Puduhepa ve Kız Kardeşleri

Anadolu topraklarından çıkmış kadınların başarı hikayeleri yeni yetişen kız çocuklarımıza ilham verecek. Gelir, TOÇEV ile kız çocuklarının eğitimine aktarılacak

Neden Hikayesi Olan Bebekler?

Ben Renan Tan Tavukçuoğlu. Türkiye’de yaşayan bir kadınım, bir anneyim. Hepiniz gibi geleceğe dair endişelerim, bizi insan yapan kaygılarım, biz kadınlara özgü duyarlılıklarım var. Bir farkım varsa o da tek bir kişinin bile fark yaratabileceğine olan inancım.   

Bu projedeki esin kaynağımız bu topraklarda doğmuş şahane kadınlar oldu. İstedik ki onların ilham verici hikayeleri aynı coğrafyada aynı kaderi paylaşan milyonlarca kadına ışık olsun, yol açsın. İşte Puduhepa ve kız kardeşlerinin hikayesi böyle başladı.  

Puduhepa kim derseniz. O bir Hitit Kraliçesi… Tarihteki ilk barış anlaşması olan Kadeş’e mührünü basan, sevgi ve barış sözcüklerini tabletlere ilk olarak kazıyan güçlü bir kadın. Puduhepa, aynı topraklarda doğduğu kız kardeşlerinin ve kızlarımızın geleceği için binlerce yıl sonra geri döndü.  

Büyük bir heyecanla hayata geçirdiğimiz Puduhepa ve Kız Kardeşleri projesinin amacı, ülkemizdeki kız çocuklarının kendilerine güvenen bireyler olarak büyümelerine destek olmak. Bunu yaparken Anadolu’dan çıkan kadınların başarı hikayeleriyle onlara yol göstermek ve güçlendirmek. Projenin geliri de TOÇEV aracılığıyla yine kızlarımızın eğitimine destek olarak geri dönecek. Bez bebeklerimizi biçen, diken, dolduran, işleyen kadınlara, evlerinde istihdam sağlayan projemizin büyümesi, herkesin ekonomiye katkıda bulunmasına aracı olacaktır. 

Bunun için ilk olarak Puduhepa’yı daha sonra da Anadolu’daki kız kardeşlerini temsil eden el emeği göz nuru bebekler hazırladık. Giysilerini harika bir kadın tasarladı: Arzu Kaprol. Hikayelerini kadınlar yazdı ve resimledi: Tuba Şamlı Atilla ve Arbil Çelen Yuca. Hayal eden, biçen diken, emek veren herkes kadındı. Puduhepa’nın önderliğinde bütün kadınlar birleştik ve gücünün farkında yeni Anadolu kadınları yetiştirmek için yola çıktık.   

Satın alacağınız Puduhepa bebeği bir gün eskiyebilir, kaybolabilir ama yarattığı etki sonsuza kadar sürecek. Bu projede kız kardeşlerine destek olduğun, gücünün farkında Anadolu kadınları yetiştirmek için omuz verdiğin için sana minnettarız.     

Sevgi, barış ve cesaretle… 

Bu coğrafyanın kadınlarına yeni başarı hikayeleri yazdırabilirsek ne mutlu bize!  

Renan Tan Tavukçuoğlu

Neden Desteğe İhtiyacımız Var?

Daha çok kız çocuğunun hayallerini büyütebilmek, daha fazla sayıda kadının hayatını daha kısa sürede değiştirebilmek için...

Çünkü bizim hikayelerimiz var...
#hikayelerimizvar

Paketlerimizde neler var?


PUDUHEPA

Bez bebeğimiz
Arzu Kaprol tasarımlı bir kıyafet
Bohçası ile bir gecelik
Puduhepa'dan kız kardeşine bir mektup
Renan'dan anneye bir mektup
Kartpostallarımız 
Hikaye kitabı - Tuba Şamlı Atilla
ÇantaKADEŞ

Özel ahşap kutumuzda:
Bez bebeğimiz
Arzu Kaprol tasarımlı bir kıyafet
Bohçası ile bir gecelik
Puduhepa'dan kız kardeşine bir mektup
Renan'dan anneye bir mektup
Kartpostallarımız 
Rozetlerimiz
İsme özel işlenmiş çanta
Hikaye kitabı - Tuba Şamlı Atilla

ve barışa inan küçük kraliçeyi hala içinde koruyan büyük prensesler için bir kitap - Arbil Çelen Yuca

Neyi değiştirmek istiyoruz?


 • 5-8 yaş arası kız çocuklarımızın büyürken; 'ben istersem mümkün', 'olduğum halimle mükemmelim', 'vazgeçmezsem elbet olur', 'fark yaratabilirim',  gibi mesajları normalleştirmelerini hedefliyoruz.
 • Evinden çalışmak isteyip imkan bulamayan kadınlara bu imkanı sağlamak istiyoruz.
 • Bizim kadar, bizimkiler kadar şanslı olmayan kız çocuklarımızın hak ettikleri eğitimi almalarına destek olmak istiyoruz.

Başka nasıl destek olabilirsiniz?

 • Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek,
 • Mesajlarımızın yayılmasına destek olarak,
 • Hikayemizi dilden dile aktararak,
bu toprakların çok daha güzel bir yer haline gelmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm görüş ve önerileriniz için: renantavukcuoglu@gmail.com

Atacan Okulları'nda hedef kitle ile araştırmalar, geliştirmeler...

Atacan Okulları'nda hedef kitle ile araştırmalar, geliştirmeler...

El emeği...göz nuru...

El emeği...göz nuru...

Annelere de sorduk tabii:)

Annelere de sorduk tabii:)

Bebek yapmak ciddi bir iştir:)

Bebek yapmak ciddi bir iştir:)

Fokus grup katılımcılarımızdan bazıları:)

Fokus grup katılımcılarımızdan bazıları:)

Tasarımcımız Arzu Kaprol, ben ve Puduhepa:)

Tasarımcımız Arzu Kaprol, ben ve Puduhepa:)

Üretim esnasında hep Tarkan dinledik, iletirseniz seviniriz:)

Üretim esnasında hep Tarkan dinledik, iletirseniz seviniriz:)

Bebeklerimizin tasarımcısı Aysel hanım...minnettarız...

Bebeklerimizin tasarımcısı Aysel hanım...minnettarız...

Avatar
Renan Tavukcuoglu
14.9.2018
Okullar Açılıyor ve Puduhepa Çok Heyecanlı...

Sevgili Puduhepa Dostları,

Değerli desteklerinizle tamamladığımız kampanyamızın ardından neler oldu, bir güncelleme paylaşmak istedim.

 • Elbirliğiyle 'Puduhepa ve Kız Kardeşleri' projemizin tanıtımını Mayıs ayında, Kanyon Joint Idea'da yaptık. Aynı gün 8.400TLlik bebek satışı yapıldı.
 • Puduhepa yaz boyunca Amerika'da pek çok Türk aile ile buluştu, çok ilgi gördü. $840lık satış yapıldı.
 • Google desteği ile sürpriz bir projeye başladık, Eylül ayı içerisinde tekrar bir paylaşımda bulunacağım.
 • Puduhepa'nın kız kardeşleri için üretim aşamasına geçme çalışmalarımız son hız devam ediyor. 
 • Puduhepa'nın daha fazla kız çocuğuna ulaşması (400 ulaştı), daha çok kadına gelir kaynağı olması (şu an 22 üreticimiz var) ve daha fazla eğitim desteği (şu an 8.000TL) biriktirebilmek için kurumsal görüşmelerimiz devam ediyor. Sponsor arayışındayız.
 • Bebeğimizin satış fiyatı KDV dahil: 180TL. Bir bebeğimizin maliyeti 94TL. Maalesef vergiye giden miktar: 68TL (%18KDV, %20 gelir vergisi). Bebek başına kızlarımıza giden eğitim desteği: 20TL. AMACIMIZ bebeklerimizin maliyet kalemleri arasından kadın emeğine dokunmamak ama kumaş, elyaf, yün gibi malzemelerin ücretsiz tedarik edilmesini sağlamak. Bu şekilde kızlara gidecek eğitim desteğini artırmış olacağız. (Bir de kilosu 9TL olan elyafın fiyatı şu an 26TL oldu. Benzer artışların üzüntüsünü derinden yaşıyoruz)
 • Ve şu an sadece 400 kadar kız çocuğumuzun Puduhepa'sı var. Ülkemizde 5-8 yaş arası kız çocuğu sayısı 3milyon.Yani önümüzde uzun bir yol, büyük bir potansiyel var. Ve hayallerimiz Türkiye ile sınırlı değil.
Epey iç döktüm:) Kısaca yolun en başında bize destek oldunuz. Bundan sonra da beraber yürüyelim isteriz. Bu sebeple ben size her ay güncellemeler yolluyor olacağım. Sonunda (umarım yakında) güzel bir başarı hikayemiz olacağına inanıyorum. Sorularınız olursa bana renan@puduhepavekizkardesleri.com adresimden yazabilirsiniz ve her zaman dediğim gibi tüm finansal Google Drive dökümanlarımız herkesin erişimine açıktır.

Ve şimdi yeni bir eğitim-öğretim yılının başındayız. TOÇEV'e ilk maddi desteğimizi önümüzdeki hafta aktaracağız. Bu miktarı artırmak için de bir çağrı yapmak isterim. Hepimiz bir bebek daha alır veya aldırırsak, TOÇEV'e gidecek miktar ikiye katlanabilir.  Desteğiniz çok kıymetli ve sadece satın alma değil, hikayemizi yayma konusunda da destekçimiz olmanız bizi çok mutlu eder. #hikayelerimizvar ve @puduhepavekizkardesleri sosyal medyada bizi konuşabileceğiniz araçlar. Satışların devam ettiği web sitemiz:

www.puduhepavekizkardesleri.com

Puduhepa daha yolun çok başında ama şimdiden bir sürü hayata dokundu, hayalleri büyütmeye başladı. Sayenizde, desteklerinizle. Her şey daha güzel olacak...

Bir kere daha teşekkürler hepinize,
Renan

www.puduhepavekizkardesleri.com
@puduhepavekizkardesleri
#hikayelerimizvar

Avatar
Renan Tavukcuoglu
13.6.2018
MUTLU BAYRAMLAR ve Kargo Bilgisi
Sevgili Barışsever Dostlar,

Büyük umutlarda çıktığımız yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için tekrar sonsuz teşekkürler.
Tüm kargolarımız yollandı.

Bir Fongogo kampanyası da 'işini düzgün yapan bir kargo şirketi açmak için' başlatmayı düşünüyorum:) Şaka bir yana, kargolarınızın elinize nasıl ulaştığını bilemiyorum. Umarım kutularınız çok zarar görmeden gelmiştir, özellikle KADEŞ ahşap kutularımız... Biz hepsini öpe koklaya hazırladık ama hoyrat düzene teslim etmek zorunda kaldık. Zarar gören ürün var ise lütfen bana haber verin, hemen yenileyelim: renan@puduhepavekkizkardesleri.com

Puduhepasına henüz kavuşamayan varsa, haftaya kadar beklemesini rica ederim. Haftaya hala ulaşmamışsa bana yazın lütfen.

Bizi çok mutlu etti destekleriniz, umut oldunuz. Hepinize Mutlu Bayramlar Dilerim.

Sevgiler,
Renan
Avatar
Renan Tavukcuoglu
3.6.2018
Puduhepalar Kız Kardeşlerine Kavuştu, Kavuşmak Üzere...
Merhaba,

Birkaç önemli not paylaşmak istiyorum:

KADEŞ kutularımızın zarflarının nakışlarını beğenmediğimiz için tekrar yaptırıyoruz. Bu hafta sonuna doğru onlar da sahiplerine ulaşmış olacak.

Diğer kutularımızın hepsi kargoya verildi, elinize ulaştığını umarız. Destekleriniz için tekrar sonsuz teşekkürler. Sosyal medya paylaşımlarınızı takipteyiz. Bizi etiketlemeyi unutmayın lütfen: @puduhepavekizkardesleri #hikayelerimizvar

Bir diğer önemli not: Puduhepa satışlarımız şimdi sitemizden devam ediyor:

www.puduhepavekizkardesleri.com

Bu konu ile ilgili çok mesaj aldım. Kampanya bitince bebek satışları bitti değil. Daha yeni başlıyoruz!

Çünkü Bizim Hikayelerimiz Var!

Sevgiler,
Renan


Avatar
Renan Tavukcuoglu
25.5.2018
BAŞARDIK, SAYENİZDE!
Tüm destekçilerimize Puduhepa'ya, barışa, parlak bir geleceğin mümkün olduğuna inandıkları ve bizi destekledikleri için teşekkür ediyoruz!

KADEŞ kutularımızın sahiplerini aradık ve bez çantalarına işleyeceğimiz isimleri öğrendik. Şu an nakışları tamamlanıyor.

Haftaya tüm kargolarımızı yollamış olmayı hedefliyoruz.

Yolumuzda yanımızda durup bizimle birlikte yürümeyi seçtiğiniz için tekrar tekrar teşekkürler.

Puduhepa ve Kız Kardeşleri Ekibi

Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar

TÜLAY ÖZÇAY

23.5.2018

500TL
Avatar

Yeşer Erserce Balmumcu

23.5.2018

180TL
Avatar

Ebru Ücel

22.5.2018

20TL
Avatar

Melek Yamanus

22.5.2018

60TL
Avatar

serap ozgokceler

22.5.2018

180TL
Avatar

Güldal Yurtoğlu

22.5.2018

180TL
Avatar

Azize Aktekin Demirel

22.5.2018

180TL
Avatar

esra kılıç

22.5.2018

180TL
Avatar

Erdem Tavukçuoğlu

22.5.2018

720TL
Avatar

Beyzanur Tavukcuoglu

21.5.2018

20TL
Avatar

Atilla Diker

21.5.2018

500TL
Avatar

Erkan Adanur

21.5.2018

1000TL
Avatar

Seda Altuncu

21.5.2018

720TL
Avatar

TC Gonca Akgün

21.5.2018

180TL
Avatar

Buket Güneyman

21.5.2018

360TL
Avatar

Gizli Fongogocu

21.5.2018

180TL
Avatar

Bülent Pullukçu

20.5.2018

360TL
Avatar

Gülcem Bayer Deniz

20.5.2018

180TL
Avatar

Gunes Ulus

19.5.2018

180TL
Avatar

Onur Alpaslan

19.5.2018

20TL
Avatar

Süreyya Önay Alan

19.5.2018

1000TL
Avatar

Nuran BK

19.5.2018

180TL
Avatar

Aysun Yılgenci

19.5.2018

360TL
Avatar

Burcu Denkten

19.5.2018

180TL
Avatar

Koray Felek

18.5.2018

540TL
Avatar

İpek Efe

18.5.2018

50TL
Avatar

Papatya ŞENOL

18.5.2018

180TL
Avatar

İlem Yıldız

18.5.2018

20TL
Avatar

Neslihan Hoşgör

18.5.2018

500TL
Avatar

Ayse Hascalik

18.5.2018

180TL
Avatar

Nahide Dalkılıç Yangün

18.5.2018

180TL
Avatar

Serra Özdaş

17.5.2018

50TL
Avatar

Seda Çınar Ceyhan

17.5.2018

180TL
Avatar

bercis oran

17.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

17.5.2018

900TL
Avatar

Ayşe Müge Gerdan

17.5.2018

40TL
Avatar

Gizli Fongogocu

17.5.2018

180TL
Avatar

Belgin Özbek

17.5.2018

180TL
Avatar

Gulin Yucel

17.5.2018

180TL
Avatar

TC Didem Erkay

17.5.2018

360TL
Avatar

Tijen Ertuna Tarinc

17.5.2018

180TL
Avatar

Sebnem Ozdas

17.5.2018

180TL
Avatar

bercis oran

17.5.2018

180TL
Avatar

Burcu Erdogan

17.5.2018

180TL
Avatar

Nevra Eker Güryel

17.5.2018

1680TL
Avatar

Melda Narmanlı Çimen

17.5.2018

180TL
Avatar

Deniz Yildiz Edin

17.5.2018

180TL
Avatar

Hanife Demirci

17.5.2018

180TL
Avatar

Tuğbay Bilbay

16.5.2018

180TL
Avatar

Aybegüm Ayçenk

16.5.2018

180TL
Avatar

Ayşe Tolga

16.5.2018

900TL
Avatar

Emel Kzlcğçlı Bkdşr

15.5.2018

180TL
Avatar

Dalia Maya

15.5.2018

180TL
Avatar

Idil Okten

15.5.2018

180TL
Avatar

TC Medine Çelik Beyazıt

15.5.2018

180TL
Avatar

Neslihan Yener

14.5.2018

180TL
Avatar

Enis Ozacar

14.5.2018

1000TL
Avatar

Gunce Ozalp

14.5.2018

500TL
Avatar

Sinan Tan

14.5.2018

500TL
Avatar

Zeynep Erkmen Açıkbaş

14.5.2018

180TL
Avatar

Ayçe Bükülmeyen

14.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

13.5.2018

2500TL
Avatar

Yasemin Urhan

12.5.2018

180TL
Avatar

Begüm Şenel

12.5.2018

180TL
Avatar

İlknur Öztora

11.5.2018

180TL
Avatar

Atakan Arslan

11.5.2018

20TL
Avatar

Halil keskin

11.5.2018

180TL
Avatar

Zeynep Yürük Silahtaroğlu

10.5.2018

180TL
Avatar

Sebiha Özkan

10.5.2018

180TL
Avatar

Fatma Nur Erol

10.5.2018

180TL
Avatar

zeynep özkan özeren

10.5.2018

180TL
Avatar

Özlem Tosun

10.5.2018

180TL
Avatar

tumay arslan

10.5.2018

180TL
Avatar

Vildan Altuncu

10.5.2018

180TL
Avatar

Benan Bilek

10.5.2018

500TL
Avatar

Gizli Fongogocu

9.5.2018

50TL
Avatar

Ayse Erbulak Bang

9.5.2018

180TL
Avatar

Lale Celepoğlu

9.5.2018

180TL
Avatar

Yesim Citak

9.5.2018

180TL
Avatar

Ebru Küçükler

9.5.2018

500TL
Avatar

ozge sahin

9.5.2018

360TL
Avatar

Öznur Gökçen

8.5.2018

180TL
Avatar

Özge Kiraz

8.5.2018

180TL
Avatar

cigdem ural

7.5.2018

500TL
Avatar

Günay Yılmaz Abbasgil

7.5.2018

360TL
Avatar

Elgiz Henden

7.5.2018

180TL
Avatar

Zümrüt Deniz

7.5.2018

50TL
Avatar

Gizli Fongogocu

7.5.2018

180TL
Avatar

Füsun Sa Sabah

7.5.2018

180TL
Avatar

Hande Civan

7.5.2018

180TL
Avatar

Bilgi Buluş

7.5.2018

180TL
Avatar

Arzu S. Candoğan

7.5.2018

180TL
Avatar

Asime Can Özözer

6.5.2018

180TL
Avatar

Sinem Ekinci

6.5.2018

50TL
Avatar

Derya Doğuşlu

6.5.2018

200TL
Avatar

Erkan Çelenk

6.5.2018

500TL
Avatar

Su Kaya

6.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

6.5.2018

180TL
Avatar

Can Tüzün

6.5.2018

500TL
Avatar

Tuğçe Saygın

6.5.2018

180TL
Avatar

Zeynep Alemdaroglu

6.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

6.5.2018

180TL
Avatar

Tülay Özer

6.5.2018

180TL
Avatar

ÖZLEM ALBAYRAK

6.5.2018

180TL
Avatar

Nilgün Kiper

6.5.2018

180TL
Avatar

Serhan Süzer

6.5.2018

500TL
Avatar

Yeşim Elibol

5.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

4.5.2018

360TL
Avatar

Gizli Fongogocu

4.5.2018

50TL
Avatar

Gizli Fongogocu

4.5.2018

180TL
Avatar

zeynep bade Karapekmez

3.5.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

3.5.2018

180TL
Avatar

Pelin Bektas

3.5.2018

50TL
Avatar

Arzu Kervanci

3.5.2018

180TL
Avatar

Gizem Güngör Ardıç

2.5.2018

50TL
Avatar

Sinem Bicer Tuzer

2.5.2018

720TL
Avatar

Elvin Göncü

1.5.2018

180TL
Avatar

Dilek SOKMENOGLU

1.5.2018

180TL
Avatar

Latife Tunc

1.5.2018

180TL
Avatar

Yıldız Mete

1.5.2018

200TL
Avatar

Rengin Karabey

1.5.2018

500TL
Avatar

Gizli Fongogocu

1.5.2018

500TL
Avatar

Zümrüt Yeşim Alpdinç Aydıner

30.4.2018

180TL
Avatar

Sena Dinlenç

30.4.2018

180TL
Avatar

JALE BAYRAKTAR

30.4.2018

180TL
Avatar

Burçak Denizeri

30.4.2018

50TL
Avatar

Asli Altinok Erdal

30.4.2018

180TL
Avatar

Yeliz Üstün Nergiz

30.4.2018

20TL
Avatar

Figen Tütüncü Yiğit

29.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

29.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

28.4.2018

180TL
Avatar

Kına Demirel

28.4.2018

360TL
Avatar

Özgür Alaz

28.4.2018

180TL
Avatar

Armağan Portakal

27.4.2018

180TL
Avatar

Ahmet Er

27.4.2018

500TL
Avatar

Hilal Dadaş

27.4.2018

20TL
Avatar

Hilal Dadaş

27.4.2018

20TL
Avatar

Hilal Dadaş

27.4.2018

20TL
Avatar

Özge Eren Akbulut

27.4.2018

180TL
Avatar

Burcin Akgun Unaldi

27.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

26.4.2018

180TL
Avatar

evrim ünal balçık

26.4.2018

180TL
Avatar

Ulaş Erol

26.4.2018

180TL
Avatar

ASLI ÖZBAY

26.4.2018

180TL
Avatar

Ceren Tekin karagöz

25.4.2018

180TL
Avatar

Şebnem Öğredik Çavuşoğlu

25.4.2018

180TL
Avatar

Elif Aysimi Duman

25.4.2018

500TL
Avatar

Nilufer İnceman Akgün

25.4.2018

200TL
Avatar

Perihan Gürer

25.4.2018

360TL
Avatar

Pınar Tekelioğlu Yazıcıoğlu

25.4.2018

360TL
Avatar

Vanessa Taragano

25.4.2018

50TL
Avatar

Özge Yaran Buzlu

25.4.2018

180TL
Avatar

Esra Ünalan

25.4.2018

180TL
Avatar

Sibel Yılmazer

25.4.2018

180TL
Avatar

ASUDE EGÜZ ERAS

25.4.2018

180TL
Avatar

Zeynep Kavalcı

24.4.2018

180TL
Avatar

Zuhal Karamehmet

24.4.2018

180TL
Avatar

Devrim Yetkin

24.4.2018

180TL
Avatar

Esra Baykal Güçlü

24.4.2018

180TL
Avatar

Fatma Erdem

24.4.2018

180TL
Avatar

Gulsev Cetinkaya

24.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

24.4.2018

200TL
Avatar

AYŞENUR ÇAKIRCA

24.4.2018

180TL
Avatar

Suheda Erol

24.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

24.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

24.4.2018

500TL
Avatar

Natali Yesilbahar

24.4.2018

540TL
Avatar

Melek Berber

24.4.2018

180TL
Avatar

Banu Özkan Tozluyurt

24.4.2018

180TL
Avatar

Elif Sarısu

23.4.2018

180TL
Avatar

Sila Nur Isik

23.4.2018

180TL
Avatar

Sema Ayvacı

23.4.2018

500TL
Avatar

Gizli Fongogocu

23.4.2018

180TL
Avatar

Funda Güleç Yalçın

23.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

23.4.2018

250TL
Avatar

Erdem Tavukçuoğlu

23.4.2018

2500TL
Avatar

Levent Tavukcuoglu

23.4.2018

180TL
Avatar

Özgül Öztürk

23.4.2018

180TL
Avatar

Elçin Işik Onaran

23.4.2018

180TL
Avatar

Gizli Fongogocu

23.4.2018

2500TL
51.490 TL TOPLANDI
Hedef 50.000 TL
%102
180 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
Renan Tavukcuoglu
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
20 TL
Gönül Dostu
Kalbimiz bir... Bizi takipte kal... Desteğinin nerelere ulaştığını göreceksin... Ve postadan 3 tane kartpostal çıkacak anısına...
18 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Haziran 2018
50 TL
TEŞEKKÜR
Projemizi beğendin ve destek vermek istedin, teşekkür ederiz. Kartpostallarımızdan 10 adet yollayacağız. Beğeneceğini, paylaşacağını ve bizi unutmayacağını umuyoruz.
15 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Haziran 2018
180 TL
PUDUHEPA
Kıyafeti Arzu Kaprol tasarımlı Puduhepa, size Amerikan bezinden yapılmış bir çanta içerisinde ulaşacak. Çantamızda: Puduhepa Arzu Kaprol etiketli kiyafeti Bohçasıyla bir adet gecelik Hikaye kitabı Puduhepa'dan kız kardeşine bir mektup Anneye bir mektup Kartpostallar bulunacak.
166 adet alındı.  (Toplam : 250)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Haziran 2018
500 TL
KADEŞ
Puduhepa'nın mührünü taşıyan Kadeş Anlaşması, bu topraklara barışı getirmişti. Eğitime verdiğin destek, ileride bu topraklarda kesintiye uğramayacak bir barışın temellerini oluşturacak, inanıyoruz... Bu ödüle özel hazırladığımız özel ahşap kutunun içerisinden sürpriz bir hikaye kitabı çıkacak... Zarf şeklindeki çantamızı, bebeği hediye edeceğin kişinin ismine özel olarak işleyeceğiz. Bir de sana özel bir mektup yazmış Puduhepa. Mühürlü...
26 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Haziran 2018
2.500 TL
BARIŞ
3 yıl boyunca çıkan tüm Puduhepa Kız Kardeşleri bebeklerinden bir adet ilk sana yollayacağız:)
3 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
22 Haziran 2018
DESTEKLE