YENİ MODA: EL EMEĞİ

Size özel tasarımlar yaparak Dünya'da eşi olmayan kıyafetler hazırlıyoruz. Bu tasarımları kıyafetlerinize boyuyor ve sıradanlıktan uzaklaşmanızı sağlıyoruz.

Üzerimizde taşıdığımız kıyafetlerde, tasarımların kendimizden birtakım parçalar içerdiğini, hayallerimizin iz düşümlerini yansıttığını düşünün. Bu oldukça sıradanlıktan uzak olurdu öyle değil mi?  Sizlere sizden parçalar tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı özenle boyayarak, el emeğiyle modaya yeni bir soluk getirmeyi planlıyoruz. Üretmekten hiç sıkılmadığımız fikirlerimizin verdiği avantajları kullanarak, diğerlerinin arasından sıyrılan bir marka haline gelmeyi ve böylece herkesin hayallerine dokunmayı amaçlıyoruz.

Kimseyi ayırt etmeksizin 7’den 70’e herkese hitap ediyoruz. Düşlediklerini somutlaştırmaktan keyif alan, sanata değer veren ve kendini özel hisseden tüm insanları aramıza katılmaya davet ediyoruz!

BİR RÜYA İLE BAŞLAYAN YOLCULUK

Hediyeleşmeyi seven bir insanım, verdiğim hediyelerin maneviyat barındırmasına fazlasıyla önem veririm ve hatta mümkünse kendim yapmaya özen gösteririm. Bundan bir süre önce en yakın arkadaşımın doğum günü hediyesi için kara kara düşünmekteydim. Bu süreçte gördüğüm bir rüya ile hediye arayışımın son bulmakla kalmayıp beni yeni bir yolculuğa sürükleyeceğini tahmin edemezdim. Bana bir amaç edindirecek olan bu rüyada, bilindik bir markanın tişörtünün üzerinde “İşte bu!” dediğim bir tasarım gördüm. Uyandığımda bu tişörtün gerçekten var olup olmadığını teyit etmek amacıyla internet üzerinde büyük çaplı bir araştırma yaptım ve hiçbir yerde bulamadım. İşte o an “Neden detaylıca hatırladığım o tasarıma, bir tişörtün üzerinde hayat vermeyeyim ki?” diye düşündüm ve her şey böyle başladı.


Başarılı bir çizim ve boyama işleminin ardından, zihnimdekileri gerçeğe çevirebilmiş olmanın eşsiz mutluluğunu tattım. Başlangıçta, yakın çevremdeki insanlara onları ifade edecek tasarımlar yapıp boyadım. Sonrasında ise başkalarından da talep almaya başladım ve insanların kendilerini ifade etmelerinden, hayallerini, sevdikleri şeyleri paylaşmalarından çok keyif aldım. Böylece yeni insanlarla tanıştım, farklı bakış açıları tattım, birçok şey öğrendim ve tüm bunlar beni bu işe gittikçe yakınlaştırdı. Ayrıca, insanların zihnindekileri bir tişörte döküp onların beğenisine sunduğumda yüzlerinden okuyabildiğim o mutluluk, işimi ne kadar doğru yaptığıma ve ne kadar doğru bir işte olduğuma dair inançlarımı körüklüyor.
Kim, zihnindekilerin yansımasını görebileceği, dolayısıyla yeryüzünde sadece kendinin sahip olabileceği ve her aynaya baktığında üzerindeki  emeği fark ederek kendini özel hissedeceği bir parça taşıma istemez ki?

En yakın arkadaşlarımı içeren, 3 kişilik  kemik tayfamız ile  hayallerinize dokunmak istiyoruz.

Biliyoruz ki kısıtlı sermaye ile bir girişimde bulunmak oldukça zor. Öğrenci olduğumuzdan ötürü bu konuda pek şanslı olmadığımızın farkındayız ve bu yüzden adım adım ilerlemeyi düşünüyoruz.  Projemize yaptığınız desteklerinizle, markalaşma sürecimizin ilk aşamasında ufak bir sermaye oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sermayeyi ağırlıklı olarak ham madde ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanmayı planlıyoruz. Ayrıca kendimizi duyurmak adına bir miktar reklam bütçesi ayırmak istiyoruz.

Şimdiden teşekkürler.
Ürünlerimizi detaylıca inceleyebilmeniz için logomuza tıklamanız yeterli :)

Şehirler

İstanbul
Henüz S.S.S. eklenmedi.
Proje sahibine mesaj yoluyla soru sorabilirsin.
Avatar
ceyda pehlivan
27.07.2021
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Avatar
Gizli Fongogocu

4.08.2021

100
Avatar
BATUHAN Yavaş

3.08.2021

25
Avatar
Emre Sırtlı

1.08.2021

100
Avatar
Murathan Yeğen

30.07.2021

50
275 ₺ TOPLANDI
Hedef 5.000 ₺
%5
4 DESTEKÇİ
7 GÜN KALDI
27 Temmuz 2021 - 01 Ekim 2021
Ya Hep Ya Hiç: Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır. Hedefine ulaşmayan projelerin destekleri destekçilere iade edilir.
Avatar
Proje Sahibi
İstanbul , Türkiye
ÖDÜLLER
25 ₺
Dijital Teşekkür Kartı
Şimdiden teşekkürler :)
1 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
50 ₺
Dijital Çizim
Spotify playlistlerinizde kapak olarak kullanabileceğiniz özel çizimler
1 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
100 ₺
Workshop davetiyesi
Workshoplarımızdan birine ücretsiz katılım hakkı :)
2 adet alındı.  (Toplam : 50)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
150 ₺
Ürünlerimizde %14 indirim çeki
Tüm ürünlerimizde geçerli %14 indirim
0 adet alındı.  (Toplam : 25)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
200 ₺
Fimo Boncuk Bileklik /Anahtarlık
0 adet alındı.  (Toplam : 5)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
250 ₺
Özel tasarım dijital baskılı tişört
0 adet alındı.  (Toplam : 2)
Tahmini Gönderim Tarihi:
01 Ekim 2021
500 ₺
Özel Tasarım Tişört
El ile boyanmış
0 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
11 Ekim 2021
1.000 ₺
Özel tasarım duvar örtüsü
El ile boyanmış
0 adet alındı.  (Toplam : 1)
Tahmini Gönderim Tarihi:
15 Ekim 2021
DESTEKLE