ThermBody

Mekan ve zaman gözetmeden her koşulda kullanılmaya müsait ThermBody ile üşümek sadece 10 saniye sürecek.


Benim adım Mikail Bağcı Makine Mühendisiyim. Bu zaman dilimine kadar birden fazla projelerde yakinen bulundum. Bu proje ise farklılık bakışını oldukça değiştirecek türden olacak.


 Halsizlik, bitkinlik, kırgınlık ve sık sık duyduğumuz bir başka kelimelerinin arasında ise "Salgın", bunlar kış aylarının vazgeçilmezi haline gelen inci sözlerdir. İşin özü ise, bir anda üşütmemizdir. Evden, ofisten vb. dışarı çıkarken mekan içerisinde bulunan sıcak havaya vücut kendini alıştırmışken, vücut soğuk havayla karşılaşması halinde savunmasız kalıyor ve hastalık belirtisi hemen gözüküyor. ThermBody sayesinde ise ısınma sadece 10 saniyede gerçekleşecektir.Kıştan önce başladığın spor serüveninin ve bütün düşüncelerinin kış ve sonbahar aylarında son bulmasının sebebi ise yine aynı sebeplerden dolayıdır.İşte tam olarak bu ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmış ve ürünün yapımı tamamlanmış olan ThermBody, kışın keskin soğuğunda ısınmak için yeni yollarımızdan biridir. Ürün tamamen giyilebilir ve güvenilir şekilde tasarlanmıştır.

Powerbank, denildiğinde aklımıza ilk olarak ihtiyaç gelmektedir. Türkiye hatta Dünya genelinde her bireyde powerbank bulunmaktadır. Bizde, bu ihtiyaç olarak kullandığımız sistemi termal giysilerimize işledik. Bu sayede Pil bitti mi ? yada Pil ne kadar süre gidecek ? yahut Pil şarj süresi yeterli mi ? gibi soruları da hayatımızdan kaldırıp powerbank ile çalışması bize kolaylık sağlayacaktır.

Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Ebru Elmas Gürses

23.2.2018

250
250 ₺ TOPLANDI
Hedef 50.000 ₺
%0
1 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
13 Şubat 2018 - 30 Mart 2018
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Gaziantep , Türkiye
ÖDÜLLER
15 ₺
ThermBody Teşekkür Belgesi
E-posta adresinize sizin adınıza hazırlanmış online teşekkür kartı gönderilecek ve sosyal medya hesaplarından adınıza teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
29 Nisan 2018
30 ₺
ThermBody Destek Rozeti
ThermBody öncülerinden olduğunuzu, Türkiye gururu olarak rozetini taşıyın, e-posta yoluyla kişiye özel teşekkür belges ve sosyal medyada adınıza teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
14 Mayıs 2018
50 ₺
ThermBody Bardak Altlığı
ThermBody öncülerinden olduğunuzu bardak altlığıyla gösterin ayrıca isme özel e-posta yoluyla teşekkür belgesi ve sosyal medya hesabından adınıza teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Mayıs 2018
65 ₺
ThermBody Baskılı Bardak
ThermBody baskılı bardağınızı size gönderelim ayrıca e-posta yoluyla kişiye özel teşekkür belgesi gönderilecek ve sosyal meydada adınıza teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 1000)
Tahmini Gönderim Tarihi:
19 Mayıs 2018
250 ₺
ThermBody
Üşümenize son verecek olan ThermBody tişörtünüzü gönderelim. Ayrıca e-posta yoluyla kişiye özel teşekkür belgesi ve sosyal medyada adınıza teşekkür edilecek. (:
1 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
08 Haziran 2018
450 ₺
ThermBody Çiftli Paket
2 adet ThermBody ürününü indirimli haliyle alın, çiftli olarak üşümenize son verin. Ayrıca e-posta yoluyla kişiye özel teşekkür belgesi ve sosyal medyada adınıza teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
08 Haziran 2018
1.000 ₺
ThermBody Aile Paket
5 adet ThermBody ile ailecek üşümenize son verin. Ayrıca size e-posta yoluyla size özel teşekkür belgesi ve sosyal medyada adınıza özel teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
08 Haziran 2018
1.750 ₺
ThermBody Ultra Paket
10 adet ThermBody ultra paketiyle soğuk kış günlerinde üşümeye elveda edin. Ayrıca e-posta yoluyla kişiye özel teşekkür belgesi ve sosyal medyada isme özel teşekkür edilecek. (:
0 adet alındı.  (Toplam : 500)
Tahmini Gönderim Tarihi:
08 Haziran 2018
DESTEKLE