Theodora Sevgi Doktorları -

Yardımınızla özel eğitimli sanatçılardan oluşan Theodora Sevgi Doktorları Çapa'da uzun süre tedavi gören çocuklara neşe ve umut dolu anlar armağan edecek!"

Hastanede uzun süre tedavi gören çocuklar, renkli hayal dünyasından uzak kalabiliyor. İşte tam bu durumlar için, özel eğitimli profesyonel sanatçılardan oluşan “Theodora Sevgi Doktorları” görev başında. Her hafta aynı saatte, aynı hastanede minik hastalara neşe ve kahkaha dolu anlar yaşatıyorlar. 1998 yılından bu yana, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 hastanede her yıl 26.000 çocuğa umut veriyoruz.


Not: İsviçre'de 1993 yılında kurulan "Fondation Theodora" vakfının Türkiye projesiyiz. Bizim dışında bu proje Fransa, İtalya, İspanya, Hongkong, İngiltere, Belarus ve İsviçre'de faaliyet göstermektedir. (www.theodora.org)Çalıştığımız en kalabalık hastane İstanbul Üniversitesi Çapa Çocuk Onkoloji ve Çocuk Hastalıkları Bölümüdür. Orada dört Sevgi Doktorumuz her Salı günü aynı saatte çocukları ziyaret edip çeşitli sanat performanslarıyla hastane odasına kahkaha ve neşe getiriyorlar. Bu bağış kampanyasıyla Çapa'da bir aylık hastane ziyaretlerimizi karşılamayı hedefliyoruz. Siz de uzun süre hastaneden çıkamayan bir çocuğa kocaman bir gülücük hediye edin!


 

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
2.170 TL TOPLANDI
Hedef 12.900 TL
%16
19 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Money Tamamlandı
Avatar
Proje Sahibi
Seda Türkyilmaz
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.