Kadın Girişimci Online Satış Platformu

Ülkemizdeki bütün kadın girişimcileri (işletmesi olan yada hobi olarak satış yapan) tek bir platformda toplayarak “Evde Yap Dünya’ya Sat” felsefesini benimsemek

Projenin Kısa Bir Özeti

 Üretim alanımda kadınlarımızın daha fazla yer edinmesini hedeflemekteyiz. Bu nedenle:
  • Yerelden küresele bir ağ kurup işletmesi olan yada işletmesi olmayan tüm üreten kadın girişimcileri sitemize üye yaparak ulusal ve küresel boyutta satış yapma imkanı sunmak istiyoruz. 
  • Tüm kadın girişimcilerimize çeşitli imtiyazlar sağlayarak (kargo, vergi) üzerilerinden yük alarak daha fazla satış daha fazla üretim yapmalarını hedeflemekteyiz. 
  • Destekçilerimiz hem maddi hemde sitemize daha fazla kadın girişimciye ulaşmamıza yardımcı olabilirler. 


İhtiyacın olan finansman ve sunduğun ödüller neler?

 Bu bölümde:
  • Öncelikle güvenilir bir e-ticaret sitesi kurarak müşteri ve üretici arasında bir güven duygusu oluşturmak.  Üreten ve satış yapan girişimci kadınlara yapılabilecek tüm kolaylıklar yapılacak ( bedava kargo, vergilendirme bizim şirketimiz üzerinden, iade ve değişim ile bizim şirketimiz ilgilenecek.). 

Yaptığın iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyorsun?

  • Projemiz sosyal sorumluluk olarak kadın girişimcilerin daha çok üretmesini hedeflemektedir. 
  • Benzer girişimler devlet destekli olarak denenmiş yeterince duyulmamış be büyüme göstermemiştir. Biz özel sektör olarak ulaşabildiğimiz her yere ulaşma hedefindeyiz, reklamlar ile ve projemizi destekleyen tanıtımlarla büyüme hedefindeyiz. 
  • Bize yapacağınız her yatırım, Türkiye’de ki kadın girişimcilere yapacağınız yatırımdır. Aslında siz bize yatırım yaparken ülkemizdeki üreten kadınlarımızı desteklemiş olacaksınız. 

Başka nasıl sana destek olunabilir?

Henüz şirketleşmemiş bir projeyiz. Hedefimizde il etapta 200.000TL'lik bir destek alma var(Fikir aşamasındayız). Öncelik olarak projemizin startını verebilmek için 45.000TL'lik bir desteğe ihtiyacımız var. Bu desteği alırsak hedeflediğimiz sistemi kurabilir ve büyümek için daha fazla veri elde edebiliriz. Maddi destekte bulunamayan destekçiler manevi desteklerini ve projemizin çok daha fazla insana ulaşması için kendi sayfalarında paylaşarak çok daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı olabilirler.  

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 45.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
28 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Tuğrul Taşkın
İzmir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.