Tiny Miny - "Bebeğinizle Seyahat Etmenin En Kolay Yolu"

Bebekleri ile seyahat eden ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak için, bebek arabası ve oto koltuğu gibi bebek ürünlerinin kiralanması hizmetini veriyoruz.

Bebeklerimiz ile seyahat sırasında yaşadığımız, bebek arabası, ana kucağı, bebek oto koltuğu, mama sandalyesi, park yatak gibi ürünleri taşıma zorluklarından yola çıkarak geliştirdiğimiz bu hizmet sayesinde, sizlere, bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri, seyahatiniz esnasında en uygun ve en kolay şekilde kiralama ve konforlu bir şekilde kullanma olanağı sağlıyoruz.

www.tinyminy.com internet sitemiz üzerinden kiralayabileceğiniz bebek ürünlerimizi, TAV Havalimanları ile yaptığımız anlaşmaya istinaden, TAV "Primeclass" özel hizmet ayrıcalığıyla, indiğiniz havalimanında körük çıkışında sizlere teslim ediyoruz. Teslim aldığınız ürünleri, seyahatiniz boyunca kullanıldıktan sonra, yine havalimanında bize iade ediyorsunuz. İade aldığımız ürünleri, buharla ve organik temizleme malzemeleri ile temizleyerek yeni siparişe hazır hale getiriyoruz, böylece tam hijyen sağlıyoruz.

Şuanda İstanbul - Atatürk Havalimanı, İzmir - Adnan Menderes Havalimanı , Ankara - Esenboğa Havalimanı ve Bodrum - Milas Havalimanlarında verdiğimiz hizmetimizi, planlarımız dahilinde olan diğer havalimanlarında da verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hedefimiz, bebekleri ile seyahat eden ailelerin sürekli tercih edeceği bir marka olabilmek.

Ocak'16 tarihinde vermeye başladığımız hizmetimizi geliştirmek ve büyüme planlarımız dahilinde ihtiyacımız olan ürün taleplerini karşılayabilmek için fon ihtiyacımız bulunuyor. 

Bu güzel hizmeti beraber geliştirebilmek için bize destek olur musunuz?


Ekip

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
0 TL TOPLANDI
Hedef 10.000 TL
%0
0 DESTEKÇİ
SÜRE TAMAMLANDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Sonlandı
Proje Sahibi
Umut Gürkan
Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.