SineMASAL 'Sinema Artık Köylerde'

Sinemanın büyüsünün kırsal kesimlere de yayılması için çalışıyor, farklılıkların aslında zenginlik kaynağı olduğu bilincini aktarıyoruz.

BİZ ONLARIN MUTLULUĞUNA ORTAK OLMAK İSTİYORUZ, YA SİZ?

2013 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz SineMASAL festivalimiz,

* Avrupa'nın 6 ülkesini Güneydoğu'nun 6 ili ile buluşturdu.

7 binin üzerinde kişiyle temasa geçerek % 87 lik oranla köy halkını ilk defa sinema ile tanıştırmış oldu.

Şimdi sıra Karadeniz Bölgesi’nde!

SineMASAL sizi heyecanlandırıyorsa ve binlerce çocuğun yüzündeki gülümsemeye dahil olmak istiyorsanız destek olmanın tam zamanı!
SineMASAL Nedir?

Bizim için AŞKtır.. Sevgidir.. Bağlılıktır.. Gönüllülüktür.. Topluma sosyal fayda sağlamanın, geleceğe umutla bakabilmenin kısaltılmışıdır..

Sosyal girişimciliğin ülkemizde hızla yaygınlaştığı bu süreçte her yiğidin bir yoğurt yiğişi varsa bizimkisi de ‘Sinema Artık Köylerde!’

Kazan-kazan terimini duymayan kalmadı artık. Herkesin yaptığı bir çalışmadan mutlaka çıkar beklemesi artık kimse tarafından yatsınmıyor. Bizler de öyle düzene böyle proje diyerek, Nasrettin Hoca’nın dediği gibi: ''kazan doğurdu diyoruz!'' Artık SineMASAL ile bu kazan-kazan çarkında asıl kazananın toplum olacağını iddia ediyoruz.

Sürekli sanatsal ve kültürel etkinlikler şehir merkezlerinde ve özellikle de metropollerde gerçekleşiyorken bizler çok daha kalitelilerini köylerde yapmak istiyoruz. Kırsalda yaşayan, sosyal açıdan imkanları kısıtlı olan çocukların ve gençlerin; hayata daha olumlu bakabilmelerini, iyi bir gelecek hayal etmelerini ve bunun için ulaşabilecekleri imkanların farkına varmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

'Sinema Artık Köylerde' sloganıyla yola çıktığımız bu uğurda, bir filmin yaşattığı duygularla; insanların bakış açılarını ve olaylarla başa çıkışlarını etkilediğini düşünerek, sinemanın büyüsüne inanıyoruz.Web Sitesi         http://www.sinemasal.org

Basında Biz        :  http://www.sinemasal.org/basinda-biz

Facebook           : https://www.facebook.com/sinemasalorg

Festival Galeri   : http://www.sinemasal.org/festival/festival-galeri/sinema-artik-koylerde30 GÜN BOYUNCA SABAH 10 GECE 2 ARASI ARAMANIZI BEKLİYORUZ!

Videoyu izledim, galeriye baktım, biraz da araştırdım ancak tam anlamadım ne yaptığınızı! Ama içimde size karşı biraz kıpırdanma oldu ve destek verebilmem için bazı sorularım var diyorsanız, kampanya süresi boyunca sabah 10'dan gece 2'ye kadar skype ve telefonumuz açık şekilde sizlerin bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız.


Skype Kullanıcı Adı  : enkaproduction

GSM                           0554 446 44 54


Hadi biraz gerçekçi olalım mı?

7 yıllık bir hayali, 14 aylık geceli gündüzlü çalışmaları size burada kısaca, sıkmadan anlatıp ve sonunda sizi destek vermeye ikna etmemiz gerekiyor.. Peki sizce bu kadar kolay mı ve böyle kısacık geçiştirmek... Lütfen bizi arayarak aklınıza takılanları sorun, önerilerinizi iletin, ben olsam şu yöntemle daha çok destek bulurdum diyerek bize yardım edin.. Kısacası arayın :)


null


BİZİ DESTEKLERSENİZ:

* En en başta Güneydoğu etabında 3 farklı kamera ile çekimlerini gerçekleştirmiş olduğumuz belgesel filmimizin post prodüksiyon aşamasını tamamlayarak destekçilerimizle birlikte izleme fırsatı bulacağımız bir  GALA organize edeceğiz..

* Web sitesi ve sosyal medya hesaplarımızın alt yapılarını güçlendirerek görünürlüğümüzün üst seviyelere çıkmasını sağlayacağız..

* E-bülten uygulaması ile tüm gelişmelerden sizleri haberdar edebileceğimiz bir alt yapı kuracak, tüm destekçilerimizin istedikleri zaman çalışmalarımızı denetleyebilmelerini sağlayacağız..

* Ön hazırlık süreci organizasyonunda aktif görev alan 4 kişilik ekibin günlük yeme-içme ve yol masrafları ile ofis olarak kullandığımız dairenin kira ve fatura masraflarını karşılayacağız..

* 2014 tanıtım filminin ve kitapçık, broşür gibi meteryallerin masrafları karşılanacaktır..

* Karadeniz Bölgesi'nde 6 ile (Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin) gidilerek ön mekan bakımı çalışmaları yapılacak, köylerimiz belirlenecek ve yerel sponsorluk görüşmeleri gerçekleştirilecektir..

Bunların sonucunda geçen yıl gönüllerimizi ortaya koyarak hayata geçirdiğimiz SineMASAL bu yıl sizlerin sayesinde marka değerini arttıracak ve daha fazla gönüllüyü projeye dahil edebilmenin yanında daha fazla sponsor desteği bulabilecektir.Siz bize inanır ve yolumuza devam edebilme gücünü sağlarsınız da biz hiç boş durur muyuz!

Destekleriniz karşılığında sahip olacağınız ödüller bir harika! İnanın sahip olacaklarınız için şimdiden heyecanlanabilirsiniz :)

Aklınıza takılmasın diye, ödüller konusunda nasıl bu kadar iddialı olduğumuzu açıklamak istiyoruz:

Bizim hali hazırda sahip olduğumuz bir finans planımız mevcut. Geçen yıldan örnekle festival süresince birçok hizmet sponsoruna ve finansöre sahip oluyoruz. Ancak bizim isteğimiz sizlerin desteği ile Haziran ayını beklemeden dolu dolu bir hazırlık süreci (Mart-Nisan-Mayıs) geçirebilmek.

Sizler elinizdeki imkanlar ile SineMASAL’ın bağımsız bir şekilde yoluna devam edebilmesini sağlarken büyük bir iş başarmış oluyorsunuz.. Bizler de yan tarafta gördüğünüz gibi uzun uğraşlar ile hazırladığımız ödüller ile bir nebze de olsa bu candan davranışlarınıza karşılık veriyoruz..

Not: Yöresel kıyafetler ve ürünlerin gönderimleri festival dönüşünde (Temmuz 2014) yapılacak olup diğer ödüllerimiz belirtilen sürelerinde sizlere ulaştırılacaktır.'Sinema Artık Köylerde'

Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
16.4.2014

SON 10 SAAT!

Herkese merhaba,

Kampanyamızın bitimine saatler kala mutlu bir haberi sizlerle paylaşmak istiyoruz:

SineMASAL'ın kurumsal yapısının güvenilirliği ve Fongogo'nun bu ay itibari ile sinema sektörü için uygulamaya başlayacağı uluslararası kriterler nedeni ile hedeflenen rakama ulaşılamamış olsa dahi toplanan destek festivalimize aktarılacaktır.

SineMASAL'a olan inancınızdan dolayı sizlere minnettarız.

Daha uzunca bir teşekkür yazımızı elbette paylaşacağız..

Sevgilerimizle..

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
15.3.2014

Herşeye rağmen güzel işler yapmaya çabalıyoruz!

Siyasi seçimlere doğru gerilen sinirlerin bir getirisi olarak 24 Şubat tarihi itibari ile kampanyamız aktifliğini yitirdi. Son günlerde yaşadığımız içimizi yakan olaylar nedeniyle de festival ekibi olarak tüm çalışmalarımızı durdurduk.

Fongogo yetkilileri ile görüşerek, kampanyamızın son 3 gününü daha huzurlu günler geçirmeyi umduğumuz seçim sonrasına saklamaya karar verdik.

Bu durumda kampanyamız 14, 15 ve 16 Nisan tarihlerinde yapacağımız destek toplama çalışmaları ile son bulacaktır. 16 Nisan'da saatler 23:59 u gösterdiğinde hedefimize ulaşmayı başarmış olursak SineMASAL Karadeniz etabını hayata geçirebileceğiz...

Projemize olan yürekten bağlılığımıza ışık tutması açısından sizlerle SineMASAL Manifestosu'nu paylaşıyoruz.

Sevgi, saygı ve hoşgörü kelimelerini sadece tebrik mesajlarında kullanmak yerine anlamlarını hayatlarımıza yansıtmak ümidiyle.. Kul hakkının yenmediği ve adaletin var olduğu bir ülke temennisiyle...


SineMASAL Manifestosu*


Önsöz

Sinema, sıkıcı yerleri makaslanmış hayattır. **

SineMASAL projesi; bir filmin yaşattığı duygularla, insanların bakış açılarını ve olaylarla başa çıkışlarını etkilediğini düşünerek, sinemanın büyüsüne inanan insanlardan oluşan küresel bir topluluktur.  2013 yılında ‘Sinema Artık Köylerde’ sloganıyla yola çıktığımız bu uğurda sinemanın büyüsünün kırsal kesimlere de yayılmasını sağlamak için birçok farklı iş kolundan gönüllülerle birlikte çalışıyoruz.

Projeye, sinemanın yanında birçok etkinlik dahil ederek farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz.

Köylerde geçirdiğimiz masalsı günlerde müfredat dışı eğitim sistemi uygulayarak toplum olarak ihtiyacını duyduğumuz, daha iyiyi daha önceden görebilen liderlerin oluşumuna katkıda bulunmak istiyoruz.

Bu çabaların bir sonucu olarak, sinemanın, ticari yönlerinin yanı sıra kamu yararını da gözetmeye devam etmesi için kritik öneme sahip olduğunu düşündüğümüz bazı ilkeler geliştirdik. Bu ilkeleri aşağıda sıralıyoruz.

Manifesto’nun hedefleri şunlardır:

1.  SineMASAL’a katkıda bulunanların, SineMASAL Yönetim Kurulu’nun sürdürmesini istediği bir çalışma vizyonu oluşturmak,

2.  teknik deneyime sahip olsalar da olmasalar da insanlarla konuşmak,

3.  SineMASAL’a katkıda bulunanların yaptığımız şeyle gurur duymalarını ve bizi devam etme yönünde motive etmelerini sağlamak, ve

4.  bu çalışma vizyonunu geliştirmeleri için diğer insanlara bir çerçeve sunmak.

 Bu ilkeler kendi kendilerine hayata geçemez. Çalışmalarımızı açık ve katılımcı hale getirmek için insanlara ihtiyaç var: kendi başlarına hareket eden, birlikte gruplar halinde çalışan ve başkalarına liderlik eden insanlara. SineMASAL Yönetim Kurulu, SineMASAL Manifestosu’nda ortaya konulan ilkeleri geliştirmeye odaklanmıştır. Diğerlerini de bize katılmaya ve geleceğimiz olan çocukların yüzlerindeki mutluluğa ortak olmaya, bu alanda da topluma sosyal fayda sağlamaya davet ediyoruz.


İlkeler

1.  Sinema, modern yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.

2.  Sinema, her kesimden insanın kolayca ulaşabilmesi gereken bir sanattır.

3.  Sinema, her bireyin yaşamını zenginleştirmelidir.

4.  Sinemanın geliştirilmesiyle ticari olarak ilgilenmenin birçok yararı vardır: Ticari kazanç ile kamu yararı arasındaki denge kritik öneme sahiptir.

5.  Sinemanın kamu yararına olacak yönlerini büyütmek; zamana, dikkate ve kendimizi adamaya değen; önemli bir hedeftir.


SineMASAL Manifestosu’nu 

İlerletmek

SineMASAL Manifestosu’nun ilkelerini geliştirmenin birçok farklı yolu vardır. Geniş bir çerçevede birçok faaliyeti memnuniyetle karşılıyoruz ve topluma katkıda bulunanların kendi alanlarında göstermiş olduğu yaratıcılığın aynısını SineMASAL’da görmeyi umuyoruz. SineMASAL projesiyle yakından ilgili olmayanlar için Manifesto’yu desteklemenin basit ve çok etkili bir yolu, Manifesto’yu daha fazla insana ulaştırabilmemizi sağlama adına paylaşımda bulunmalarıdır.


SineMASAL Yönetim Kurulu’nun Andı

SineMASAL Yönetim Kurulu, etkinliklerinde SineMASAL Manifestosu’nu desteklemeyi taahhüt eder. Özellikle şu taahhütlerde bulunuyoruz:

   Manifesto’nun ilkelerini destekleyecek şekilde halka açık festivaller organize edeceğiz,

   Manifesto’nun ilkelerini destekleyecek başarılı çalışmalar ile insanları buluşturacağız,

   Sinemanın herkesin ulaşabileceği bir sanat olarak kalmasını sağlamak için gelir modelleri belirleyerek çalışmalarımızın sürdürülebilirliğini ön planda tutacağız,

   Yeterli imkanlara sahip olduğumuz takdirde yeni nesil genç sinemacıları, organize edecekleri kendi kültürel ve sanatsal etkinliklerinde destekleyeceğiz, ve

   Tüm bu süreçte yapılacak olan harcamaları tam şeffaflık ile destekçilerimiz ve gönüllülerimiz ile paylaşacağız.

 

Davet

SineMASAL Yönetim Kurulu, SineMASAL Manifestosu’nun ilkelerini destekleyen diğer herkesi bize katılmaya ve bu çalışma vizyonunu gerçeğe dönüştürecek yeni yollar bulmaya davet ediyor.

 

 *  Manifestonun hazırlanmasında uluslararası çapta hizmet veren bir kuruluşun danışmanlığından faydalanılmıştır.

** Alfred Hitchcock

NOT: Fongogo kampanyamızdaki değişiklik nedeni ile hazırlık aşamasında olan manifesto son şekline yakın hali ile paylaşılmış olup, içeriğinin geliştirilmesi devam etmektedir.

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
3.3.2014

Herkese muhteşem bir hafta diliyoruz!

İşiniz, aşkınız ve aklınıza gelen her türlü güzellik adına harikulade bir mart ayı geçirmeniz temennisiyle..

Bu yılın Oscar ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecenin sabahında SineMASAL'dan Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'de yaşayan tüm sinema severlere inanılmaz bir haberimiz var;

İçinde bulunduğumuz finansal problemleri çözebilir ve yola devam edebilme gücünü bulursak sizlere söz veriyoruz; 

Nisan ayının ortası gibi tüm Oscar'a aday filmlerden ulaşabildiklerimizle şehir merkezlerinde birer hafta sürecek olan yeni bir organizasyona imza atacağız. Sonrasında ise Haziran ayında hep birlikte kırsal bölgelere giderek 'Sinema Artık Köylerde!' diyeceğiz.

Şimdi gelin tüm gücümüzle bu masal bitmesin #SineMASALdevametsin diyelim! İmkanlarımız ölçüsünde daha önce Sinema ile tanışma fırsatı bulamamış tüm çocukların mutluluğunu içimize çekelim...

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
25.2.2014

SineMASAL'a yaptığınız 50 lira ve üzeri tüm destekleriniz Yeni Bir Fidan Yeşertiyor!

Geleceğini Mutlu Etmek BiR TıK KadaR YakınındA:
http://fongogo.com/p/sinemasal-sinema-artik-koylerde

Etkinlik Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2014 Cuma 23:59

Detaylar: Etkinlik süresince yaptığınız destekler ile sizler adına erozyonla mücadelede öncelikli alanlarda fidan dikimi yapılacak, adınıza düzenlenecek olan sertifikalar 06.05.2014 itibariyle tarafınıza gönderilecektir.


Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
23.2.2014

Bugün çok yalnız hissettik kendimizi, hedefimizin çok gerisindeyiz çünkü.. Biran durdum ve kim neler paylaşıyora baktım heryer futbol heryer siyaset! Neden olduğu çok açık; hepimiz güzel bir ülkede yaşamak istiyor, siyasetin her türlüsü yüzünden kirlenen zihinlerimizi futbol vb. şeylerle boşaltmaya çalışıyoruz.. Kendi geleceğimizi kimsenin tekelinde olmadan özgürce yaşamak istiyoruz... Kısacası insanız ve YAŞAMAK istiyoruz...

'Tutturmuşum bir SineMASAL gidiyorum, acaba sürekli yaptığım paylaşımlarla insanları sıkıyor muyum?..' sorusu tırmaladı beynimi saatlerce... Sonra bir mesaj aldım birinden: 'Belgeselin fragmanını gözümü kırpmadan izledim ve o çocukların gözlerindeki mutluluğu içime çektim... Hiç vageçmeden SineMASAL'ı paylaşacağım ve elimden gelen desteği imkanım ölçüsünde sunacağım! Çünkü bu tarz oluşumlarda biterse neyimiz kalacak geriye yüzümüzü gülümsetmek adına??'

Evet herşey bitti bir tek SineMASAL mı kaldı geriye nedir arkadaş!.. Çünkü bir zaman sonra öyle oldu ki; biri bana selam veriyor ben ona SineMASAL diyorum.. Belki aşk belki bağımlılık.. Belki de bir rüya uyanmak istemediğim.. Belki de evet belki de korku!! Bizler için tren kaçtı mı bilemem ama ben bu amaçsızca gelişen teknoloji çağında kırsal kesim ve kentler arasındaki uzaklığın gelecek için hiç hayra alemet olmadığını hissediyorum...

Sanmayın biz köye kültür sanat götürüyoruz.. Biz kirlenmiş kent hayatından ötürü sığınacak limanlar arıyoruz.. Festival işin bahanesi, nasıl olsa gidiyoruz...

Unutamıyorum bir türlü, şehirden köyümüze elektrik trafosunu tamir etmeye gelen abilere çay ikram ederken bana 'naber yakışıklı' demelerini.. Hazmedemiyorum şimdi şehirdeki kuzenleri elinde ipadi ile gezerken kırsal kesimdeki çocukların hayatlarında hiç beyazperde görmeyişlerini...

Binlerce çocuğun yüzlerindeki gülümsemeye ortak olmaktan bahsediyorum size.. İlginizi çekmeseydi zaten buraya kadar okumaya üşenirdiniz.. Eee hadi hazırlanın o zaman, bu Haziran'da Karadeniz'deyiz!.. Demeyi o kadar çok isterdimki şimdiden sizlere..

Gönüllülüğün ötesinde maddi imkanlar bizleri yolumuzdan alı koymak üzere.. Sakın yanlış anlamayın hemen vazgeçmedik, 14 ay geceli gündüzlü çalışan bir ekibin kalbinden yazıyorum bunları sizlere..

Açık yüreklilikle diyorum; gelin, ortak olun bu sevgiye! SineMASAL hepimiz için!

SineMASAL Gönüllüsü

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
22.2.2014

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

Fongogo ile birlikte yürüttüğümüz kampanyamızda hedefe ulaşamadığımız takdirde toplanan destekler sahiplerine geri iade ediliyor. Biz de tamamını riske atmamak için ASIL İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ 37 BİN LİRAnın 3'te 2'sini hedef olarak belirlemiştik. Ancak bunun genel gidişatı etkilediğini düşünüyoruz. 

İlk haftamızı 6610 lira ile kapattık ve görünen hedefe göre BAŞARILI, asıl ihtiyacımıza göre hafta bazında 2140 lira eksideyiz.

Sizlerin SineMASAL'a olan sevginize ve ekibimizin çalışkanlığına güvenerek 2. haftamıza gerçek hedefimizle başlıyoruz.

Festivalin gönüllü ekibi olarak elimizdeki bütün imkanları kullanarak SineMASAL'ın bugünlere kadar gelmesini sağladık. Şimdi ise imkanlarınız ölçüsünde sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz...

BU SEVGİYE ORTAK OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
21.2.2014

A Haber Kadraj programında SineMASAL'ı konuştuk!

Keyifli seyirler 


Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
20.2.2014

#SineMASALıdestekliyorum hashtagi ile duygularınızı bizlerle ve çevrenizle paylaşabilir misiniz?

Twittter üzerinden desteğinizi bekliyoruz!

Twitter Hesabımız: @sinemasalorg

Sevgilerimizle :)

Avatar
Enes Kaya - Sinemasal
18.2.2014

Tüm güncellemeler Facebook sayfamızda!

Festival, etkinliklerimiz, film ve gösterim bilgileri ile ilgili detaylar, günlük hayatımızın hikâyelerinin anlatıldığı ve yorumlandığı, SineMASAL’ın arkadaşlarıyla kaynaşma alanı.

Sizde buyrunuz :)

https://www.facebook.com/sinemasalorg    

Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Ali Çebi

16.4.2014

100
Avatar
Eran Filiba

16.4.2014

250
Avatar
Nuran Ayık Özer

16.4.2014

100
Avatar
Tadaa Design

16.4.2014

160
Avatar
Aysu Erdoğdu

16.4.2014

50
Avatar
200
Avatar
Louise Westerlind

16.4.2014

50
Avatar
Tolga Karaçelik

16.4.2014

100
Avatar
Engin Olcer

16.4.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

15.4.2014

50
Avatar
Muhittin Öztürk

15.4.2014

50
Avatar
Tayfun Çolakoğlu

15.4.2014

100
Avatar
Set Pozitif

2.4.2014

500
Avatar
Bora Samman

25.3.2014

100
Avatar
Yasemin Arlat

24.3.2014

200
Avatar
Mine Dedekoca

23.3.2014

50
Avatar
Nihan Erdis

21.3.2014

450
Avatar
Ahmet Kasapoğlu

17.3.2014

100
Avatar
Louise Westerlind

12.3.2014

20
Avatar
Yiğit Güç

10.3.2014

50
Avatar
Ayşe Milli

10.3.2014

100
Avatar
Miray Topay

7.3.2014

100
Avatar
50
Avatar
50
Avatar
500
Avatar
Gizli Fongogocu

6.3.2014

250
Avatar
Kerim Kemahli

6.3.2014

100
Avatar
Selen Erken

6.3.2014

50
Avatar
100
Avatar
Ömer Kesgin

4.3.2014

70
Avatar
Sefa Çolak

3.3.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

1.3.2014

50
Avatar
Melek Karaman

1.3.2014

50
Avatar
Su Ece Ertürk

28.2.2014

50
Avatar
Duygu Turhan

28.2.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

28.2.2014

50
Avatar
Ceren Salman

25.2.2014

50
Avatar
Osman Nuri İyem

24.2.2014

50
Avatar
Murat Akser

24.2.2014

20
Avatar
Harun Dolaşan

24.2.2014

20
Avatar
Akın Çakır

24.2.2014

100
Avatar
50
Avatar
Çağla Çağlar

23.2.2014

50
Avatar
Atakan Kalkan

23.2.2014

100
Avatar
Recep Özbek

22.2.2014

20
Avatar
Erkan Ateş

22.2.2014

50
Avatar
Şaban Yusufoğlu

21.2.2014

250
Avatar
Ibrahim Taşkıran

21.2.2014

70
Avatar
Meltem Kılıç

21.2.2014

50
Avatar
Betül Kaya

21.2.2014

50
Avatar
Metin Aman

21.2.2014

50
Avatar
Ahmet Gültekin

21.2.2014

100
Avatar
Seldem Akbacak

20.2.2014

20
Avatar
Burak Cil

20.2.2014

500
Avatar
Cengiz Özbay

20.2.2014

20
Avatar
Şahabettin Demir

20.2.2014

100
Avatar
Dani Benreytan

20.2.2014

50
Avatar
Ahmet Sazak

20.2.2014

20
Avatar
Zelda Yılmaz

19.2.2014

100
Avatar
Dilek Yağiz

19.2.2014

20
Avatar
100
Avatar
50
Avatar
Cüneyt Karakuş

18.2.2014

250
Avatar
Ozan Özgül

18.2.2014

50
Avatar
İnci Kangal

18.2.2014

100
Avatar
Mustafa Preşeva

18.2.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

18.2.2014

50
Avatar
Maksut Köse

18.2.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

17.2.2014

50
Avatar
Ali Çebi

17.2.2014

100
Avatar
Ahmet İlhan Özek

17.2.2014

2000
Avatar
Engin Arkın

16.2.2014

500
Avatar
Erhan Usta

16.2.2014

100
Avatar
Engin Arkın

16.2.2014

500
Avatar
Gizli Fongogocu

16.2.2014

20
Avatar
Erdem Üngür

16.2.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

16.2.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

15.2.2014

50
Avatar
Engin Kocagöz

15.2.2014

100
11.620 ₺ TOPLANDI
Hedef 37.000 ₺
%31
81 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
01 Mart 2014 - 17 Nisan 2014
Hepsi Kalsın: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşım koşulu yoktur. Yapılan destekler proje sahibine aktarılır.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
20 ₺
Gördükçe Gülümseyeceksiniz!
Sadece ekibimiz ve gönüllülerimiz için üretilecek olan SineMASAL Magneti ve yanında teşekkürlerimizi sunduğumuz özel tasarım SineMASAL Kartpostalı , Festval tırımızın üzerine senin de ismin yazılacak!
16 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
50 ₺
İç İç Bitmeyen Mug!
Sinema keyfi gibi hiç bitmeyen kocaman bir SineMASAL kahve bardağı ve her sayfasında bizi hatırlayacağınız SineMASAL Not Defteri, 10 yıl sonra çok anlamlı olacak SineMASAL özel üretim 35x50 poster! (bir üstteki ödüllerin hepsi)
33 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
100 ₺
Hatırınız Büyük!
SineMASAL'dan size özel 2'li fincan seti, gideceğimiz 6 ilden sizler için magnetler, 10 yıl sonra çok anlamlı olacak SineMASAL özel üretim 50x70 poster! (bir üstteki ödüllerin hepsi)
29 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
250 ₺
Karadeniz Evinizde!
Gideceğimiz tüm illerden (Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin) sizlere hatıra yöresel kıyafetler, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz SineMASAL Ajandası ve çok şık bir kalem, (bir üstteki ödüllerin hepsi)
5 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
500 ₺
Sofranız Şenlenecek!
Gideceğimiz tüm illerin (Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin) en duyulmadık (ve duyulduk) yöresel ürünlerinden şık bir sepet sizin oluyor! (bir üstteki ödüllerin hepsi)
5 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
1.000 ₺
Birinci Elden Yaşamak!
SineMASAL Ekibine dahil olup Karadeniz'e bizimle gel, bu masalsı günleri birinci elden yaşa. Bu muhteşem deneyim hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz..
1 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
2.000 ₺
Doğayla Başbaşa!
Doğal güzellikleri keşfedeceğiniz, Karadeniz'in yöresel yemekleri ve folklör oyunlarıyla tanışma fırsatı bulacağınız eşsiz bir tatil.. Trabzon, Uzungöl Kilpa Otel'de 2 gün 2 kişilik bir ayrıcalık sizleri bekliyor.. Odanızda sizleri süpriz bir SineMASAL sepeti karşılayacak :) Ödül içerikleri: Havalimanı transferi, tam pansiyon konaklama.. Son Kullanım Tarihi: 01.12.2014
1 adet alındı.  (Toplam : 10)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
4.000 ₺
Patron Mutlu Son İstiyor!
İddia ediyoruz bu tatili ASLA unutamayacaksınız! Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin illerinin birinden seçeceğiniz 1 lokasyonda sizler için 5 günlük eşsiz bir tatil organize ediyoruz.. Seçiminizi yapabilmeniz ve sonrasında tüm organizasyonda fikirlerinize başvurulabilmesi için yetkili arkadaşımız sizlerle irtibat halinde olacaktır. Odanızda sizleri süpriz bir SineMASAL sepeti karşılayacak :) Ödül içerikleri: 2 kişilik uçak biletleri, havalimanı transferi, tam pansiyon konaklama.. Son Kullanım Tarihi: 01.12.2014
0 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
06 Haziran 2014
DESTEKLE