YAŞAMA DESTEK(yurtdışı eğitimi)

Almanya’nın en iyi okullarından biri olan HfM Saar üniversitesi, yüksek lisans eğitimine kabul edildim. Orada okuyabilmem için maddi desteğe ihtiyacım var...

Merhaba...


Benim adım Ramazan Karaoğlanoğlu. 1995 yılında denizli de doğdum ve Lise eğitimini Denizli hakkı derekköylü güzel sanatlar lisesinde tamamladım. Müzik eğitimim boyunca viyolonsel ve piyano eğitimleri aldım ve lise yıllarım boyunca  bir çok koroda korist ve solist olarak yer aldım. Bu yıllarda katıldığım bir çok festivallerde katılım belgeleri ve koro özel ödülleri aldım. 2014 yılında  Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne sanatları bölümünü kazandım. Ve çalışmalara Doç. M. Alper. KAZANCIOĞLU ile başladım. Üniversite yıllarımda bir çok konser ve opera temsili yaptım . Aynı zaman da Burak Bilgili, Laçin Modiri, Eralp Kiyici, Roberto Scandiuzzi,Wieland Satter, Giovanni Maresta, Nicoletta Ardelean ve daha bunlar gibi opera alanında dünyaca ünlü isimlerden masterclass  ve şan yorumu üzerine çalışmalar yaptım. 2017 yılında düzenlenen İstanbul Siemens Opera yarışmasında finale çıkma başarısını göstermiş bulunmaktayım .


2018-2019 sezonunda Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarının bünyesince Doç. M. Alper KAZANCIOĞLU nun sahneye koyduğu dünyaca ünlü italyan operalarından Don Giovanni operasında Leporello karakterini seslendirdim. 2019 haziran ayında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarından yüksek başarı ile mezun oldum.  


Şuan Almanyanın Saarbrücken ilinde almanyanın en iyi okullarından biri olan Hochschule für Musik Saar üniversitesi, Prof. Frank Wörner 'ın sınıfında yüksek lisans okumaya hak kazandım, burada operayı ve ülkemizi temsil etmek için okumak, çalışmalar yapmak, Türkiyenin ve Türklerin uluslar arası sanat camiasında yerinin olmasını, Ülkemizin kendi sanatının ve icracılarının bütün dünya da yerinin olmasını istiyorum .

Bu konuda bana yardım etmek isterseniz...

Orada okuyabilmem için bir garantör e veya hesabıma (alman konsolosluğu nun uygun gördüğü aylık 720 * 12 = 8.640 €) yatırmam gerekiyor. Ve orada yaşamımı sürdürebilmek için aylık 400-500 Euro tutarında yaşam desteğine ihtiyacım var.

Sizden bir ricam var. Eğer bana maddi olarak destek olamasanız da; çok fazla tanıdığım olmadığından bu bilgiyi beni tanıyan tanımayan insanlara yayamıyorum.


Eğer mümkünse hikayenizde veya başka bir sosyal medya kanalında sesimi duyurabilmek için bu yazıyı paylaşarak  bu konuda bana yardımcı Olur musunuz?.


Saygılarımla..


Ramazan Karaoğlanoğlu

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
200 TL TOPLANDI
Hedef 35.000 TL
%0
4 DESTEKÇİ
8 GÜN KALDI
Hedefine ulaşamayan projelerde destekler, destekçilerine hiçbir kesinti olmadan iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
Ramazan Karaoğlanoğlu
İzmir, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.