Misyon: Kitlelerin gücüyle girişimlerin ve işletmelerin kaynağa ulaşımını hızlandırmak ve kolaylaştırmak.

Vizyon: Girişimciliğin, yaratıcılığın ve sonsuz insan kapasitesinin kolektif irade ile desteklenmesiyle hayallerin gerçekleşmesini sağlamak ve toplumsal güven olgusunu pekiştirmek.

Fongogo, her türlü projenin hayata geçmesi için ihtiyaç duyulan sermayenin kitlelerin desteğiyle bir araya getirilmesine aracı olan bir pazaryeridir.

Proje sahipleri, desteklerin karşılığında projeleri ile ilgili alt-ürün ve servisleri destekçilerine sunarlar. Proje sahiplerinin proje sayfalarını yaratıp ödeme sistemlerini kullanabilecekleri ve kampanyalarını yürütebilecekleri düzeneği Fongogo sağlar.

Fongogo olarak, proje sahiplerine ve proje destekçilerine etkili, anlamlı ve eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Perde arkasında kendini Fongogo üzerinden birçok harika projeyi hayata geçirmeye adamış bir Ekibimiz var! Bu büyük sorumluluğu ise bizden desteğini hiç esirgemeyen ElçilerimizKategori Liderlerimiz ve İş Ortaklarımız ile paylaşıyoruz. Ama her şeyden önce, bizim en büyük gücümüz olan, bu fırsatı Proje Destekçisi ve Proje Sahibi olarak sahiplenen SİZleri, kucaklıyoruz.

Fongogo’nun yerel deneyimini sorunsuzca yaşayabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Her adımda olası gereksinimlerinden yola çıkıyor, geribildirimleri can kulağı ile dinliyor, aksiyon alıyoruz.

Yardımcı olmak için buradayız. Bize ulaşmanız yeterli!

Anlık olarak gelişmelerden haberdar olmak, heyecan verici projeler hakkında bilgi edinmek ve Fongogo ile ilgili gelişmeleri öğrenmek için bizi Facebook ve/veya Twitter hesaplarımızdan takip edebilir, Blog’umuza göz atabilirsiniz.

Daha fazlası için, Sık Sorulan Sorular’a göz atmanızı tavsiye ederiz!

NASIL ÇALIŞIR