Romanımın Basımı İçin Desteğinize İhtiyacım Var

Yazmış olduğum polisiye romanımın basılarak ülkedeki tüm okurlarla buluşmasını istiyorum. Bunun için desteğinize ihtiyacım var.
Romanım Jean Christophe Grange ve Dan Brown sevenleri memnun edecek kadar iddialı, akıcı ve son ana kadar heyecanı dorukta olan bir romandır. Yazdığım esere güvenim sonsuz.

Ben Muğla'da yaşayan, uzun zamandır farklı konularda hikayeler, tiyatro oyunları ve romanlar yazan biriyim.
Hayattaki en büyük isteklerimden biri de, kapak resminde görmüş olduğunuz romanımın basılarak ülke genelinde okurlarla buluşabilmek.
2019 sonbaharında yine benim kaleme aldığım 'Muğlalı Gelin' adlı tiyatro oyunum, Muğlalı tiyatro gönüllüleri tarafından sahnelenerek seyircisiyle buluşması sağlanacak. Bir yazar için hayatta en güzel şeylerden biri yazdıklarının okur ve izleyicilerinin karşısına çıkması.
Polisiye tarzında kaleme aldığım bu romanım ile, türün sevenlerine Türk yazarların da iyi bir polisiye yazabileceğini göstermek, polisiye sevenlerin keyifle okuyabilecekleri bir kitabı onlara ulaştırmak istiyorum.

Romanımı 2014 yılında bastırmış olsam da yayın eviyle anlaşmazlıklarımız yüzünden 1 yıl bile geçmeden yayından kaldırmak zorunda kaldım. O zamandan beridir de yeniden bastıramadım.

Basım için ihtiyacım olan para 2000 tl'dir. Geri kalan kısmı kendim biriktirdim ancak 2000 liralık kısmını tamamlayamıyorum. Bu nedenle, desteğinize ihtiyacım var.
Gerekli parayı toparladığım zaman kitabım Kutlu Yayınevi aracılığıyla baskıya girecek. Tüm internet satış siteleri üzerinden satışa sunulacak. Ayrıca İstanbul CNR Kitap Fuarında imza günleri de olacak. İstanbul'da yaşayan kitap severlerle bu fuarda tanışma şansımız da olacak.
Beni destekleyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Kitapla ilgili fikir vermesi açısından, arka kapak tanıtım yazısı da aşağıda gördüğünüz gibidir :

‘’Fikrini değiştirmeye yetsin, yoksa daha kötüsü gelecek.’’

İzmir’de yüzyıllardır gizlice varlığını sürdürmüş bir kötülük, tanınmış bir iş adamı yüzünden gün yüzüne çıkar.

Egenin İncisi denilen şehir ipucu bırakmadan işlenen cinayetler, tehdit dolu mesajlar ve gizemli işaretlerle o zamana değin hiç yaşanmamış bir çılgınlığın beşiği oluverir.

Kurbanlarla katillerin birbirine karıştığı bu labirentte cinayet masasının sıra dışı komiseri Cüneyt, yeni yetme ortağı Nazlı ile birlikte bir çıkış yolu arayacaktır. Bu arayış boyunca öğrenecekleri ise, ona bildiği her şeyi sorgulatacaktır. Hatta kendini bile…

Ve K.A.N. , yolun sonunda tüm gerçeklerin üstünü örtmek için sessizce beklemektedir.

Çünkü gerçekler, kaldırabileceğinizin çok ötesinde.Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
200 TL TOPLANDI
Hedef 2.000 TL
%10
1 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Money Sonlandı
Avatar
Proje Sahibi
Celal Cem Dengiz
Muğla, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.