Son Terbiyeli Primat

Hayal gücünün diploma ile alınamadığını göstermeye çalışan bir grup hayalperest insan.


KİMİZ Kİ BİZ ?

Bizler yaşamın kısalığının farkına acı tecrübeler sonucu varmış, mesleklerini bir kenara bırakarak hayallerinin peşinde, gençlere doğruyu ve yaratıcılığı öğretmenin peşinde olan, Grey Jedi öğretisini benimsemiş birkaç kafadarız. Monotonluğa, tekdüzeliğe, sıradanlığa ve alışılagelmiş düzene yani kısaca  sistemin kendisine eleştirel bakış açıları sunmaktan korkmayan, sorgulayan, öğretme hevesiyle dolup taşan ancak bunları yaparken yaşına başına bakmadan içlerindeki çocuğu hala yaşatan ve yaşatmaya çalışan afacan dostlarız.


Haybeye para toplamıyoruz, kendimizden bir parça da sunuyoruz !


Balık tutmayı öğretmek istiyorsak önce sağlam bir oltaya daha sonra ise bir kayığa ihtiyacımız var. Çünkü en renkli ve gizemli balıklar sahilde değil denizin açıklarında, gidilmemiş görülmemiş yerlerde bulunur. Toplanılacak bütün para bizlerin donanım ve keşif araçlarının temin edilmesinde kullanılacak.

  • Ödüllere gelecek olursak; Bizlere sunduğunuz maddi desteğin maddi ve manevi karşılığı olarak düşünebileceğiniz ufak hediyeler sunmak istedik sizlere. Desteğiniz sizin, hediyeleriniz ise bizim gönlümüzden kopanlar.

Yaptığımız iş neden farklı? Neyi değiştirmek istiyoruz?

 Yaptığımız iş farklı çünkü bizler farklılığın gelişmek ve geliştirmek için en temel basamak olduğuna inanıyoruz. Buna inanıyoruz çünkü biz de sizler gibi farklıyız.
  • Sessizliğin sesi olmaya geliyoruz.
  • Halı altına süpürülen ayıpları ortaya çıkarmaya geliyoruz.
  • Sizi farketmeleri  için bir mikrofona bağırmaya ihtiyacınız var galiba ; peki, öyle olsun. İzin verin Megafonunuz olalım.

Hediye aldım ancak ben de bu organizasyonun bir parçası olmak istiyorum ?

Manevi desteğin bizler için her zaman daha öncelikli.Bu nedenle bizlere destek olabilmek adına sosyal platformlardaki bağlatılarımızı dostlarınla paylaşabilir ve bizleri yakından takip edebilirsin. Bizlere düşünce ve tavsiyelerini sunabilir, birlikte başaracağımız güzel projelerimizde "Ben de varım!" diyebilirsin.


Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
10 TL TOPLANDI
Hedef 2.000 TL
%0
1 DESTEKÇİ
38 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Görkem Sayer
Eskişehir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.