Siz Biraz Uzak Kaldınız

Bir öğrenci evi,iki kadın,bir adam, iki skor, bir akşam yemeği, aşk, kalabalık sokaklar, bitmeyen umutlar, şehrin kocaman sesi altında ezilen küçük çığlıklar...


Bir öğrenci evi, iki kadın, bir adam, yakın dostluk, iki skor, bir akşam yemeği, aşk, kalabalık sokaklar, bitmeyen umutlar, şehrin kocaman sesi altında ezilen küçük çığlıklar...

Çekimleri nisan sonunda İstanbul’da gerçekleşen kısa filmimiz Siz Biraz Uzak Kaldınız, Sel Yayıncılık tarafından ilk basımı 2002’de yapılan İşte Böyle Güzelim kitabından bir serbest uyarlama olarak tasarlandı. Birbirlerinden farklı toplumsal kesimlerden kadınların gerçek hayat deneyimlerinden oluşan kitap, farklı tarihlerde okuma tiyatrosu olarak da sahnelenmiştir.

Fimin senaryosunu Fü, Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin ve Kadercan oyunlarının Afife ödüllü yazarı Murat Mahmutyazıcıoğlu kaleme aldı, yönetmeni ise Erkek Adam, Üç Vücut ve Bekleyolu gibi kısaları yanı sıra ilk uzun metrajlı filmi Ferahfeza’yla tanınan ve şimdi Bol Şans isimli ikinci filmini geliştiren Elif Refiğ .  

Siz Biraz Uzak Kaldınız’ın yapımını sinema ve reklam sektöründe uzun yıllar tecrübe kazanmış genç yapımcılar tarafından yeni kurulan dinamik yapım şirketi Maça Film üstleniyor.


FİLM EKİBİ 
Görüntü Yönetmeni | Barış Özbiçer
Sanat Yönetmeni | Hülya Karakaş
Kurgu | Evren Luş
Müzik |Ahmet K. Bilgiç
Grafik Tasarım | Dilde Mahalli

Işık Şefi | Kadir Yazıcı
Yapım Amiri | Rıdvan Demirci
Ses|Sertaç Büldür
Kostüm Tasarımı | İlayda Saran
Saç, Makyaj | Ergün Gezer
Yönetmen Yardımcısı |  Merve Baydar

Yapımcı | Mahir Altundağ, Onur Çakır

Yapım | Maça Film


DESTEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER 
Orion
Set Pozitif
İntepe Ses
Tuna Catering
Filmmarka
Scale Camera
Oktotech Film Services
Flycam
Cast Merkezi
Çarşambalı Karavan

Filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından gireceğimiz kurgu, renk ve ses süreçlerini en kaliteli şekilde tamamlayabilmemiz ve uluslararası standartlarda bir film yapabilmemiz için  post-prodüksiyon şirketleri ile çalışabilmemiz gerekiyor. Ödül paketleriyle filmimize katkıda bulunabilirsiniz.

Dostluğun, aşkın ve bütün güzel duyguların giderek erozyona uğradığı günümüzde, iki kadının dünyaya ve kendi hayatlarına dair söylediklerini var etmeye çalıştık. 

Küçük bir söz, bir hayalle başladığımız bu yolculuğun bir parçası olmanız bizi çok mutlu edecek. 

Haziran 2019'da  kurgusu tamamlanacak olan filmimiz Siz Biraz Uzak Kaldınız'ın  gösterime hazır hale getirecek süreç katkılarınızla gerçekleşecek. Şimdi filmimizin tamamlanması için sizin de desteğinize ihtiyacımız var. Yaşasın hayal kurmak! 

Destekleriniz bu filmi hak ettiği şekilde tamamlayabilmemiz için bize maddi ve manevi güç verecek. Siz Biraz Uzak Kaldınız ile ilgili sosyal medya paylaşımlarınız ve her türlü öneriniz daha fazla insana ulaşabilmemiz için çok kıymetli. 

sizbirazuzakkaldiniz@gmail.com 'dan her türlü destek ve önerilerinizi yazabilirsiniz.


Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
1.350 TL TOPLANDI
Hedef 20.000 TL
%6
13 DESTEKÇİ
35 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Elif Refig
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.