İzleyemez isen kontrol edemezsin,kontrol edemezsen yönetemezsin!..

Haksız Kullanılan Tüketici Kaynaklarını(su,elektrik,doğalgaz) Ortadan Kaldırmak Üzere Hayata Geçirilen Proje.
İzleyemez isen Kontrol edemezsin,Kontrol edemezsen Yönetemezsin..  Sloganı ile çıktığım bu yolda,Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olmasına rağmen bazı sektörlere henüz entegre edilmemiş açık alanlar gördüm.Buna karşılık Faaliyete geçirdiğim Projem İçin Maddi desteğe İhtiyacım vardır, Bu proje Türkiye vatandaşı Olan herkesi Yakından İlgilendirmektedir. Her insan bilindiği üzere Bir şeyler Tüketir Bu çok Doğal... Peki başkasının Tükettiği Şeyin Bedelini Neden Siz ödeyesiniz ??  Uzun yıllardır Gündemimiz de Olan Kaçak elektrik,su,doğal gaz Konusunu ele almak istedik,

Projenin Yapılış sebebinin,Tamamen haksız kullanım sağlayan insanların Tükettiği Bedelleri Usulüne göre kullanım yapan İnsanların Ödememesi üzerine yazılmıştır.

Projede Hedefim  nedir?

Ülkemizde,Yıl sonu yayınlanan verilere göre kaçak Kullanımımız Elektrik İçin sadece 6.5 Milyar Lira. Peki Bu bedeli Elektrik üretimi yapan Firmalar mı Ödüyor ? Dağıtım yapan firmalar ? Soruların cevabı kesinlikle HAYIR.

Bu bedelleri Tüketici olarak Usulüne uygun  Kullanım yapan İnsanlar Ödemektedir.

Örnek vermek gerektiğinde 6.5 Milyar lira  bedeli tüketiciye fatura olarak yansıtılmaktadır..

Projenin esas nedeni Tamamen tüketiciyi  korumak, ve haksız kullanım sağlayanları Tespit etmek üzere tasarlanmıştır.

Projemiz Şuan Patent İşlemi Devam ettiği İçin daha fazla Detay Yükleyemiyor,  Benim bu yolda ilerlememe Yardımcı olacak İnsanlarında Bu konuda anlayışlı Olmasını rica ederim.

Teşekkürler.

Avatar
Fatih Teker
27.1.2019
Prototip kısmı üretilmiştir,
Kaçak kullanımı ve saat okuma bedellerini ortadan kaldıran projemizde,Prototip üretimi tamamlandı. Yazılım kısmı devam etmektedir,desteklerinizi rica ederim. Prototip fotoğrafı galeri kısmına eklenmiştir.

İzleyemez isen Kontrol edemezsin,Kontrol edemezsen Yönetemezsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 10.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Fatih Teker
Kocaeli , Türkiye
ÖDÜLLER
50 TL
Teşekkür yazısı
Web sitemizde 2 yıl boyunca paylaşılmak üzere kişiye özel teşekkür yazısı,(destekçilerimiz)kısmında Projede Fon Toplama İşleme Başarılı Olması Durumunda, Yapılan Yardım Miktarına Göre Şirket Proje Kazancından Hisse Verilecektir. Örnek; 500 tl yardım Yapıldığında, Yapılan proje sahaya Uygulamaya geçip kazanç elde edildiği zamanda Şirket kar Miktarından %1 Hisse verilecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
24 Mayıs 2019
150 TL
Girişimcilik Üzerine Kitap Hediyesi
Girişimcilik İle alakalı Bana da Birçok Konuda Destek Olan Bir Kitap Göndereceğim. Projede Fon Toplama İşleme Başarılı Olması Durumunda, Yapılan Yardım Miktarına Göre Şirket Proje Kazancından Hisse Verilecektir. Örnek; 500 tl yardım Yapıldığında, Yapılan proje sahaya Uygulamaya geçip kazanç elde edildiği zamanda Şirket kar Miktarından %1 Hisse verilecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
04 Nisan 2019
250 TL
Şirketimizin İsmi ile Özel basılmış Ajanda Kalem
Şirketimize özel yapılmış ajanda kalem Gönderimi yapacağım. Projede Fon Toplama İşleme Başarılı Olması Durumunda, Yapılan Yardım Miktarına Göre Şirket Proje Kazancından Hisse Verilecektir. Örnek; 500 tl yardım Yapıldığında, Yapılan proje sahaya Uygulamaya geçip kazanç elde edildiği zamanda Şirket kar Miktarından %1 Hisse verilecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
04 Nisan 2019
500 TL
Mini DRONE helikopter
Yapılan destek Kadar maddi değeri olmasada Mini Drone helikopter hediye edeceğim, Projede Fon Toplama İşleme Başarılı Olması Durumunda, Yapılan Yardım Miktarına Göre Şirket Proje Kazancından Hisse Verilecektir. Örnek; 500 tl yardım Yapıldığında, Yapılan proje sahaya Uygulamaya geçip kazanç elde edildiği zamanda Şirket kar Miktarından %1 Hisse verilecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 15)
Tahmini Gönderim Tarihi:
04 Nisan 2019
1.000 TL
Özel tasarlanmış Elektronik Devre
Projemiz dahilinde kendimiz tasarladığımız Özel elektronik Modül devre Gönderilecektir. Ne yapacağım o devreyi dediğinizi Duyar gibiyim Ancak Harika Bir Tüketici Kullanımı İçin Elektronik devredir. Projede Fon Toplama İşleme Başarılı Olması Durumunda, Yapılan Yardım Miktarına Göre Şirket Proje Kazancından Hisse Verilecektir. Örnek; 500 tl yardım Yapıldığında, Yapılan proje sahaya Uygulamaya geçip kazanç elde edildiği zamanda Şirket kar Miktarından %1 Hisse verilecektir.
0 adet alındı.  (Toplam : 100)
Tahmini Gönderim Tarihi:
04 Nisan 2019
DESTEKLE