Somalı Fotoğrafçı Çocuklar Atölyesi

Somalı çocuklarla buluşmaya; beraberce görmeye, anlamaya, anlatmaya gidiyoruz. Çocuklarla fotoğraf atölyemiz destekleriniz sayesinde hayat bulacak!

Son gün!

4 kişilik bir ekip geçen haftasonu çok yoğun ama olumlu ziyaretler sonunda yaz boyunca kalıcı atölye mekanımızı belirledik,arkadaşlarımızla tanışmaya başladik bile:)

Kınık-Elmadere'de miniminnacik, dut ağacının gölgesinde bir bina kiraladik (altta), tamirat ve badanasının, düzenlemelerinin bitmesi için ilk atölye ekibimiz bu Cuma yola çıkacak! Bir yandan da şehirde yapacağımız hazırlıklar, alışverişler sıraya koyuldu.

103 destekçi oldunuz - bir sürü de yüreklendirici mesaj ya da gönüllü desteği geliyor. Yürek dolusu teşekkürler.

Destekler için son gün! Etrafınızdaki birer kişiye gelişmelerden bahsedip onları da aramıza katmaya ne dersiniz?


null

Somalı çocuklarla buluşmaya; beraberce görmeye, anlamaya, anlatmaya gidiyoruz. Çocuklarla fotoğraf atölyemiz destekleriniz sayesinde hayat bulacak!

Somalı Fotoğrafçı Çocuklar Atölyesi

Galata Fotoğrafhanesi ve Fotoğraf Vakfı / Temmuz– Eylül 2014

Soma Maden Faciası 4 il 25 ilçede yüzlerce insanı tamiri zor bir yükün altına soktu. Travmanın katlanan etkisi, maddi kaynakların kısıtlı olduğu, madenciliğin tarım ve hayvancılığın yerini aldığı Soma ve civar maden köylerinde şiddetle hissediliyor.

Fotoğraf Vakfı gönüllüleri olarak bizler, Temmuz - Ağustos aylarında 2 ay süreyle bu bölgede yürüteceğimiz Fotoğrafçı Çocuklar Atölyesi ile Somalı çocukların yanında olmaya, onlarla beraber anlamaya ve anlatmaya hazırlanıyoruz.

Fotoğraf Vakfı Çocuklarla Fotoğraf Atölyelerini Neden Yapıyor?

Fotoğraf Vakfı olarak 15 yılda İzmit’ten Diyarbakır’a, Van’dan İstanbul’a 30 kadar Fotoğrafçı Çocuk Atölyesi'ne önayak olduk. Fotoğraf yoluyla çocuklarla buluştuk; onların hikayelerini anlatmalarına aracı olmaya çalıştık.
İmkanlara ulaşımı kısıtlı ya da doğal afetler, kazalar gibi nedenlerle travma geçiren yüzlerce çocuğun hayata tekrar katılmaları için fotoğrafın dilini onlarla paylaştık.

Şimdi de Somalı çocukların yaşadıkları bu zor süreçte yanlarında olmak ve kendilerini fotoğraf diliyle ifade edebilmelerine yardımcı olmak isteğiyle yola çıkıyoruz.

Yolculuğumuzun gerçekleşmesinde bize destek olur musunuz?

Ne Amaçlanıyor?

İsteğimiz;

* Çocukların travmayla başa çıkabilmelerine yardımcı olmak için kendilerini ifade edebilecekleri araçları onlarla tanıştırmak;

* Çocukların yaratıcı yönlerini geliştirmek;

* Çocukların kendilerine ve çevrelerine olan farkındalıklarını ve duyarlılıklarını artırmaya yardımcı olmak.

Yaz tatili boyunca Soma veya civar bölgelerden birinde kuracağımız yerleşik fotoğraf atölyesinde çocuklara sağlanacak fotoğraf makineleri, atölyede kullanılacağımız projektör ve bir bilgisayara, çocukların tutacağı notlar ve birlikte üreteceğimiz optik oyuncaklar için kırtasiye malzemelerine, çekilen fotoğrafların sergilenme aşamasında baskıya ihtiyacımız olacak.

Destekleriniz ayrıca 2 ay sürecek atölyede görev alacak gönüllü arkadaşlarımızın bölgeye ulaşımı, barınma gibi masraflarını karşılamada kullanılacak.

Katkınızın bir hatırası olarak sizlere ufak anmalıklar ulaştıracak, Somalı çocuklarla 2 aylık bakma–anlama-anlatma yolculuğumuzun sonunda çocuklarımızın üreteceği fotoğrafları sizlerle buluşturacağız.

Desteğinizi alır almaz neler yapacağız?

Haziran’da

 • Eğitici rğitimi ile çocuklarla yürüteceğimiz programımızı oluşturmaya başlayıp gönüllü ekiplerimizi kuracak, sürece hazırlayacağız.
 • Çocukların kullanacağı fotoğraf makinelerini ve atölye süresince ihtiyaç duyacağımız diğer malzemeleri temin edeceğiz.
 • Soma’da yerleşik atölyemizi oluşturacağız (bir ilkokul vb atölye çalışmasını yürüteceğimiz mekan ve kiralayacağımız bir evde imece yaşam ortamımızı kuracağız)

Temmuz’da

 • Atölyemize katılacak Somalı arkadaşlarımızla buluşacağız.
 • Atölyemizde sürekli olarak 3-4 kişilik bir gönüllü ekibimizin olmasını sağlayacağız.
 • Somalı Fotoğrafçı çocuklarla kolajlar, çiçek dürbünleri, kendilerini ve çevrelerini anlatacakları sözlü-yazılı çalışmalar yapacak, bol bol oyun oynayacak ve birbirimizi tanımaya başlayacağız.
 • Çocukları ortak kullanacakları fotoğraf makinalarıyla tanıştırak, makinelerin temel teknik özelliklerini çocuklara gösterdikten sonra fotoğraf çekimlerimize başlayacak, onların çektikleri fotoğraflara bakıp görüntülerin dilini anlamaya çalışacağız.

Ağustos’ta

 • Çocukların seçecekleri hikayeleri geliştirmelerine yardımcı olacak, onlarla beraber hikayelerinin fotoğraflarını seçeceğiz.
 •  Fotoğraf değerlendirmeler ve sunuşlar yoluyla rekabetçi bir anlayışın yerine, paylaşmaya ve anlamaya-anlatmaya yönelik bir hikaye dili kurulmasına çalışacağız.
 • Her hafta açacağımız ufak sergilerle çocukların o hafta çektikleri fotoğrafları bölge sakinleriyle buluşturacağız.

Eylül’de

 • Soma’ya veda edecek, çocukların fotoğraflarını İstanbul'da izleyicilerle buluşturmak için hazırlıklarımızı yapacağız.    
 • Soma Fotoğrafçı Çocuklar Atölyemizin değerlendirmesini yapacak, çıkardığımız sonuçları 1999’dan bu yana biriktirdiklerimize katacak ve çocuklarla fotoğraf atölyeleri düzenlemek isteyenlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 • Tabii ki size Soma’lı Fotoğrafçı Çocukların selamını, sergi davetiyelerinizi ve teşekkürlerimizi yollamayı unutmayacağız!

Destekleriniz neye karşılık gelebilir?

Desteğin de Fotoğrafçının da küçüğü büyüğü olmaz!

Atölyemizde kullanılacak fotoğraf makineleri, fotoğraflarımızı yükleyeceğimiz bir bilgisayar ve çocuklarla birlikte izleyeceğimiz projektör, çocukları görüntüler dünyasıyla tanıştırmak için yapacağımız optik oyuncaklar için kullanacağımız kırtasiye malzemeleri, gönüllülerimizin yol ve barınma giderlerini karşılamak için desteklerinizi bekliyoruz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Şehirler

Manisa
İstanbul
Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
Didem Mahsunlar
3.7.2015

Sevgili dostlar, Uzuun bir sessizlik oldu ama bu arada bos durmadik:) 

Gecen yaz desteklerinizle 6 hafta yerlesik , ardindan gelen aylarda da bugune kadar gezici suren atolyemizin son ziyaretini bu haftasonu yapiyoruz - birazdan yollara dokulecegiz 6 arkadas....Biraz huzunlu Kinik-Elmadere'ye son seyahatti yapmak ama ortaya cikan dostluklar ve dayanisma ruhu herseyi hafifletiyor... 

Gecen ay 2. Canakkale Uluslararasi Cocuk Bienalinde 29 fotografci minigin 34 fotografini sergiledik. Asagida o atolye icin yazdigimiz bilgilendirmeyi bulabilirsiniz.

Fotograflar yolda - anlatilacak hikayelerimiz ve kucuk hediyeleriniz de ... 

 Sevgiyle , dayanismayla kalin

Didem

ELMADERE FOTOĞRAFÇI ÇOCUK ve GENÇLER ATÖLYESİ

Elmadere Atölyesi;  Fotoğraf Vakfı’nın  15 yıldır süren onlarca Fotoğrafçı Çocuk Atölyeleri’nin en sonuncusudur. Atölyeler genellikle temsil ve tercih şansı bulamayan, kendi haklarında söz 

söyleyemeyen, toplumun en savunmasız kesimini oluşturan çocuk ve gençlerin fotoğraf diliyle 

sözlerini söyleyebilmeleri hedefiyle 1999 Marmara Depremi’nden beri çeşitli yerlerde düzenlenmiştir. 

Mayıs 2014’te meydana gelen korkunç maden cinayetinin etkilediği Soma ve civarındaki 25 ilçeden biri olan Kınık’ın Elmadere köyü, atölye mekanı olarak seçildi. 90 haneli köyde atölye fikri ile ilgilenen tüm genç ve çocukları sürece davet ettik.  Beraberce bakmak ve öğrenmek ve hikayelerini fotoğrafla anlatmak üzere tanıştık, paylaştık. Aralarından 61’i atölyeyi tamamladı. 15 yaşından büyük 15 genç ise daha uzun süreli bir fotoğraf serisi tamamlamak için çalışmalarını sürdürüyorlar.  


Fotoğraf Vakfı ve Galata Fotoğrafhanesi’nin düzenlediği  atölyeye, 3 danışman ve 25 gönüllü atölye yürütücüsü katıldı.  2014 Mayıs ayı sonunda araştırma , eğitici eğitimleri  ve destekçi kampanyamız başlamıştı , fotoğraf çalışmalarını ise Temmuz-Ağustos ayları arası köyde yerleşik olarak sürdürdük. 

6-15 yaş aralığındaki Elmadere’li çocuklar, bir taraftan kaza sonrasında köydeki sıradışı yoğunluk , ağır hüzün ve dışarıdan gelen ziyaretçilerin oluşturduğu dengesiz ve maalesef sağlıksız ortamı yaşarken, bir taraftan da her sabah erkenden tarlalarda domates hasadında gündelikçi olarak çalışıyorlardı. 

Bu sergideki fotoğraflar katıldıkları birer haftalık atölye süreçlerinde üretildi – her çocuk fotoğrafçının kendi seçtiği 2 fotoğraf, haftasonu köy meydanındaki atölye binasının duvarında da sergilendi.  

Köylerini ,  etraflarını , günlük uğraş ve ilgilerini yansıttıkları bu kareler 2014 yazının Elmadere 

Köyü’ndeki  olabildiğince olağan hikayesini anlatıyor. 

 Fotoğraf Vakfı – Galata Fotoğrafhanesi

Temmuz 2014-Eylül 2015

fotografvakfi@gmail.com   http://www.fotografvakfi.com/ http://www.galatafotografhanesi.com/


Elmadere’li  Fotoğrafçı Çocuklar:  


Bahar Güven, Beray Yıldırım, Berkay Yıldırım, Cansu Uslu, Dilan Uslu, Ece Uslu, Emirkan Güven,Emre Güven, Eren Güven, Esra Kılınç, Fatih Yıldırım, Gökhan Yılmaz,Gülden Yılmaz, Hatice Güven, Hazal Kılınç, İdal Uslu, İlknur Yıldırım, Merdan Güven, Nazar Uysal, Oğuzkan Kılınç, Pelin Yıldırım, Pınar Güven, Pınar Kılınç, Selinay Kılınç, Sevda Güven, Sıla Kılınç, Sultan Güven, Şule Yıldırım, Yudum Kılınç.

Atölye Yürütücüleri:  Alper Uslu , Atilla Erdoğan ,Ayla Onat, Ayşegül Yüksel ,Bahar Gökten, Ceren Kalecik, Deniz Aydın, Didem Mahsunlar, Fuat Özgen,Füsun Karaman, Gülnaz Bingöl, Gündüz Akagündüz , Hakan Erdil,Mehmet Özkul, Melis Özgen ,Murat Çamca, Sakine Yıldıran, Seçkin Yılmaz, Sena Meral, Sibel Erduman, Simru Civan ,Sinan Kılıç,  Sinem Parlak, Yusuf Aslan, Yücel Tunca. 

Danışmanlar: Aysim Altay , Özcan Yurdalan, Yücel Tunca .

Avatar
Didem Mahsunlar
9.7.2014

Sevgili destekcilerimiz - kampanya sonlandi, hepinize yurekten tesekkurler.
Fongogo'nun Soma ile ilgili bir is oldugu icin ayri bir kategoride "Proje süresinin sonunda proje fon hedefine ulaşmamış olsa da destek elde edilir." sozu ile yola cikmistik. 

Bugun hedefe ulasmadigimiza dair otomatik bir email aldiniz - Size gelen emaili goz ardi edin , projeye desteginiz yine de ulasacak. Arkadaslarimiz sahada  , 2. ekibimiz yola cikmaya hazirlaniyor. 
Sevgiler- cok tesekkurler
Didem Mahsunlar

Avatar
Didem Mahsunlar
7.7.2014

Son gun! Bir gunde neler olmaz ki....

-belki komsunuza, yanibasinizdaki birine atolyeden soz edersiniz
-belki annenizden bayram- dogumgunu yerine atolyemize destek olmasini istersiniz
-belki telefon defterinizden ne zamandir aramadiginizi bir iyi arkadasinizi atolyeyi haber verme vesilesi ile ararsiniz...

Haydi yarin Sali Sallanir efsanesini sallayip yikalim... 4 gonullu arkadasimiz burokrasi, atolye mekani, temizlik, yeni arkadaslarimizla tanisma ile ugrasadursun bizler de son gunumuzu son birer destekciyi daha aramiza katarak gecirelim.  Kocaman sevgimizle..

Didem Mahsunlar

05327002415

Deniz yeni arkadaslari ile "Hamsi koydum ta-ta-tavayaa" isimli eseri icra ederken:)

Fotograf: Gulnaz Bingol.

Avatar
Didem Mahsunlar
3.7.2014

Herkese merhaba  - Atolyemizden son durum guncellememizi paylasmak istedim.4 kisilik bir ekip gecen haftasonu cok yogun ama olumlu ziyaretler sonunda yaz boyunca kalici atolye mekanimizi belirledik,arkadaslarimizla tanismaya basladik bile:) 

Kinik-Elmadere'de miniminnacik , dut agacinin golgesinde bir bina kiraladik (en altta) , tamirat ve badanasinin , duzenlemelerinin bitmesi icin ilk atolye ekibimiz bu Cuma yola cikacak:) Bir yandan da sehirde yapacagimizi hazirliklar, alisverisler siraya koyuldu.

76 destekci oldunuz - bir suru de yureklendirici mesaj ya da gonullu destegi geliyor. Yurek dolusu tesekkurler. 

Destekler icin hala 6 gun var! Etrafinizdaki birer kisiye gelismelerden bahsedip onlari da aramiza katmaya ne dersiniz?

Sevgiyle, dayanismayla

Didem Mahsunlar- 05327002415

Fotograflar:Gulnaz Bingol

Koy meydaninda karsilanmamiz:) Cocuklar atolye fikrimizi kavramaya calisiyorlar.   


Aksam vakti surunun koyunlarin koye donusu  ..


Soldaki minik bina da atolyemiz! Dut agacinin golgesinde oturup yapacagimiz sohbetleri simdiden hayal ederken boya- tamirat isleri yeni basliyor. 


Avatar
Didem Mahsunlar
28.6.2014

Herkese merhaba - artarak buyuyen destekleriniz icin tesekkurler - tam 67 kisi oldunuz:)

27 Mayis'ta yaptigimiz Fotograf Atolyelerini yurutecek gonullulerimiz olarak Egitici Egitimi aldik. Atolyede cocuklarla paylasacagimiz teknikler ve ilgilerini toplamak ve  fotograf teorisini ogrenmeleri icin optik oyuncaklar yaptik. Daha once pekcok atolyenin kurulumunda deneyimli hocamiz Ozcan Yurdalan ve daha once atolye y

urutmus arkadaslarimiz sayesinde sahane bir gun gecirdik. 

Fototgraflari gormek istersiniz diye dusundum

Etrafinizda destek vermek ve yolculugumuzda bize katilmak isteyenler varsa  projemizin hala 11 gunu var .

Sevgiler

Didem Mahsunlar- Fotograf Vakfi gonullusu

didemmahsunlar@gmail.com
Avatar
Didem Mahsunlar
7.6.2014


Sevgili Destekcilerimiz - su ana kadar bize ilettiginiz destek ve yureklendirici mesajlariniz icin yurek dolusu tesekkurler!

Yer secimi ve programimizin calismalari suruyor , su anda hersey planlandigi gibi. Sizi haberdar etmeye devam edecegiz

Kampanyamizin 1 ayi daha var ; etrafinizda projeye destek vermek  ; dahil olmak , profesyonel katki ve gorusunu sunmak isteyen kisilere acik cagrimiz suruyor. Yaymanizi ve yureklendirmenizi dileriz.

 

Sevgiler ;

Didem Mahsunlar

Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Yasemin Arlat

8.7.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2014

1000
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2014

100
Avatar
Koray Ozgen

8.7.2014

100
Avatar
Asli Guvenc

8.7.2014

20
Avatar
50
Avatar
Nedim Ölçer

8.7.2014

250
Avatar
Hakan Aytaylan

8.7.2014

50
Avatar
Hale Ergenc

8.7.2014

150
Avatar
Gizli Fongogocu

8.7.2014

50
Avatar
Cem Olcer

8.7.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

7.7.2014

100
Avatar
Eray Zeytingöz

7.7.2014

150
Avatar
Mehtap Ozkaraca

7.7.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

7.7.2014

50
Avatar
Akin Baran

7.7.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

7.7.2014

100
Avatar
Serpil Altın

7.7.2014

20
Avatar
20
Avatar
Eren Yontem

7.7.2014

70
Avatar
Müge Cihan

6.7.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

6.7.2014

100
Avatar
Sercin Altınöz

6.7.2014

50
Avatar
İlgun Kurucu

5.7.2014

150
Avatar
Gizli Fongogocu

5.7.2014

250
Avatar
Didem Un

4.7.2014

250
Avatar
Eylem Akgün

4.7.2014

100
Avatar
Önder Alnargül

4.7.2014

50
Avatar
MERT DİNSEVEN

4.7.2014

20
Avatar
Serpil Turan

3.7.2014

100
Avatar
Kemal Demirkol

3.7.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

3.7.2014

50
Avatar
Mutlu Demirkan

3.7.2014

50
Avatar
Simirna Yılmaz

3.7.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

2.7.2014

150
Avatar
150
Avatar
Gizli Fongogocu

2.7.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

2.7.2014

500
Avatar
Gizli Fongogocu

2.7.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

1.7.2014

100
Avatar
Meltem Çiftçi

1.7.2014

100
Avatar
Kamile Kurt

30.6.2014

50
Avatar
Sinan Kılıç

30.6.2014

50
Avatar
Handan Mahsunlar

28.6.2014

250
Avatar
Gizli Fongogocu

26.6.2014

150
Avatar
Merih Ekici

25.6.2014

20
Avatar
Baris Erkol

25.6.2014

50
Avatar
Ozan Çağlayan

25.6.2014

100
Avatar
James Albert Doyum

24.6.2014

50
Avatar
Doğa Tamer

23.6.2014

100
Avatar
Emine Bayar

21.6.2014

100
Avatar
Tugrul Belli

20.6.2014

50
Avatar
20
Avatar
Gizli Fongogocu

19.6.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

18.6.2014

20
Avatar
Eylem Karataş

17.6.2014

50
Avatar
Mev Dinc

16.6.2014

100
Avatar
Kamile Kurt

16.6.2014

150
Avatar
Eylem Karataş

15.6.2014

50
Avatar
Guney Akbalik

14.6.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

13.6.2014

150
Avatar
Gizli Fongogocu

12.6.2014

50
Avatar
Oğuz Nusret Bilik

12.6.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

11.6.2014

50
Avatar
Elvan Okaygün

10.6.2014

100
Avatar
Pinar Ekinci

9.6.2014

50
Avatar
20
Avatar
Helin D

9.6.2014

250
Avatar
Ozgur Celik

9.6.2014

20
Avatar
20
Avatar
Yuvacan Atmaca

8.6.2014

100
Avatar
Isik Endir

6.6.2014

100
Avatar
Taner Ozgur

6.6.2014

20
Avatar
Emin Altan

5.6.2014

150
Avatar
Atilla Atala

5.6.2014

100
Avatar
Esen Karol

4.6.2014

50
Avatar
Murat Germen

4.6.2014

100
Avatar
Gamze Gürşün

4.6.2014

70
Avatar
Gizli Fongogocu

4.6.2014

50
Avatar
Josef Palombo

4.6.2014

500
Avatar
100
Avatar
100
Avatar
Gizli Fongogocu

3.6.2014

100
Avatar
Ozge Dogan

3.6.2014

250
Avatar
Gizli Fongogocu

3.6.2014

100
Avatar
Canan Aşık

3.6.2014

100
Avatar
Ali Çebi

2.6.2014

100
Avatar
Zeliha Doğan

1.6.2014

100
Avatar
Gunes Yildirim

31.5.2014

50
Avatar
Ebru Trişkan

31.5.2014

100
Avatar
Tuğçe Boyacı

30.5.2014

50
Avatar
Semra Yeşil

30.5.2014

50
Avatar
Füsun K.

30.5.2014

100
Avatar
Tansu Akdeniz

30.5.2014

50
Avatar
Kemal Cengizkan

30.5.2014

150
Avatar
Gunseli Baki

30.5.2014

150
Avatar
H. Meral Akman

30.5.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

30.5.2014

50
Avatar
Fuat Ozgen

30.5.2014

150
Avatar
Gizli Fongogocu

30.5.2014

150
Avatar
Dora Günel

29.5.2014

150
Avatar
Aykut Turgutoglu

29.5.2014

50
Avatar
Gizli Fongogocu

29.5.2014

50
Avatar
70
Avatar
Ozgur Celik

29.5.2014

20
Avatar
Gizli Fongogocu

29.5.2014

1000
Avatar
Beyza B.S.

29.5.2014

100
Avatar
Gizli Fongogocu

29.5.2014

100
Avatar
Tugce Onel

29.5.2014

20
Avatar
Ozgur Celik

29.5.2014

50
12.250 ₺ TOPLANDI
Hedef 15.000 ₺
%81
112 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
29 Mayıs 2014 - 08 Temmuz 2014
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
20 ₺
Teşekkür belgesi
1 gönüllü fotoğrafçımızın günlük masraflarına katkı yaptınız. Teşekkür belgemizi bir anı olarak size ulaştıracağız.
20 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
50 ₺
Sergi davetiyesi
Çocuklarla üreteceğimiz optik oyuncakların kırtasiye giderleri için destek oldunuz. Çalışma sonunda İstanbul'da açacağımız sergimizin davetiyesini bir anı olarak size ulaştıracağız.
42 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
100 ₺
Atölyeden bir anı fotoğrafı
Soma'ya ulaşım giderlerimize destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 20X30 baskısını ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
34 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
150 ₺
Atölyeden bir anı fotoğrafı
Soma'ya ulaşım giderlerimize destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 30x45 baskısını ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
14 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
250 ₺
Atölyeden bir anı fotoğrafı
Çocuklarımızın ortak kullanacağı fotoğraf makinelerinden biri için destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 40x60 baskısını ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
6 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
500 ₺
Atölyeden bir fotoğraf ve afiş
Çocuklarımızın ortak kullanacağı fotoğraf makinelerinden ikisi için destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 40x60 baskısını ve İstanbul'da açacağımız serginin afişini ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
2 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
1.000 ₺
Çiçek dürbünü, 1 anı fotoğrafı
Çocuklarımızın fotoğraflarına birlikte bakacağımız projektör için destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 40x60 baskısını ve el yapımı çiçek dürbünlerimizden birini ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
2 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
5.000 ₺
Pinhole kamera,1 anı fotoğrafı
Çocuklarımızın fotoğraflarını yükleyeceğimiz bilgisayar, birlikte izleyeceğimiz projektör ve ortak kullanacakları fotoğraf makineleri için destek oldunuz. Atölye gönüllülerimizin atölye sırasında çektikleri bir fotoğrafın 40x60 baskısını ve çocuklara fotoğrafın temel ilkelerini anlatırken kullandığımız, kutulardan yapacağımız el yapımı pinhole kameralarımızdan birini ufak bir anı olarak size ulaştıracağız.
0 adet alındı.  (Toplam : 0)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
15.000 ₺
Atölye kitabımız
Bu desteğinizle atölye kitabının da basılmasına olanak sağladınız. Gönüllülerimizin notları ile imzalı atölye kitabımızı bir anı olarak size ulaştıracağız.
0 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
16 Ekim 2014
DESTEKLE