. Bu anlamda düzenleme, kayıt ve mix-mastering masraflarını herhangi bir yapım şirketiyle çalışmadığım için cebimden karşılamam gerekiyor. Bu noktada da desteğinize ihtiyaç duyuyorum.

Ne yapmak istiyorum?

 Ülkemizde bağımsız müzisyen sayısı son dönemde oldukça artışta. Ben de bağımsız yayınlarla başlattığım müzik serüvenimi devam ettirmek istiyorum. Bağımsız olmak istememdeki sebeplerden biri de müziği gerçekten tutkuyla ve istediğim şekilde yapabilmek. Bu noktada istediğim tarza katılmak benim için en kıymetli durum.


 Daha önce yaptığım şarkılara Spotify veya AppleMusic gibi platformlarda "Toprak Umut" ismini aratarak ulaşabilirsiniz!

Şimdiden teşekkürler.

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
250 TL TOPLANDI
Hedef 4.500 TL
%5
4 DESTEKÇİ
48 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Toprak Umut Sevinç
Eskişehir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.