Yüksek Sesle Düşünüyoruz!

Instagram, Twitter ve Youtube platformlarımızdan paralel biçimde yürütülen çeşitli paylaşımlarla ‘’tiyatro’’ ana başlığı altında kitleleri bir araya getirmek.

''Bilmem nasıl anlatmalı? Bana öyle geliyor ki her şey yavaş yavaş değişmek zorundadır ve hatta gözlerimizin önünde değişmektedir de. Ve iki yüz, üç yüz yıl sonra, haydi bin yıl olsun- çünkü önemli olan yılların sayısı değil – yeni, mutlu bir yaşam başlayacak. Biz bu yaşamı göremeyeceğiz kuşkusuz. Ama şimdiden onun için yaşıyor, onun için çalışıyoruz; onun için acı çekiyor ve onu yaratıyoruz. 
Varoluşumuzun amacı, siz buna mutluluğumuzun deyin isterseniz, sadece bundadır...''


Üç Kız Kardeş
Anton ÇEHOVMerhaba,

Tiyatroseverlerin birbirleriyle ve ürünü ortaya koyanlarla (yazar, yönetmen, oyuncu vs.) olan etkileşimini artırmak ve ''tiyatro'' sanatına katkı sağlamak amacıyla 2017'nin Eylül ayında yola çıktık.

O günden bugüne instagram ve twitter hesaplarımızdan paralel bir biçimde yürütülen paylaşımlarla takipçilerimize; oyun tanıtımları, oyun yorumları, kitap önerileri, duyurular, haberler, çekilişler ve nice eğlenceli içerikler sunuyoruz. Onlara sorular soruyor, cevaplarını paylaşıyoruz. Böylece ''yüksek sesli düşüncelerini'' hedeflediği yere iletebilmelerine aracılık ediyoruz.

Sayfamızın gittikçe artan takipçi sayısı ve onların bizlere gönderdiği yüzlerce mesaj neticesinde, hem platformumuzu genişletmek hem de arşiv oluşturmak amacıyla Web sitesi kurmak istiyoruz. Bu Web sitesinde onlarca içeriği; sınava hazırlanan öğrenciler, konservatuvar okuyanlar, tiyatro üretenler (yazarlar, yönetmenler, oyuncular, asistanlar; ışık, müzik, dekor ve kostüm tasarımcıları), her yaştan tiyatro seyircisi, kültür ve sanata ilgi duyan herkesle paylaşmak istiyoruz.

Bunun yanında bilgi dolu, eğlenceli ve kaliteli içeriklerle dolu bir Youtube kanalı açıp, gittikçe zihinleri bulandıran medyanın önüne geçmeye niyetleniyoruz. Niyetten de öte, bizler bunu yapacağız!

Bunun için projemizin ilk etabında; sosyal medya uzmanı, web ve grafik tasarımcı, kurgucu, fotoğrafçı ücretleri için ve çekiliş yöntemi ile vereceğimiz onlarca ücretsiz kitap ve tiyatro bileti için sizden destek istiyoruz. Amacımız tiyatronun dinamiklerinden hareketle, herkese bu ruhu aşılayabilmek!

Projemizi sen de destekle, birlikte güzel olana bir adım daha yaklaşalım!Instagram: /notiyatro
Twitter: /notiyatro


No: Tiyatro
''yüksek sesle düşünüyoruz!''

Ekip

Şehirler

Proje takımı henüz video eklemedi.
Proje takımı henüz resim eklemedi.
Henüz güncelleme yapılmadı.
Projeyi takip edersen güncellemeleri görebilirsin.
Henüz yorum yapılmadı.
Projenin ilk yorumunu yapmaya ne dersin?
Henüz destek yapılmadı.
Projenin ilk destekçisi olmaya ne dersin?
50 TL TOPLANDI
Hedef 17.000 TL
%0
1 DESTEKÇİ
50 GÜN KALDI
Fonun elde edilebilmesi için proje hedefine ulaşmış olmalıdır.
Avatar
Proje Sahibi
No Tiyatro
İstanbul, Türkiye
ÖDÜLLER
Proje takımı henüz ödül eklemedi.